200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Ispatula

Filtreleme ölçütü

Fiyat

Fiyat

  • ₺4,00 - ₺9,00

İhtiyacınız olan ıspatula çeşidini Sepetfy.com'da bulabilirsiniz. Birbirinden farklı özelliklerdeki ıspatula çeşitlerine hemen göz atın!

8 adet ürün var.

Toplam 8 üründen 1-8 arası gösteriliyor

Aktif filtreler

12 cm. Plastik Saplı Ispatula

12 cm. Plastik Saplı Ispatula

Fiyat ₺8,90
10 cm. Plastik Saplı Ispatula

10 cm. Plastik Saplı Ispatula

Fiyat ₺7,90
9 cm. Plastik Saplı Ispatula

9 cm. Plastik Saplı Ispatula

Fiyat ₺7,40
8 cm. Plastik Saplı Ispatula

8 cm. Plastik Saplı Ispatula

Fiyat ₺6,90
7 cm. Plastik Saplı Ispatula

7 cm. Plastik Saplı Ispatula

Fiyat ₺6,40
6 cm. Plastik Saplı Ispatula

6 cm. Plastik Saplı Ispatula

Fiyat ₺5,90
5 cm. Plastik Saplı Ispatula

5 cm. Plastik Saplı Ispatula

Fiyat ₺5,40
4 cm. Plastik Saplı Ispatula

4 cm. Plastik Saplı Ispatula

Fiyat ₺4,90

 

Ispatula

Ispatula inşaatta kullanılan hırdavat malzemelerinden biri olarak karşımıza çıkar. Genellikle harç karıştırmak ve sıva yapmak gibi işlemlerde yardımcı araç olarak kullanılan spatula inşaat çalışanlarının işlerini kolaylaştırır. Yoğun kıvamlı malzemelerin sıvanması için inşaat alanında çok fazla tercih edilen spatulaların da birbirinden farklı özelliklere sahip çeşitleri bulunur. Siz de bu spatula çeşitleri arasından ihtiyacınız olan birini seçebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Spatulalar aynı zamanda kazıma işlemleri için de tercih edilen el aletlerinden biri olarak karşımıza çıkar. Zemin üzerinden ürün kazımak için de spatulalar tercih edilebilir. Spatulaların bir diğer kullanım amacı ise yüzey düzeltmektir. Yoğun kıvamlı malzemelerin sıvanması esnasında spatula yardımı ile çeşitli zeminlerin üzeri spatula yardımı ile kolaylıkla düzeltilebilir. Bu şekilde hoş bir görünüm de elde edilmiş olunur. İhtiyaç duyduğunuz spatula çeşidini çeşitli özelliklere dikkat ederek kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Eğer konu hakkında detaylı bilgiye sahip değilseniz yorumlara göz atabilir ve kullanıcı fikirlerini göz önünde bulundurarak seçim yapabilirsiniz. Aynı zamanda ürün özellikleri kısmında da ihtiyacınız olan bilgilere ulaşabilirsiniz.

 

Ispatula Seçenekleri ve Özellikleri

Alçı gibi malzemeleri kolay bir şekilde yaymayı sağlayan spatulaların da farklı boyutlarda birbirinden farklı çeşidi bulunur. Bu spatula çeşitleri arasından birini seçmeden önce tüm ürün seçeneklerine göz atmanız doğru bir spatula seçimi yapmanıza yardımcı olabilir. Spatula seçenekleri arasında en çok tercih edilen seçeneklerden biri çelik spatula seçenekleridir. Çelik spatulaların en çok tercih edilen çeşitlerden biri olmasının en önemli sebebi çelik malzemeden üretilen spatulaların son derece dayanıklı ve sert olmasıdır. Sert spatulalar kolay bir şekilde harç karıştırmayı sağlarken aynı zamanda kazıma işlemleri için de en iyi seçenekler arasında yer alır. Çelik spatula tercihi yaparak hem her çeşit işinizde kolaylıkla kullanabilirsiniz hem de uzun ömürlü kullanım sağlarsınız. İnce spatula seçenekleri de en çok tercih edilen spatula çeşitleri arasında yer alır ve ürünün avantajı kolay bir şekilde tavan duvar gibi zeminlere sıva yapmanızı sağlamasıdır. Spatula 10 cm gibi çeşitli spatula ebatları bulunur. Çeşitli amaçlara göre spatula seçimi yapabilirsiniz. Bu sebeple de spatulaların boyutları çok önemlidir. Seçim yaparken ürün özellikleri kısmından spatula boyutları hakkında da bilgi edinebilirsiniz. Spatula 12 cm gibi farklı seçeneklere de göz atabilir ve dilediğiniz boyutu ihtiyacınıza göre seçebilirsiniz. Geniş spatula çeşitleri genellikle sıva yapma gibi işlerde tercih edilir. Geniş çelik kısım ile kolay bir şekilde geniş bir zemini kaplayabilirsiniz. Geniş spatula çeşitleri bu gibi işleri kolaylaştırma özelliğine sahiptir. Alçı spatula çeşitleri ile kolay bir şekilde alçı hazırlamak ve karıştırmak mümkün olduğu gibi aynı zamanda sıva yapmak da mümkün olur. Seçim yaparken spatulanın amacınıza uygun olmasına dikkat etmeniz gerekir. Spatula özelliklerini detaylıca inceleyerek bu konu hakkında fikir edinebilirsiniz. Spatula çeşitlerinin sembolü olan spatula numaraları bulunur. Bu spatula çeşitlerine göz atarak ihtiyacınız olan numaraya sahip spatulayı seçebilirsiniz. İhtiyacınız olan spatula çeşitlerine spatula seti tercihi yaparak de sahip olabilirsiniz. Spatula seti tercih ederek bu sayede ihtiyacınız olabilecek spatula çeşitlerine de sahip olabilirsiniz.

 

Ispatula Fiyatları

Spatula fiyatları pek çok farklı etmene göre değişiklik gösterebilir. Bu sebeple net bir fiyat aralığı söylemek mümkün olmayabilir. Sptaula seçimi yaparken ürün çeşitleri arasında fiyat farkı gözlemleyebilirsiniz. Ürün çeşitlerindeki fiyat farkının temel sebebi üründe kullanılan malzeme çeşitliliği olarak karşımıza çıkar. Çelik spatulalar diğer seçeneklere göre daha yüksek fiyatlara sahip olabilir. Spatula çeşitleri arasında fiyat farkına sebep olan bir diğer özellik ise ürünlerin set halinde satılması olabilir. Spatula çeşitleri arasında fiyat farkına sebep olan en önemli özelliklerden biri de set içerisinde bulunan spatula sayısıdır. Spatula setlerinde ihtiyacınız olan her büyüklükteki spatulayı bulabilirsiniz. Spatula setlerinin içeriğini de inceleyerek karar verebilirsiniz. Aynı zamanda spatula çırpıcı seti gibi seçenekler de bulunur. Bu seçenekler arasında fiyat farkı gözlenmesi son derece normaldir. Spatula boyutları da spatula fiyatlarında değişiklik gözlemlemenize sebep olan unsurlar arasında yer alır. Spatula çeşitleri arasından seçim yaparken ürünün işlevselliği fiyat konusundan çok daha önemlidir. Ürünün ihtiyacınıza uygun özellikler göstermesi üründen memnun kalmanızı sağlar.

 

Ispatula Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Spatula çeşitleri arasından seçim yaparken temin edilen üründen memnun kalmak için göz önünde bulundurulması gereken bazı özellikler vardır. Bu özellikleri göz önünde bulundurarak rahatlıkla kullanabileceğiniz bir spatula çeşidine sahip olabilirsiniz. Spatula satın alırken dikkat edilmesi gereken önemli özelliklerden bir tanesi spatulanın ihtiyacınız olan özellikleri karşılamasıdır. Her amaç için çeşitli özelliklere sahip spatula seçeneği bulunur. Bu sebeple de kendi ihtiyacınıza yönelik uygulamayı yapabileceğiniz bir spatula modeli seçmeniz gerekir. Bu spatula seçenekleri arasında spatula ölçüleri de amaca göre değişiklik gösterebilir. Spatula çeşitleri arasından seçim yaparken spatula ölçülerine de göz atmanız iyi bir seçim yapmanız konusunda size yardımcı olabilir. Set halindeki spatulalara da göz atarak ihtiyacınız olan ve olabilecek spatulaları temin edebilirsiniz. Doğru spatula seçimi yapmak çok daha az yorulmanızı ve aynı zamanda da çok daha kolay bir şekilde uygulama yapmanızı sağlar. Seçim yaparken tüm bu özellikleri göz önünde bulundurabilir ve ürünlerin altında bulunan yorumlardan da fikir edinebilirsiniz.