200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Kapı & Pencere

Filtreleme ölçütü

Fiyat

Fiyat

  • ₺12,00 - ₺13,00

Evinizde tercih edebileceğiniz güvenlikli kapı kolları ve kapı kolu aksesuarlarını Sepetfy'da bulabilirsiniz! Sepetfy üzerinden kapı kolu satın alabilirsiniz.

1 Ürün var.

Toplam 1 üründen 1-1 arası gösteriliyor

Aktif filtreler

PVC Kapı & Pencere Halatlı...

PVC Kapı & Pencere Halatlı Çocuk Emniyet Kilidi

Fiyat ₺12,90

Kapı ve Pencere

Kapı ve pencere modelleri evin olmazsa olmaz öğelerindendir. Kapı ve pencere evin en önemli parçalarından olmalarının dışında evinizin güvenliğini de sağlar. Kapılarınız ve pencereleriniz ne kadar sağlam ise evimizde tehlikelere ve hırsızlık gibi olaylara karşı o kadar güvende anlamına gelir. Güvenlik işlevinin dışında kapı ve pencereler bir evin dekorunu da tamamlanır. Kapılarınızın rengi ve modeli evinizin dekorasyonu ile uyumlu olduğunda ev dekorasyonunuz içinde bir bütünlük sağlanır. İyi bir kapı ya da pencerenin sağlam ve kaliteli olması beklenir. Bir kapı, kapı kolu ve kilidiyle birlikte bir bütün oluşturur. Kapı kollarında kullanılan malzemenin kalitesi ve rengi kapıyı öne çıkarır. Kilidi ise evin güvenliğini sağlar. Kapı kolu ve kilidinin kalitesi üretildiği materyale ve özelliklerine göre değişiklik gösterebilir. Özellikle kilit ve kapı kolu seçimi yapıyor iseniz kaliteden ödün vermemeniz önerilir. Bunun dışında tercih edilecek ürünlerin, renk ve doku gibi dış özellikleri de seçim sürecinde göz önünde bulundurulabilir. Bu nedenle kapı ve pencere seçimlerinde kilit ve kol kalitesi güvenliğiniz için oldukça önemli olabilir.

Kapı ve Pencere Modelleri

Kapı ve pencere kolları ve kilitleri birbirinden farklı materyallerden üretilir ve bu materyal farklılığının dışında model olarak da birbirinden farklı olma özelliğine sahiplerdir. Her zevkten kullanıcının ihtiyacını karşılamaya yönelik üretilen kapı ve pencere kilitleri ve kollarının çokluğu çoğu zaman zaman ürün seçimini güçleştirebilir. İhtiyacı karşılayan ürünlerin seçilmesi seçim sürecini rahatlatabilir. Üretilen kilitler ve kollar her kapı ve her pencerede kullanılamayabilir. Bu nedenle kapı ve pencere modellerini incelerken bu durumu da göz önünde bulundurabilirsiniz. Kapı kolları, genel olarak üretildiği materyale, rengine, büyüklüğüne ve dokusuna yani modeline göre değişiklik gösterebilir. Bu modeller içerisinden kendiniz için en doğru ürünü bulmak için ürünleri incelemeden önce ihtiyaç duyduğunuz ürünü belirleyebilirsiniz. Kapı kilidi ise daha karmaşık bir ürün olarak bilinir. Kapı kilidi güvenliğinizi sağlayan asıl materyaldir. Bir kapının ne kadar sağlam ve güvenli olduğu o kapıda kullanılan kilidin kalitesiyle doğru orantılıdır. Kilidin yapıldığı malzemenin kalitesi, dayanaklılığı ve üretildiği madeni ürünün nitelikleri kilidin sağlamlığını belirler. Kapı kilidinin kalitesi üretildiği materyalin dışında kilit içerisinde bulunan dişlerin artması ve çoğalmasıyla da ilgilidir. Bazı kilit modelleri çok dişli olurken bazıları da bir ya da iki dişli olurlar. Fakat güvenliği önceleyen kullanıcılardan iseniz üç ve üzeri dişe sahip kilitleri tercih etmeniz önerilir. Kapı kilidine benzer şekilde pencere kilidi de pencerenin güvenilirliğini ve sağlamlığını belirleyen en önemli özelliğidir. Pencere kilitleri kilidin özelliklerine göre değişiklik gösterebilir. Çocuklu ailelerin ilk tercihi pencerelerde kullanılan çocuk pencere kilitleri olur. Piyasa içinde her ihtiyaca uygun pencere ve kapı kilidi rahatlıkla bulunabilir. Pencere kilidi kadar önemli olan bir diğer öge ise pencere sinekliğidir. Pencere açıkken içeri odaya giren sinekler ve diğer kanatlı canlılardan korunmak isteyen kullanıcıların birçoğu pencere sinekliğini tercih eder. Pencere sinekliği ile pencerelerinizi rahatlıkla açık tutabilirsiniz. Kapı ve pencerelerin olmazsa olmaz ögeleri olan kapı ve pencere kilidi, kolları ve pencere sinekliği tercihlerinizde ürünleri detaylı incelemeniz sizin faydanıza olabilir.

Kapı ve Pencere Fiyatları

Ürünün hangi materyalden yapıldığı, rengi, modeli ve diğer özellikleri kadar ürünün fiyatları da kullanıcıların tercihlerine yön verebilir. Kapı kolu seçimi yaparken ürünün dış özellikleri ve niteliği kadar o ürünün fiyatı da kullanıcı tercihlerini etkiler. Bunun yanı sıra kapı ve pencerelerde kullanılan kilit, kol ve sineklik gibi ürünlerin fiyatları bu ürünlerin üretiminde kullanılan materyallerin, madeni maddelerin değişmesine bağlı olarak dalgalanabilir. Özellikle bu ürünlerde kullanılan madeni maddelerin değerinin ve kalitesinin artması ürünün fiyatının artmasına neden olur. Fiyat hanesindeki artış sizi şaşırtmasın. Bu durum genellikle ürünün kalitesi ile doğru orantılıdır. Ürünlerde kullanılan renk ve dokular o ürünün fiyatının artmasına neden olabilir. Özellikle pencere sinekliği modelinde kullanılan sineklik telinin sıklığı, telin kalitesi ve büyüklüğü ürünün fiyatını artırabilir. Kapı kilidin de ise kilidin yapıldığı madde ve kilidin dişlilerinin sayısı fiyatı belirleyen asıl unsurlardır. Kapı kilidinin dişli sayısının artması fiyatın artmasına neden olur. Böyle durumlarda çoğu kullanıcı fiyat kalite ilişki ile ürün seçimlerini yaparlar.

Kapı ve Pencere Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Kapı ve pencere gibi ürünler alırken özellikle ürünlerin kaliteli ve dayanıklı olmalarına dikkat edilebilir. Kapı ve pencere, evlerinizi dış dünyadan ayıran ve yaşam alanlarınızı daha güvenli hale getiren öğelerdir. Bu nedenle kapı ve pencere gibi ürünler alırken fiyat vb. değişkenlerden önce güvenliğinizi düşünmeniz tavsiye edilebilir. Güvenliğinizi seçimlerinizi belirleyen en önemli etken haline getirmeniz daha iyi seçimler yapmanıza yardımcı olur. Kapı ve pencere gibi ürünler tercih ederken ürünün kilidinin, kolunun ve pencere sinekliği gibi öğelerin kalitesine dikkat edilebilir. Özellikle kapı kilidinde kapı kilidinin kaç dişli olduğuna dikkat edebilirsiniz. Dişli sayısının artması kilidin dayanıklılığının artması anlamına gelir. Seçilecek ürünün fiyatı kadar o ürünün kaliteli ve dayanıklı olmasına da o üründen sağlayacağınız verimi arttıracaktır. Bu nedenle bütçe kadar ürün niteliğini ve kaliteyi de seçimleriniz de ön sırada tutabilirsiniz. Piyasa içindeki çok seçenek arasından ihtiyacınıza uygun olan ürünleri bu belirtilen noktalara odaklanarak rahatlıkla bulabilirsiniz. Geceleri sineklerden rahatsız oluyorsanız da pencere sineklik modellerini tercih edebilirsiniz.