200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Kaşıklık

Filtreleme ölçütü

Fiyat

Fiyat

  • ₺24,00 - ₺25,00

Mutfağınız için gerekli olan kaşıklık seçeneklerine göz atabilir ve kaşıklık seçeneklerinden bir tanesini Sepetfy üzerinden makul fiyatlarla satın alın!

1 Ürün var.

Toplam 1 üründen 1-1 arası gösteriliyor

Aktif filtreler

Çekmece İçi Parlak Gri...

Çekmece İçi Parlak Gri Kaşıklık (Size Özel Ölçülerde)

Fiyat ₺24,90

Kaşıklık

Mutfak çekmecenizin içinde kaşık, çatal ve bıçaklarınızı düzenli şekilde muhafaza etmenizi sağlayan kaşıklıklar oldukça kullanışlı ürünlerdir. Çekmece içine yerleştirmeli modelleri bulunduğu gibi tezgah üstü gibi farklı seçenekleri de bulunur. Kaşıklık sayesinde siz de mutfağınıza daha düzenli bir görüntü kazandırabilirsiniz. Yapıldığı malzemeler itibariyle de kaşıklıklar birbirinden farklılık gösterir. Bunların arasında ahşap, seramik, plastik, metal gibi farklı malzemeler bulunabilir. Örneğin ahşap malzemeden üretilen kaşıklıklar mutfağınızda doğal görünür. Böylelikle daha country tarzı bir görüntü elde edebilirsiniz. Ahşap kaşıklıklar da kendi içinde üretildiği malzemeye göre değişiklik gösterebilir. Ahşap kategorisinde yer alan ürünler çoğunlukla çam, meşe, bambu gibi malzemeler için kullanılır. Bambu malzemeden yapılan kaşıklıklar açık rengiyle ön plana çıkar. Genellikle yalın bir tasarım sahip olan bu ürünler sadelikten hoşlanan kullanıcılar için idealdir. Diğer taraftan eskitme dokuları ve şık motifler de ahşap kaşıklıklarda rastlayabileceğiniz özelliklerdendir. Kaşıklıklar arasında tek bölmeli ürünler bulunduğu gibi her tür mutfak gerecini muhafaza edebileceğiniz birçok bölmeye sahip ürünler de bulunur. Kolay temizlenebilir özellikte olan kaşıklıklar özellikle plastik modellerinde bulaşık makinesinde yıkamaya uygundur. Mutfağınıza düzen katan bu ürünler pratik olduğu kadar temizlenmesi de kolay ürünlerdir. Ayrıca kaşıklıklar iç hacmi ve ebatları itibariyle de değişiklik gösterebilir. Bu bakımdan ihtiyaçlarınıza uygun hacme ve genişliğe sahip ürünleri tercih etmeye özen gösterebilirsiniz.

Kaşıklık Modelleri

Kaşıklık modelleri ürünün yapıldığı malzeme ve tasarımı itibariyle birbirinden farklı olabilir. Ayrıca kaşıklıklar modelleri bakımından farklı kullanım şekilleri sunabilir. Tezgah üstü kaşıklık modelleri mutfak gereçlerinizi açık bir şekilde mutfak tezgahınızın üzerinde muhafaza etmenizi sağlar. Şık bir görüntüye sahip olan bu modeller sunduğu ulaşım kolaylığı sayesinde oldukça kullanışlı olabilir. Tezgah üstü kaşıklıklar arasında da ahşap modellerin yanı sıra seramik ve metal modellerle de karşılaşabilirsiniz. Üzerinde farklı desen ve yazıların bulunduğu seramik kaşıklıklar ile mutfağınıza modern bir dokunuş ekleyebilirsiniz. Spor ve şık duran bu modeller birçok kullanıcı tarafından tercih edilir. Diğer taraftan farklı renklere sahip metal kaşıklıklar da bulabilirsiniz. Her ne kadar metal denildiğinde akla gümüş rengi gelse de beyaz, bakır ve siyah gibi farklı renkleri de mevcuttur. Metal modeller arasında arası boşluklu ince çubuklar şeklinde mutfak gereçlerinizin çevreleyen ürünler de bulunur. Bu modellerin yanı sıra mutfak çekmecelerinizin içine yerleştirebileceğiniz çekmece içi kaşıklıklar da bulunur. Bambu modellerinde genellikle dört dikey ve bir yatay bölmeye sahiptir. Böylelikle farklı gereçleri farklı bölmelerde düzenli şekilde saklayabilirsiniz. Çekmece içi modeller alırken ürünün çekmecenizin ebatlarına uygun olup olmadığını iyi kontrol etmek gerekir. Standart ebatlara sahip kaşıklıkların yanı sıra açılarak genişleyen kaşıklık modelleri de bulunur. İhtiyaca göre iki farklı bölme daha eklemeye imkan tanıyan bu ürünler esnek bir kullanım sunar.

Kaşıklık Fiyatları

Kaşıklık fiyatları belirlenirken ürünlerin sahip olduğu özellikler esas alınır. Örneğin ahşap modeldeki kaşıklıklar daha country ve doğal bir görüntü sunması itibariyle tercih edilen ürünlerdir. Ayrıca bambu, çam ve meşe gibi birçok farklı malzemeden üretilen bu tür kaşıklıklar malzemesi itibariyle dayanıklı ürünlerdir. Seramik modeldeki ürünlerin fiyatları belirlenirken de ürünün sahip olduğu desen ve tasarımı önemli bir rol oynar. Üzerinde farklı desen ve yazıların bulunduğu kaşıklık düzenleyici modelleri gibi sade tasarımlı ürünler de bulabilirsiniz. Metal ürünler de ise bakır renk ürünler daha otantik ve country bir görüntü sunar. Bu ürünün fiyatı üzerinde etkili olabilir. Aynı şekilde gümüş renge sahip modeller arasında sade modeller ile mutfağınıza modern bir hava katabilirsiniz. Kaşıklık fiyatlarını etkileyen diğer bir önemli faktör ise sunduğu alan ve iç hacmidir. Hacim olarak daha çok alan sunan kaşıklıklarda fiyat farklarına rastlayabilirsiniz. Aynı şekilde bazı kaşıklık modelleri açılabilme özelliği sayesinde daha esnek bir kullanım sunar. Bu gibi pratik özellikler de ürünün fiyatını belirleyen etkenler arasında yer alır.

Kaşıklık Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Kaşıklık alırken dikkat edilmesi gereken birtakım noktalar bulunur. Ebat, hacim ve bölme sayısı bu özelliklerin başında gelir. Kaşıklık çekmece içine yerleştirilen modellerinde ebatları kontrol etmek oldukça önemlidir. Çok beğendiğiniz bir kaşıklık ölçüleri sebebiyle çekmecenize büyük gelebilir. Aynı şekilde tam oturmayıp çekmeceniz için küçük gelen kaşıklıklar da olabilir. Çekmecenizin ölçüsüne uygun olduğuna dikkat etmeniz oldukça önemlidir. Diğer taraftan mutfağınızda birçok farklı gereç kullanıyorsanız daha çok bölmeye sahip kaşıklık modellerini tercih edebilirsiniz. Böylelikle bıçaklardan kepçelere, çay kaşıklarından spatulalara birçok farklı ürünü ayrı bölmelerde muhafaza edip daha düzenli bir görüntü elde edebilirsiniz. Daha az sayıda mutfak gereciniz bulunuyorsa veya belli aletleri farklı şekilde saklamayı tercih ediyorsanız az bölmeli modellere de göz atabilirsiniz. Kaşıklık alırken dikkat edilecek özelliklerden biri de iç hacmidir. Bazı modeller daha çok derinliğe sahip olduğu için daha çok kaşığı muhafaza etmenize olanak sağlar. Böylelikle yer konusunda rahat edebilirsiniz. Daha az sayıda mutfak aleti kullanıyorsanız küçük hacimli kaşıklıklar da ihtiyaçlarınız için yeterli olabilir. Kaşıklıklar tasarımları itibariyle de birbirinden farklılık gösterebilir. Bu noktada mutfağınıza hakim olan genel havayı göz önünde bulundurarak tercih yapabiliriniz. Daha açık tonlara sahip ve modern tasarımlı mutfaklar için metal kaşıklıklar ideal olabilir. Diğer taraftan mutfağınızda daha country bir hava söz konusuysa ahşap modeller size hitap edebilir. Siz de birçok seçenek arasından mutfağınıza yakışacak kaliteli bir kaşıklık bulabilirsiniz.