200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Çekmece İçi Parlak Gri Kaşıklık (Size Özel Ölçülerde)
Çekmece İçi Parlak Gri Kaşıklık (Size Özel Ölçülerde)
₺24,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Çekmece İçi Parlak Gri Kaşıklık (Size Özel Ölçülerde)

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Mutfak çekmecelerinin karışıklığıyla uğraşan kullanıcılar için çözüm sunan ürünlerden biri de kaşıklıklardır. Çekmecelerinizdeki kaşıklarınızı, çatallarınızı nizam içine sokacak bu ürün sayesinde çekmeceleriniz tertemiz ve düzenli görünümüyle öne çıkar.  Birbirinden çeşitli boyutlarıyla kullanıcılar için üretilen kaşıklıklar, parlak gri rengiyle de çekmece içlerinde parıldar. Farklı tasarımlara sahip modeller ile hem düzen hem de şıklığa kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Boyut
Stokta
₺24,90
Vergi dahil 1 - 3 iş günü

Çekmece İçi Parlak Gri Kaşıklık

Mutfak çekmecelerinizin bir numaralı, olmazsa olmazı olmayı başaran çekmece içi kaşıklıklar düzen sağlamanın ilk adresidir. Çatallarınızın, kaşıklarınızın, bıçaklarınızın, tatlı kaşıklarınızın ve diğer ürünlerinizin çekmece içerisinde düzenli bir şekilde kullanım sağlanması için kullanılır. Birçok boyuta sahip bu ürün işlerinizi oldukça kolaylaştırır. Öyle ki çekmece boyutunuz küçük ise 5 gözlü olandan, büyük ise 14 gözlü olanını tercih edebilirsiniz. Gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz bu ürünler rengi ile de çekmecenizde çok şık bir şekilde duruş sergiler. Kullanımı ve temizlenmesi son derece kolaydır. Kaşıklarınızı çekmeceden boşaltarak silebilir ya da musluk altına tutup kolayca yıkayabilirsiniz. Fiyat yönünden her bütçeye hitap ettiği için bu çekmece içi kaşıklığa sahip olmak ise oldukça kolaydır.

Çekmece İçi Parlak Gri Kaşıklık Çeşitleri

Düzenli olmak isteyen kullanıcıların bir numaralı tercihi çekmece içi parlak gri kaşıklık modelleridir. Bu ürünler ayrıca mutfak çekmecelerinizin en iyi yardımcısıdır.

- Kaşıklarınızın, çatallarınızın nizam içerisinde durması için bu kaşıklıklar en iyi çözümdür.

- Bu çekmece içi kaşıklıklar birinci derece kaliteli, sağlam malzemelerden üretilir.

- Ürünün üzerinde çizilmelere karşı koruma sağlaması için folyo kaplıdır.  

- Bu kaşıklıkların birbirinden değişik, küçüklü büyüklü birçok çeşidi mevcuttur. 37 cm × 49 cm’den, 97 cm × 49 cm’e kadar aklınıza gelebilecek birçok boyut kaşıklığa ulaşabilirsiniz.

- Kullanımı oldukça kolay olan bu çekmece içi kaşıklığın temizliği de kolaydır. İster bir bez ile silebilir isterseniz de musluk altında yıkayabilirsiniz.

- Sahip olduğu farklı bölmeler sayesinde mutfak gereçlerinizi kolaylıkla ayırabilir ve bir düzen oluşturabilirsiniz.

- Parlak gri renk olmasıyla da çekmece içinde oldukça şık bir duruş sergiler.

Çekmece İçi Parlak Gri Kaşıklık Fiyatları

Çekmece içi kaşıklıklar düzen sağlamanın en etkili yoludur. Kaşıklık çekmecelerin düzenli olması, düzenli kalması için bir numaralı yoldur. Çekmece içi düzende büyük yardımcınız parlak gri kaşıklık sayesinde çatallarınız, bıçaklarınız nizam içinde kalır. Her bütçeden insanın kolaylıkla satın alabileceği bu ürün, uygun fiyatının yanı sıra oldukça kalitelidir. Çekmece içi kaşıklıklar arasında fiyat farklılıkları görülebilir. Bu fiyat farklılıklarının bazı nedenleri vardır. Bu nedenlerden bir tanesi ürünün malzemesidir. Bunun yanında fiyat farkına etki eden diğer bir durumda ürün boyutudur. Bu parlak gri çekmece içi kaşıklığın birbirinden çeşitli boyutları mevcuttur. İhtiyacınız olan boyutu kolaylıkla bulabileceğiniz çekmece içi kaşıklıklarından işinize en yarayanını gönül rahatlığı ile satın alıp kullanabilirsiniz.

Çekmece İçi Parlak Gri Kaşıklık Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Mutfak çekmecelerinizin düzensizliğinden yakınıyorsanız aradığınız ürün çekmece içi kaşıklıklardır. Kaşıklarınızın, çatallarınızın nizam içerisinde durmasına yardımcı olacak bu ürün tüm kullanıcılarının beğenisini kazanır. Kaliteli malzemelerden üretilen bu kaşıklığın kullanımı oldukça kolaydır. Kullanımının yanında temizliği de oldukça basittir. Çekmece içi parlak gri kaşıklık sahibi olmadan dikkat etmenizde sizlere fayda sağlayacak bazı hususlar vardır. Bu husus ilk olarak ihtiyacınızı doğru belirlemenizdir. İhtiyacınızı doğru belirlediğiniz takdirde, çok daha doğru bir tercih yapabilirsiniz. Nasıl bir çekmece içi kaşıklığa ihtiyacınız olduğunu iyi bir şekilde belirleyerek, o ürün hakkında ince ve detaylı bir şekilde araştırma yapmanız gerekir. Büyük bir çekmeceye büyük bir kaşıklık mı yoksa küçük bir çekmeceye küçük bir kaşıklık mı istersiniz bunu belirlemelisiniz. Ayrıca ürünün boyutu da önemlidir. Çekmecenize uygun boyutta bir model almanız gerekir. Bundan sonra da ürünün fiyatının da cebinize olan uygunluğunu kontrol ederek, çekmece içi kaşıklığa sahip olabilirsiniz.

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
Hry
SPT-KSK001