200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Sanicat Active 10 Lt. Topaklaşan Marsilya Sabunu Kokulu Kedi Kumu
Sanicat Active 10 Lt. Topaklaşan Marsilya Sabunu Kokulu Kedi Kumu
₺32,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Sanicat Active 10 Lt. Topaklaşan Marsilya Sabunu Kokulu Kedi Kumu

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Birlikte yaşamı paylaştığımız canlılar, her zaman korunma ve güzel bakıma ihtiyaç duyarlar. Sağlıklı bakım ürünleri arasında yer alan kedi kumları, minik dostların tuvalet ihtiyaçlarını da sağlıklı şekilde gidermelerine olanak sağlar. Hijyenik, sağlıklı ve aynı zamanda doğa dostu ürünler tercih etmek hem kişiler için hem diğer küçük canlılar için oldukça önemlidir.

Stokta yok
₺32,90
Vergi dahil

Sanicat Active 10 Lt. Topaklaşan Marsilya Sabunu Kokulu Kedi Kumu

Kediler, evlerde sıklıkla beslenen canlılardır ve bazı gereksinimlere ihtiyaç duyarlar. Evini kedilerle paylaşan pek çok kişi için kedi kumu önemli bir üründür. Bu canlıların sağlıklarını gözetmek, beslenmelerine özen göstermek ve tuvalet alışkanlıklarını sağlıklı bir şekilde organize etmek evcil hayvan besleyenlerin sorumluluğundadır. Yemek kadar önemli olan durumlardan biri de bu canlıların tuvalet ihtiyaçlarıdır. Dışarı hiç çıkmayan kediler, dışkılarını köpeklerden farklı olarak ev içinde tutulan kum havuzlarına yaparlar. Sanicat Active 10 Lt. topaklaşan Marsilya sabunu kokulu kedi kumu, evini kedilerle paylaşanlar için iyi bir tercih olabilir. Kötü kokuları içerisine hapsetme özelliğine sahip bu kedi kumu, Marsilya sabunu aromalı kokusu ile mekanların kötü kokmasına engel olur.

Sanicat Active 10 Lt. Topaklaşan Marsilya Sabunu Kokulu Kedi Kumu Özellikleri

Kediler, dışkılarını toprak alanlara yapan canlılardır. Ev ortamında beslenen bu canlılar tuvaletlerini yapmak için kuma ihtiyaç duyarlar. Bu kumlar, özel olarak tasarlanan ve kedilerin ev ortamında tuvaletlerini yapmalarına olanak sağlayan ürünlerdir. Bu ürün;

 

-Kedilerin sağlıklı ve hijyenik bir ortamda dışkılamalarına yardımcı olur.
-Bentonitten elde edilen bu kumlar, sıvı ile temasta topaklanma özelliği gösterir.
-Katı partiküllerin üzerine yapışarak oluşabilecek kötü kokuları önler ve böylece kumu temizlemek daha kolay olur
-Marsilya sabunu aroması sayesinde ortama hoş bir koku yayılmasını sağlar.
-10 litrelik paket içeriği sayesinde uzun süreli kullanım olanağı sunulmuştur.
-İnce taneli yapısı sayesinde güçlü topaklanma sağlanır.
-Tamamen bentonit kullanılarak üretilen bu kum içerisinde toz barındırmaz.
-Ayrıca bakteri öldürücü veya esans kullanmaya gerek kalmadan rahatlıkla kullanılabilir.

Kedilerin rahat ve güvenli bir şekilde tuvaletlerini yapmaları sağlıkları açısından çok önemlidir. Bazı kediler kötü kokulara karşı hassas ve duyarlı olabilirler. Onların sağlıkları için tuvalet ihtiyaçlarını hijyenik olarak sağlamak ve güven veren ürünler kullanmak çok önemlidir.

Sanicat Active 10 Lt. Topaklaşan Marsilya Sabunu Kokulu Kedi Kumu Fiyatları

Evcil hayvanlar için üretilen ürünler farklı fiyatlara sahiptir ve kedi kumları da bu ürünlerden biridir. Farklı kilolarda paketlenen bu ürünler, ağırlıklarına göre fiyatlandırılır. Kedi kumları nitelik olarak farklılık gösterebilen ürünlerdendir. Doğal olmayan ürünler ile doğal olanlar arasında da fiyat farkı olabilir. Doğal olmayan kedi kumları doğal maddelerin çeşitli kimyasallarla birleştirilmesi sonucu oluşturulur. Bu özellik de farklı fiyatlara sahip olmasına neden olabilir. Doğal kedi kumları ise bentonit, sepiyolit, diatomit gibi doğada bulunan minerallerden elde edilir. Ayrıca ağaç talaşı ile üretilen kedi kumları da mevcuttur. Ürünlerdeki bu içerikler fiyatlarını da etkilemektedir. Topaklanma özelliğine sahip olan kedi kumları da alternatiflerine göre farklı fiyatlara sahip olabilir. Bu kumları temizlemek daha kolay olduğu için daha çok tercih edilen ürünler arasındadır. Bu ürünlerin fiyatlarını etkileyen önemli unsurlardan biri de kokuyu hapsetme özelliğidir. Ayrıca bazı ürünler, özel aromalar içerdiği için güzel koku yayarlar. Kumlar, içerisinde toz barındırabilirler. Toz oranı fazla olan ürün ile az olan arasında da fiyat farkı olabilir.  

Sanicat Active 10 Lt. Topaklaşan Marsilya Sabunu Kokulu Kedi Kumu Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Evlerde birlikte yaşadığınız canlıların sağlıkları her zaman önemlidir. Bu nedenle onlarla ilgili bir ürün satın alınırken hayvana zarar verip vermediğine dikkat edilmelidir. Doğal olmayan kedi kumları içerisinde farklı kimyasal maddeler barındırır. Bu maddelerin kedilere zarar vermediğine dikkat edilmesi gerekir. Doğal olan ürünler kediler için daha yararlıdır. Bazı kediler kokuya hassas olabilirler. Aromalı kedi kumu satın alırken evcil hayvanınızın hassasiyet gösterip göstermeyeceğine dikkat etmek önemlidir. Bu ürünleri satın alırken kedilerin yaşlarının da dikkate alınması gerekir. Yetişkin kediler için uygun olan kedi kumları, yavru kediler için olan ürünlerden farklı niteliklere sahip olabilir. Kedi kumu tercihlerinde önemli olan özelliklerden biri de topaklaşmadır. Topaklaşan ürünler daha kolay ve çabuk temizlenir.

 

 

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
Sanicat
SPT-SANICAT001

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Sanicat Active...

Sanicat Active 2x10Lt.Topaklaşan Marsilya Sabunu Kokulu...

Fiyat ₺64,90
Sanicat Duo 10 Lt....

Sanicat Duo 10 Lt. Mandalina ve Vanilya Kokulu Kedi Kumu

Fiyat ₺32,90
Sanicat Duo 2x10 Lt....

Sanicat Duo 2x10 Lt. Mandalina ve Vanilya Kokulu Kedi Kumu

Fiyat ₺64,90