200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Sanicat Active 2x10Lt.Topaklaşan Marsilya Sabunu Kokulu Kedi Kumu
Sanicat Active 2x10Lt.Topaklaşan Marsilya Sabunu Kokulu Kedi Kumu
₺64,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Sanicat Active 2x10Lt.Topaklaşan Marsilya Sabunu Kokulu Kedi Kumu

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Sanicat Active Topaklaşan Marsilya sabunu kokulu kedi kumu en çok tercih edilenler kedi kumlarından biridir Topaklaşan bir yapıya sahip olduğu için evde kötü kokulara neden olmaz. Bu sayede sık sık kedi kumu değiştirmek ile uğraşmak zorunda kalmazsınız. Bu kedi kumu çeşidi ince taneli bir yapıya sahiptir. Marsilya sabunu kokusu ile evinize ferah ve temiz bir koku yayar. Fiyat/performans ürünü olması, Sanicat Active Marsilya sabunu kokulu kedi kumunun öne çıkan özelliklerinden biridir.

Stokta yok
₺64,90
Vergi dahil

Sanicat Active 2x10Lt.Topaklaşan Marsilya Sabunu Kokulu Kedi Kumu

Evcil hayvan beslemek ülkemizde oldukça yaygındır. Genelde evcil hayvan bakmak isteyenler kedi veya köpek tercih eder. Büyükşehirlerde ve apartman yaşamında kedi bakmak birçok açıdan daha kolaydır. Kedilerin sessiz olması, yürüyüşe çıkarmak gibi ihtiyaçlarının olmaması ve köpeklere göre daha aktif olması sebebiyle birçok kişi kedi sahiplenmeyi tercih eder. Ev kedilerinin de çeşitli ihtiyaçları vardır. Tuvalet ihtiyaçlarını gidermek için dışarıya çıkarılması gerekmez. Bunun yerine kedi kumu edinmek yeterlidir. Kedi kumu, kedi sahiplerinin mutlaka edinmesi gereken ürünler arasındadır. Kediler, kedi kumu sayesinde tuvalet ihtiyaçlarını giderir. Bu sayede evin başka yerlerini kirletmezler. Çeşitli birçok kedi kumu markası vardır. Bu markalar arasında en çok tercih edilenlerden biri Sanicat Active kedi kumlarıdır. Sanica Active genellikle kedi kumu alanında üretim yapan markalar arasındadır. Farklı içeriğe sahip ve çeşitli kokularda Sanicat Active kedi kumu çeşitleri vardır.

Sanicat Active 2x10Lt.Topaklaşan Marsilya Sabunu Kokulu Kedi Kumu Özellikleri

Evcil hayvan ürünleri satın alırken dikkatli olmak gerekir. Evcil hayvan sahipleri, evcil hayvanların sağlığı için kaliteli ürünlere yönelmelidir. Kedi kumu önemsiz bir  detay gibi görünse de kediler için oldukça önemlidir. Sanicat Active, sadece kedi kumu üzerine üretim yapan markalardan biridir. Sanicat Active kedi kumu kalitesi ve fiyat/performans başarısı ile evcil hayvan sahiplerinden tam not alır. Kedi kumları, kokusuna, türüne ve tane şekline göre çeşitlilik gösterir. Farklı özelliklere sahip Sanicat Active kedi kumu çeşitleri vardır. Bunlar arasında en çok tercih edilenlerden biri Sanicat Active 2x10Lt. Topaklaşan Marsilya Sabunu Kokulu Kedi Kumu ürünüdür. Ferah kokusu ve zararsız içeriği ile hem kedileri hem de kedi sahiplerini memnun eder. Marsilya sabunu kokusu, evinizin kötü kokular ile dolmasını engelleyerek odaya temiz bir koku yayar. Sanica Active’in bu modeli, topaklaşan kedi kumları arasındadır. Topaklaştığı için sıvıyı en dibe kadar emmez. Bu sayede kötü kokuları olabildiğince engeller. Topaklaşan kedi kumu çeşitlerinin en büyük avantajı, kokuyu yaymadığı için çok sık değiştirilmesi gerekmez. Sanicat Active Marsilya sabunu kokulu kedi kumunun bir diğer özelliği ince tane şeklinde olmasıdır. Bazı kediler her kedi kumunda rahat hissetmeyebilir. İnce taneli Sanicat Active kedi kumu kedilerin tercih ettiği ürünler arasındadır. Kedilerin sağlığı için hijyenik bir ortam oluşturmak gerekir. Sanicat Active topaklaşan Marsilya sabunu kokulu kedi kumları kedinize hijyenik bir ortam sağlamak için en uygun seçeneklerden biridir.

Sanicat Active 2x10Lt.Topaklaşan Marsilya Sabunu Kokulu Kedi Kumu Fiyatları

Sanicat Active, kedi kumu deyince ilk akla gelen markalar arasındadır. Hem kalitesi hem fiyat/performans başarısı ile dikkat çeker. Sanicat Active her bütçeye uygun kedi kumu çeşidi sunar. Sanicat Active 2x10Lt topaklaşan Marsilya sabunu kokulu kedi kumu ürünü uygun fiyatlı Sanicat Active ürünlerinden biridir. 2’li satışa sunulduğu için tekli ürünlere göre daha ekonomiktir. Topaklaşan bir yapıya sahip olduğu için kötü kokulara neden olmaz. Kötü kokulara neden olmadığı için  sık sık değiştirmek zorunda kalmazsınız. Bundan dolayı topaklaşmayan kedi kumlarına göre uzun vadede daha ekonomiktir.

Sanicat Active 2x10Lt.Topaklaşan Marsilya Sabunu Kokulu Kedi Kumu Hangi Özelliklere Dikkat Etmek Gerekir?

Sanicat Active, evcil hayvan sahiplerine çeşitli birçok kedi kumu seçeneği sunar. Bu ürünler arasında dikkat çekenlerden biri topaklaşan marsilya sabunu kolu Sanicat Active kedi kumudur. Topaklaşan Marsilya sabunu kokulu kedi kumu satın alırken dikkat etmek gereken bazı özellikler vardır. Sanicat Active’in bu ürünü; topaklaşan, ince taneli bir yapıya sahip olduğu için evde kötü kokuya sahip olmaz. Kedi kumunu sık sık değiştirmeye imkanı olmayanlar bu modeli tercih edebilir. 10 litrelik 2’şli paket halinde satışa sunulur. Bu sayede uzun vadede bütçeniz için daha ekonomiktir. Yoğun ve ferah Marsilya sabunu kokusuna sahiptir. Eğer evinizde sabunsu kokular duymak istiyorsanız bu ürünü tercih edebilirsiniz. 

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
Sanicat
SPT-SANICAT002

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Sanicat Active 10 Lt....

Sanicat Active 10 Lt. Topaklaşan Marsilya Sabunu Kokulu...

Fiyat ₺32,90
Sanicat Duo 10 Lt....

Sanicat Duo 10 Lt. Mandalina ve Vanilya Kokulu Kedi Kumu

Fiyat ₺32,90
Sanicat Duo 2x10 Lt....

Sanicat Duo 2x10 Lt. Mandalina ve Vanilya Kokulu Kedi Kumu

Fiyat ₺64,90