200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Sanicat Duo 10 Lt. Mandalina ve Vanilya Kokulu Kedi Kumu
Sanicat Duo 10 Lt. Mandalina ve Vanilya Kokulu Kedi Kumu
₺32,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Sanicat Duo 10 Lt. Mandalina ve Vanilya Kokulu Kedi Kumu

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Kediler için doğal ve sağlıklı kedi kumları üreten İspanyol firma Tolsa, bu üründe kolay topaklanan ve toz yapmayan bir kedi kumu sunar. Kedilerin rahatlığı düşünülerek ince tanecikli bir yapıda olan kedi kumu, kedilerin patileri için rahat bir yüzey alanı oluşturur. Ürünün tablosundan emicilik ve toz seviyelerini karşılaştırabilirsiniz.

Stokta yok
₺32,90
Vergi dahil

Sanicat Duo 10 Lt. Mandalina ve Vanilya Kokulu Kedi Kumu

Kedilerin tuvalet ihtiyaçlarını hijyenik bir şekilde gerçekleştirmesi için kedi kumları kullanılır. Sanicat Duo ise kedilerin güvenli ve rahat bir şekilde tuvalete çıkması ve tuvalet alışkanlığı kazanması için mandalina ve vanilya kokulu kedi kumları üretir. Marka 35 yıldır kedi ürünleri alanında hizmet veren köklü bir firmadır. Tolsa firmasına ait olan bu ürünler İspanya merkezlidir. Kedi kumu içinde bulunan mineral ve vitaminlerin zenginleşmesi için her zaman araştırmalar yapan firma kaliteli kedi kumları üretmeyi amaçlar. Alanında kazandığı tecrübe ve zengin içerik sayesinde kedi sahipleri tarafından tercih edilen markalar arasında yer alır. Kedi kumlarının değişen özellikleri ise farklı avantajlar sunar ve kedinizin ihtiyaçlarına uygun olan bir kedi kumu satın almak için özelliklerini dikkatlice incelemeniz tavsiye edilir.

Sanicat Duo 10 Lt. Mandalina ve Vanilya Kokulu Kedi Kumu Çeşitleri

Less Track, Active, Bianca, Rose, Aloe Vera gibi clumping kedi kumu çeşitleri marka tarafından sunulur. Mandalina ve vanilya kokularında olan Sanicat Duo ise 10 lt boyutlarında olan paketlerde satışa sunulur. Bunun yanında bu kedi mamaları birçok avantaja sahiptir.

- Bentenin içermesi beyaz bir yüzeyde olmasına sebep olur ve bu da daha uzun süre hijyen sağlar.

- İçerisindeki doğal Bentenin beyazlığıdır ve kimyasal beyazlaştırıcılar ve zararlı maddeler kullanılmaz.

- İnce kumlu bir yapıdadır ve bu kedilerin rahat etmesini rahat bir şekilde içine girebilmelerini sağlar.

- Vanilya ve mandalina birleşerek güçlü ve temiz bir koku yayar.

- Yüksek bir emicilik sunar ve tabloda bu özellik 5 nokta ile gösterilir. 

- Toz yapması da  en aza indirilir ve bu da kedi kumu koyduğunuz alanın temizliğini kolaylaştırır.

Sanicat Duo 10 Lt. Mandalina ve Vanilya Kokulu Kedi Kumu Fiyatları

Kedi kumu fiyatlarını etkileyen bazı özellikler yer alır. Fiyatları belirleyen ilk etken ise kaç lt olduğudur. Genellikle 5 lt ve 10 lt kedi kumları satılır ve uzun bir süre yeterli kullanım sunar. Lt özellikleri dışında kedi kumlarının topaklanma yapma özelliği, hijyenik olması, içeriği, mineralleri ve tane yapısı da fiyatların etkilenmesinde önemlidir. Bu temel özellikler karşılandığında kedi kumları rahatlık ve titiz kediler için temizlik sunar. Emicilik ve toz kontrolü açısından bu ürünler yüksek performans sunar. Yüksek emici olması ve topaklanabilir yapısı sayesinde kumdan tasarruf sağlanır ve daha uzun süre kullanım ömrü vardır. Kaliteli bir içeriğe sahip olması ve içerisinde bulunan Bentenin sayesinde kedilerin rahatlıkla kullanacağı Sanicat Duo 10 lt. mandalina ve vanilya kokulu kedi kumu hem kedi sahiplerinin bütçesini düşünerek ekonomiktir hem de kediler için sağlıklıdır.

Sanicat Duo 10 Lt. Mandalina ve Vanilya Kokulu Kedi Kumu Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Kedi kumu satın alırken dikkat etmeniz gereken bazı özellikler yer alır. Kedilerin genel sağlığı ve güvenliği için kedi mamaları kadar kedi kumları da önem taşır. İçerisinde bulunan içeriklerin doğal olmasına dikkat edilmelidir. Bentenin doğadan bir beyazlık alır. Dikkat etmeniz gereken diğer bir nokta da toz yapmaması ve yüksek emicilik sunmasıdır. Clumping özellikli olan bu kedi mamaları birçok farklı modelde bu özelliği taşır. Clumping özelliği ise kedi kumlarının topaklanma seviyesidir. Bu özellik sayesinde kediler güvenli kullanım sağlasa da aynı zamanda evcil hayvan sahipleri için de bir avantajdır çünkü daha kolay temizlenme imkanı sunar. İki farklı koku ile temiz bir hava sağlanır.

chat Yorumlar (10)
Değerlendirme
Sanicat
SPT-SANICAT003

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Sanicat Active 10 Lt....

Sanicat Active 10 Lt. Topaklaşan Marsilya Sabunu Kokulu...

Fiyat ₺32,90
Sanicat Active...

Sanicat Active 2x10Lt.Topaklaşan Marsilya Sabunu Kokulu...

Fiyat ₺64,90
Sanicat Duo 2x10 Lt....

Sanicat Duo 2x10 Lt. Mandalina ve Vanilya Kokulu Kedi Kumu

Fiyat ₺64,90