200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Sanicat Duo 2x10 Lt. Mandalina ve Vanilya Kokulu Kedi Kumu
Sanicat Duo 2x10 Lt. Mandalina ve Vanilya Kokulu Kedi Kumu
₺64,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Sanicat Duo 2x10 Lt. Mandalina ve Vanilya Kokulu Kedi Kumu

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Çift koku esansı ile kullanıcılara ferah ve hijyenik bir kullanım sunan Sanicat duo 2x10 lt. mandalina ve vanilya kokulu kedi kumu beklentilere ve ihtiyaçlara yönelik üretilir. Antibakteriyel ve doğal içeriği ile hem kullanıcılar hem de evcil hayvanlar için sağlıklı bir seçim olmasının yanında kolay topaklanma özelliği ile de kullanım kolaylığı sağlar. 

Stokta yok
₺64,90
Vergi dahil

Sanicat Duo 2x10 Lt. Mandalina ve Vanilya Kokulu Kedi Kumu

Evcil hayvanlar insanların en büyük dostlarından biridir. Evde kedi beslemek için onların ihtiyaçlarını göz önünde bulundurmak gerekir. Kedi kumu da kedilerin tuvalet ihtiyacı için çok önemlidir. Kedi kumları birçok özellikte, yapıda ve koku seçeneğiyle kullanıcıların beğenisine sunulur. Kullanıcıların kedi kumu seçerken göz önünde bulundurdukları bazı unsurlar vardır. Bunlardan ilki kumun topaklanma özelliğidir. Topaklanma hem kumun temizliğini kolaylaştırır hem de sıvıyı emerek kötü koku oluşmasını önler. İnce granüllü kedi kumları kedilerin konforu için önemlidir. Doğal ve kaliteli malzeme kullanımı kedilere sağlıklı ve hijyenik bir ortam yaratır. Antibakteriyel, topaklanması kolay, kötü kokuları hapseden bir kedi kumu hem kediniz için hem de sizin için büyük kolaylık sağlar. 

Sanicat Duo 2x10 Lt. Mandalina ve Vanilya Kokulu Kedi Kumu Çeşitleri

Sanicat duo 2x10 Lt. mandalina ve vanilya kokulu kedi kumu çeşitleri kullanıcıların ve evcil hayvanların her türlü ihtiyacı üzerinde durularak üretilir. Sanicat duo 2x10 Lt. mandalina ve vanilya kokulu kedi kumu kullanıcı dostu ve doğaldır. Özellikleri açısından da yaşamı kolaylaştırmaya faydalı olur. 

-  Doğal bentonit mineralinden üretilir bu nedenle beyaz ve temiz bir görünüme sahiptir.

-  İçeriğinde bulunan bentonit kum daha uzun süre korunan temiz bir görüntü sağlar. Aynı zamanda kumun beyaz renkli olması kedinin idrarındaki renk farklılıklarının fark edilmesini kolaylaştırarak herhangi bir sağlık sorununun erken teşhisinde önemli rol oynar.  

-  Doğal yapıda olması kedinizin ve sizin sağlığınıza yönelik bir sorun oluşmasını engeller.

-  Topaklanma özelliği kumun daha kolay temizlenmesine yardımcı olur ve aynı zamanda topaklanma sayesinde sıvıları hızlıca emerek kötü koku oluşmasına da engel olur.

-  Topaklaşan kumların bir kürek ya da ona benzer bir aparat ile temiz kumdan ayrılarak temizlenmesi kumun uzun süre kullanımını sağlayarak ekonomik açıdan faydalı olur.

-  Mandalina ve vanilya kokusu ortama güzel ve ferah bir hava katarken aynı zamanda kötü koku oluşumunu da önler.

-  Sanicat kedi kumunu oluşturan granüllerin yapısı ince tanelidir ve ince taneler sayesinde kediniz daha konforlu bir deneyim yaşar. 

-  Antibakteriyel olması sebebiyle oluşacak mikropları önleyerek güvenli ve sağlıklı bir kullanım sunar.

Sanicat Duo 2x10 Lt. Mandalina ve Vanilya Kokulu Kedi Kumu Fiyatları

Kedi kumunun litresi, koku esansı ve üretiminde kullanılan malzeme fiyat farklılıklarına neden olabilir. Sanicat duo 2x10 Lt. mandalina ve vanilya kokulu kedi kumu uzun süreli kullanımı nedeniyle ekonomiktir. Verimli ve hızlı topaklanma özelliği sayesinde kumun üzerindeki kirli kısımların alınması kolyalaşır ve böylece temiz kısımlar kullanılmaya devam edilebilir. Bu özellik kedi kumunun uzun süreli kullanılmasını sağlayarak ekonomik açıdan faydalıdır. Kedi kumuna eklenen özelliklerin artması da fiyatta değişikliğe neden olabilir. Kumun bentonit yapıda olması, koku esansının çift olması, antibakteriyel ve doğal içerikten oluşması kedi kumu fiyatlarını etkileyen özelliklerdendir. Sanicat markası kullanıcı dostu bir fiyatlandırma politikası izleyerek kullanıcılara ekonomik açıdan rahatlık sağlar.  

Sanicat Duo 2x10 Lt. Mandalina ve Vanilya Kokulu Kedi Kumu Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

İyi ve kaliteli bir kedi kumu satın alırken dikkate alınması gereken birtakım özellikler vardır. Bu özelliklerden ilki kumun doğal ve hijyenik olmasıdır. Antibakteriyel ve doğal minerallerden oluşan kedi kumları hem kedilerin sağlığı hem de kullanıcıların sağlığı için önemlidir. Örneğin; bazı kedi kumlarının tozu çok yoğundur. Bu durum hem kedilerin sağlığı için hem de kumu değiştirirken kullanıcıların sağlığı için tehlikeli olabilir. Bu nedenle ufak granüllü ancak tozu az olan kedi kumlarının tercih edilmesi faydalı olabilir. Beyaz renkli kum kullanılması kedinin idrar renginin takibi için kolaylık sağlayarak olası sorunlarda erken önlem alınmasını sağlayabilir. Kumun içerdiği koku da hem kullanıcıların koku zevklerine uygun olarak seçilmeli hem de kötü kokuları hapsedebilme özelliğine sahip olmalıdır.

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
Sanicat
SPT-SANICAT004

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Sanicat Active 10 Lt....

Sanicat Active 10 Lt. Topaklaşan Marsilya Sabunu Kokulu...

Fiyat ₺32,90
Sanicat Active...

Sanicat Active 2x10Lt.Topaklaşan Marsilya Sabunu Kokulu...

Fiyat ₺64,90
Sanicat Duo 10 Lt....

Sanicat Duo 10 Lt. Mandalina ve Vanilya Kokulu Kedi Kumu

Fiyat ₺32,90