200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Econature Tavuklu Yetişkin Kedi Maması 15 KG.
Econature Tavuklu Yetişkin Kedi Maması 15 KG.
₺152,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Econature Tavuklu Yetişkin Kedi Maması 15 KG.

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Evcil kedi ve köpeklerin beslenme ihtiyaçları özel hazırlanan kuru ile yaş mamalar sayesinde karşılanır. Econature gibi uzman markalar tarafından geliştirilen yetişkin kedi mamaları evcil hayvanların günlük besin ihtiyaçları baz alınarak hazırlanır. Mamaların aroması, içeriği ve gramajı gibi değişen özellikleri mama çeşitlerine göre farklılık gösterir. Kedilerin ırk ve sağlık koşulları mama tercihlerini etkiler.

Stokta yok
₺152,90
Vergi dahil

Econature Tavuklu Yetişkin Kedi Maması 15 KG.

Ev ortamında bakılan birçok evcil hayvanın bakımı uzun ömürlü ve sağlıklı bir yaşam sürmesi için önem taşır. Çeşitli ırk özellikleri sergileyen evcil kedilerin beslenmesini etkileyen bazı faktörler bulunur. Dengeli ve sağlıklı bir diyet için doğru türde ve miktarda mama verilmesi bu faktörlerin başında gelir. Uzmanlar tarafından hazırlanan kedi mamaları kedilerin ihtiyaç duyabileceği besin değerlerine göre hazırlanır. Econature yetişkin kedi mamaları çeşitli aroma seçenekleri ile beraber kedilerin günlük besin gereksinimlerini kapsamlı olarak karşılayabilecekleri içeriklere sahiptir. Aroma seçenekleri arasındaki tavuklu mamalar popüler tatlar listesinin ön sıralarında yer alır. Kedilerin zihinsel ve bedensel sağlıkları açısından sağlıklı beslenmesi önemlidir.

Econature Tavuklu Yetişkin Kedi Maması 15 KG. Çeşitleri

Evcil kedilerin bakımı beslenme, egzersiz ve oyun gibi alanlara ayrılır. Kedilerin gün içerisinde yeterli oranda hareket ettirilmesi ve ilgi gösterilmesi kadar dengeli beslenmesi de önem arz eder. Safkan ve melez olarak iki sınıfa ayrılan kediler gerek cins gerekse yaşam koşulları itibariyle farklı sağlık problemleri ile karşılaşma olasılıkları değişir. Olası hastalıklardan korunmaları ve mevcut hastalıklarının kontrol altına alınabilmesi adına doğru mama çeşitleri tercih edilmelidir. 

  • Econature tavuklu yetişkin kedi maması 15 kg. çeşitleri kapsamlı besin içeriği ile kedilerin toplam beslenme ihtiyaçlarına doğrudan cevap vermeyi hedefler. 
  • Gramaj ve aroma açısından farklı ürün seçenekleri sunan Econature yetişkin kedi mamaları kuru mama kategorisinde yer alır. 
  • Yaş ve kuru mama çeşitleri kedilerin tercihine göre belirlenir. Temel protein, yağ ve vitamin dengesini sağlayan yetişkin kedi mamaları ırk özelliklerine yönelik çeşitli seçenekleri bir arada sunar. 
  • Aromasına ve mama çeşidine göre değişen protein oranları tam olarak kedilerin günlük gereksinimlerine göre hesaplanır. 
  • Econature’nin tavuklu yetişkin kedi maması 15 kg ve üzeri gramaj içeren alternatif kuru mamalara sahiptir. 

Evcil kedilerin besin gereksinimleri genellikle yaş, ırk, aktivite ve sağlık durumu gibi koşullardan etkilenir. Bu koşullar aynı zamanda kuru mamaların porsiyon miktarlarının belirlenmesinde aktif rol oynar. Maması çeşitleri gramaj ve özelliklerine göre farklı bütçelere hitap eder.

Econature Tavuklu Yetişkin Kedi Maması 15 KG. Fiyatları

Evcil kedilerin bakım ve beslenme ürünleri marka ve modellere göre pek çok çeşit barındırır. Econature tavuklu yetişkin kedi maması 15 kg fiyatları yaş aralığına, ırkına, sağlık durumuna ve mamanın gramajına göre değişikliğe sahiptir. Ortalama 15 kg olan kuru yetişkin kedi mamalarının maliyetleri ırk özelliklerine göre değişen mama içeriği açısından farklı oranlar sunar. Mama gramajları fiyatlar üzerinde doğrudan bir etki bırakır ve gramaj arttıkça fiyatlar artış gösterir. Özel bir sağlık sorunu olan evcil kedilerde rahatsızlığa göre özel bir mama gerekir. Bu durumda çeşitli rahatsızlıklara göre üretilen birçok mamanın maliyeti diğerlerine kıyasla farklılık sunar.

Econature Tavuklu Yetişkin Kedi Maması 15 KG. Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Evcil hayvanların beslenmesi genel sağlık durumlarını korurken dikkate alınması gereken bir konudur. Kediler ırksal özelliklerine ve yaşam şekillerine bağlı olarak değişen beslenme ihtiyaçlarına sahiptir. Yetişkin kedi maması tercihlerinde göz önünde bulundurulması gereken bazı unsurlar bulunur. Gramaj, mama aroması ve besin değerleri gibi unsurları kedilerin gereksinimlerine göre değerlendirmek gerekir. Tavuk ve kuzu gibi birçok aroma seçeneği kuru mamalarda alternatif olarak yer alır. Günlük tahmini porsiyon miktarına göre ideal kuru mama gramajı belirlemek mümkündür. Besin değerlerinin ortalama değerleri Econature yetişkin kedi mamalarında referans değerleri ile uzmanlar tarafından sağlanır.

Econature Tavuklu Yetişkin Kedi Maması 15 KG.

EcoNature Cat Chicken, tüm yetişkin ırklar için günlük beslenme ihtiyaçlarını karşılamak üzere kedi/köpek beslenme uzmanları tarafından özenle formüle edilmiş tam ve dengeli, tavuk proteini içeren kedi mamasıdır.

İÇERİK:

Buğday, Kümes Hayvanları Et Unu, Saf Kepek, Mısır, Et Kemik Unu, Hayvansal Yağlar, Tuz, Mineraller.

BESLENME TALİMATI: 

Ancak daha sonra kedinizin iştah ve kondisyon durumuna göre verilecek miktarları değiştirebilirsiniz. Kedinizin besinsel ihtiyaçları, yaşına, ırkına, büyüklüğüne, aktivite derecesine ve çevre koşullarına göre farklılık gösterebilir. Beslenme tablosu günlük mama miktarına göre düzenlenmiştir. Bu tabloyu rehber alarak kediniz için uygun olan miktarı günlük en az 2 öğün olmak üzere öğün sayısına göre bölerek kedinizi besleyebilirsiniz. Daima mama ile birlikte taze ve temiz su bulundurun. Tüm diyet değişiklikleri kademeli olmalıdır. Ürünü serin ve kuru bir ortamda saklayınız.

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
Econature
SPT-TAVUKLUKEDI

Bilgi kartı

Mama Tadı
Tavuklu

Şunlar da hoşunuza gidebilir

EcoNature Balıklı Yetişkin...

EcoNature Balıklı Yetişkin Kedi Maması 15 KG.

Normal fiyat ₺188,12 -15% Fiyat ₺159,90
  • -15%
Sanicat Active 10 Lt....

Sanicat Active 10 Lt. Topaklaşan Marsilya Sabunu Kokulu...

Fiyat ₺32,90
Sanicat Duo 10 Lt....

Sanicat Duo 10 Lt. Mandalina ve Vanilya Kokulu Kedi Kumu

Fiyat ₺32,90