100 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Hills Adult Cat Balıklı Yetişkin Kedi Maması 1,5 Kg.
Hills Adult Cat Balıklı Yetişkin Kedi Maması 1,5 Kg.
₺112,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Hills Adult Cat Balıklı Yetişkin Kedi Maması 1,5 Kg.

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Hills Adult Cat balıklı yetişkin kedi maması 1,5 Kg, sahip olduğunu ayrıcalıklı özellikler ve üstün kalite çizgisiyle en iyisini isteyen kedi severlerin favori seçimleri arasında yer alır. Kedilerinizi beslemekle kalmaz; çok daha nitelikli bir yaşam sürmelerine de en büyük katkıyı sunar. Bu sayede kedilerin doğasına uyumlu öncü seçenekler arasında yer alarak hem kedilerin hem onlara yürekten bağlı sahiplerinin vazgeçilmez tutkusuna dönüşür.

Stoktaki son ürünler
₺112,90
Vergi dahil 1 - 3 iş günü

Hills Adult Cat Balıklı Yetişkin Kedi Maması 1,5 Kg.

Dünyanın en kıpır kıpır, en neşe dolu hayvanları olarak anılsalar da kedilerle ilgili bilinen bir gerçek daha var ki; o da vakitlerinin çoğunu uyuyarak ve yemek yiyerek geçirdikleri. Rahatlarına ve damak tatlarına olan duyarlılıkları da cabası. Bu nedenle gerek kedilerin beslenme gerekleri gerek damak tadı gerekse yaşam felsefesi açısından ideal kedi maması alternatiflerine sahip olmak büyük önem taşır. Kedisinin sağlığı ve mutluluğunu her şeyin önünde tutan kullanıcıların alanında uzman, güven veren markalara yönelmesinin altında yatan temel nedeni bu oluşturur. Pek çok kedi severin daimi tercihleri arasında yer alan Hills Adult Cat yetişkin kedi maması, bu anlamda tercih edebileceğiniz öncü ve güvenilir lezzetler arasında yer alır. Özellikle de kedilerin en sevdiği seçenek olan Hills Adult Cat balıklı yetişkin kedi maması.

Hills Adult Cat Balıklı Yetişkin Kedi Maması 1,5 Kg. Çeşitleri

Kedilerin severek tükettiği kuru mama çeşitlerinden olan Hills Adult Cat balıklı yetişkin kedi maması 1,5 Kg., Hills Adult Cat’in ton balıklı kedi maması lezzetini oluşturur. Az miktarda mama alımını tercih eden kullanıcıların favori tercihleri arasında gelir. Yavru çağlarını aşmış 1 ila 6 yaş arası yetişkin kedileriniz için önerilen standart kedi mamaları kategorisinde yer alsa da kalite standartlarını aşan üstün özellikleri ile çok daha fazlasını ifade eder.

-Piyasanın en üst segment alternatifleri arasında yer almasını sağlayan özellikleri arasında en çok dikkat çeken detayı; saflık değerlerinde belirlenen sektör standartların üstüne çıkan sağlıklı formülü oluşturur.
-İnvaziv ve zararlı etkilerden uzak olarak üretilir. Böylelikle kedilerinizin çok daha uzun ömürlü ve sağlıklı olabilmesini sağlar. 
-Özel Hills formülüyle gelen özel formülü ile kedilerinizin psikolojik durumuna olumlu katkı sunar. Üstelik daha parlak ve sağlıklı tüylere sahip olabilmesini mümkün kılar.
-Üst düzey besleyicilik özelliğine erişmesini sağlayan formülü, kedilerinizin bağırsak ve midesine dost biçimde hazırlanan ideal besin değerlerinden oluşur. Hızlı emilim ve yüksek oranda sindirilebilirlik özelliği taşır.

Tüm bu ayrıcalıklardan yararlanmak istiyorsanız siz de özel mama formülleri ile hasta hayvanların ömrünü uzatmayı başaran Dr. Mark Morris’in kurucusu olduğu Hills’i tercih edebilirsiniz. Kedinize Hills’in en sevilen lezzetlerinden olan ton balıklı Hills’i hediye edebilirsiniz.

Hills Adult Cat Balıklı Yetişkin Kedi Maması 1,5 Kg. Fiyatları

Kuru kedi mamaları, kedileriniz için düşünebileceğiniz en ekonomik mama türü olarak karşınıza çıkar. Aynı şekilde Hills’in kuru mama çeşitleri arasında yer alan Hills Adult Cat balıklı yetişkin kedi mamasınının da Hills’in en ekonomik mama seçeneklerinden olduğunu söylemek doğru olur. Hills’in minimal paket ebatları arasında yer alan Hills Adult Cat balıklı yetişkin kedi maması 1,5 Kg. ise alımlarınız sırasında en az tutarı ödeyeceğiniz seçeneklerden birisi olarak öne çıkar. Piyasanın üst segment ürünleri arasında yer alan kaliteli formülü ve sağlıklı ambalajına rağmen uygun görülen fiyatları ise bir diğer tercih nedenini oluşturur. Fakat Hills Adult Cat balıklı yetişkin kedi maması 1,5 kg için ödeyeceğiniz tutarın satış noktaları arasında farklılık gösterebileceğini belirtmek gerekir.

Hills Adult Cat Balıklı Yetişkin Kedi Maması 1,5 Kg. Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Hills Adult Cat balıklı yetişkin kedi maması 1,5 Kg, 1 ila 6 yaş arası yetişkin kedileriniz için ideal olan standart Hills lezzetleri arasında yer alır. Bu nedenle alımlarınız sırasında öncelikli olarak bu detayı göz önünde bulundurmanız gerekir. Bir başka deyişle; besin değerleri açısından hamile veya emziren kedileriniz için yeterli seçenek olmayabilir. Aynı şekilde yüksek besin değerlerinden ötürü kısırlaştırılmış kedileriniz için de ideal seçenek olmayabileceğini belirtmek gerekir. Dikkat etmeniz gereken bir diğer mevzuyu ise paket içeriği oluşturur. Kedinizin günlük olarak tükettiği mama miktarını alımlarınız sırasında göz önünde bulundurmak yarar sağlar. Kedi mamanızı kapalı paketler halinde saklamayı düşünüyorsanız ve 1,5 Kg.’lık paketin kısa sürede biteceğinden eminseniz; daha fazla paket adedi almayı yeğleyebilirsiniz. 

Hills Adult Cat Balıklı Yetişkin Kedi Maması 1,5 Kg.

Şunlar İçin Önerilir:

1 - 6 yaş arası yetişkin kediler.

Şunlar İçin Önerilmez:

Yavru kediler ve hamile veya emziren kediler.

Hamilelik veya emzirme dönemindeki kediler, HILL'S SCIENCE PLAN Kitten yaş veya kuru mamasına geçiş yapmalıdır.

Ek Bilgi:

Uzun ve mutlu bir yaşam için mükemmel lezzetli beslenme. Usul mırıltıları ve hatta daha usul olan burun sürtmeleri, kediniz ve sizin için daha mutluluk verici ne olabilir. Birlikte geçirdiğiniz her anın özel olduğunu bildiğimiz için, size daha fazlasını verebilmek adına çalışmaktayız. Yüksek kaliteli malzemeler ve doğru besin maddeleri ile HILL'S SCIENCE PLAN, kedinizin yaşam boyu sağlığı ve mutluluğunu sürdürebilmesi için ihtiyacı olan tam ve dengeli beslenmeyi sunmak üzere hazırlanmıştır.

Kedi mamalarımızı en kaliteli malzemelerden üretiyoruz. Bu malzemeler, saflık ve besin içeriği konusunda sektör tarafından belirlenen standartların da ötesinde olan katı gereksinimlerimizi karşılamak zorundadır.

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
SPT-HILLS028

Bilgi kartı

Mama Tadı
Ton Balıklı

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Hills Adult Cat Kuzu Etli...

Hills Adult Cat Kuzu Etli Yetişkin Kedi Maması 1,5 Kg.

Fiyat ₺112,90
Hills Adult Cat Tavuklu...

Hills Adult Cat Tavuklu Yetişkin Kedi Maması 1,5 Kg.

Fiyat ₺112,90