100 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Hills Adult Cat Kuzu Etli Yetişkin Kedi Maması 1,5 Kg.
Hills Adult Cat Kuzu Etli Yetişkin Kedi Maması 1,5 Kg.
₺112,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Hills Adult Cat Kuzu Etli Yetişkin Kedi Maması 1,5 Kg.

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Hills Adult Cat kuzu etli yetişkin kedi maması 1,5 kg, lezzetli bir sos içerisindeki et parçaları ve birçok sağlıklı vitamin-mineral katkısı ile kedinizi çok kaliteli bir şekilde beslemenize yardımcı olabilir. Diğer yandan kedinizin güçlü kaslara, sağlıklı deri ve tüylere sahip olmasına yardımcı olan vitamin ve minareller içeren bir üründür.

Stoktaki son ürünler
₺112,90
Vergi dahil 1 - 3 iş günü

Hills Adult Cat Kuzu Etli Yetişkin Kedi Maması 1,5 Kg.

Kediler, yüzyıllar içinde doğal yaşam alanlarından uzaklaşan ve insanlar ile birlikte yaşamaya adapte olan canlılardır. Doğal hayat içerisinde kendi başlarına beslenme, barınma yetileri zayıftır. İnsanlar ile birlikte yaşadıklarında da metabolizmaları için gerekli olan besin bileşenlerini almalarına ihtiyaçları vardır. Kuru ve yaş olarak üretilen kedi mamaları kedilerin tüm beslenme ihtiyaçlarını karşılayacak biçimde üretilirler. Yaş ve ırk olarak farklı özelliklerdeki kedilerin damak tatlarına göre de farklı lezzetlerde mamalar ile beslenmeleri mümkündür. 1 yaşından 7 yaşına kadar tüm kedilerin beğenerek yiyebilecekleri hindili, tavuklu, etli, balıklı karışımlarda yaş mama çeşitleri bulunur. Hayvansever kullanıcılar birlikte yaşadıkları minik dostlarının sevdikleri lezzeti belirleyip, diledikleri beslenme alışkanlıklarına göre ambalajlarda kedi mamaları tedarik edebilirler.

Hills Adult Cat Kuzu Etli Yetişkin Kedi Maması 1,5 Kg. Özellikleri

Markanın farklı lezzet içeriklerinde ve değişik ambalajlarda kedi maması çeşitleri vardır. Hills Adult Cat kuzu etli yetişkin kedi maması 1,5 kg., markanın veteriner hekimler tarafından tavsiye edilen, kedilerin beğenerek yedikleri ıslak mamalarından biridir. Beslenme ihtiyacını karşılamanın yanı sıra içerdiği besin bileşenleri ile birçok sağlık faydası sunan bir üründür.

-Lezzetli bir sos içerisindeki et parçalarından oluşur.

-Yüksek kaliteli ve sindirimi kolay malzemelerden üretilir.

-1-6 yaş arası kedilerin enerji ihtiyaçlarına cevap veren dengeli, lezzetli bir beslenme ürünüdür.

-Yağsız kas oluşumunu destekleyen proteinler içerir.

-Kalp ve böbrek sağlığı için gerekli mineraller açısından zengindir.

-İçeriğinde sağlıklı bir deri ve parlak tüylere yardımcı olan omega 3-6 yağ asitleri ve E vitamini vardır.

-%32,1 protein, % 21 yağ ve % 38 karbonhidrat bileşenlerinden oluşur.

-Mama içerisinde kuzu eti yanında tavuk ve hindi eti, mısır ve pirinç de vardır.

-100 gr mama, yaklaşık 400 kalori enerji sağlar.

-Kedilerin hücrelerini yenilemeye yardımcı olan doğal antioksidanlar içerir.

Hills Adult Cat Kuzu Etli Yetişkin Kedi Maması 1,5 Kg. Fiyatları

Markanın kuzu etli, tavuklu, balıklı gibi birçok farklı lezzette ve ambalajda kedi maması çeşitleri vardır. Her bir mama içerdiği lezzet ve ambalaj büyüklüğüne göre farklı fiyatlarda sunulabilir. Kuzu etli 1,5 kg. mamada kuzu eti ve temel besinlerin yanı sıra omega yağ asitleri, taurin, E vitamini gibi vitamin ve mineraller bulunur ve her birinin kedilerin sağlığına olumlu katkıları vardır. Bu içerik zenginliği mamanın fiyatının benzer markaların ürünlerine kıyasla daha yüksek olmasına sebep olabilir. Protein, yağ ve karbonhidrat açısından oldukça dengeli bir beslenmeli lezzetli bir biçimde sunması da mamanın fiyatına etki eden unsurlar arasında yer alır. Hills Adult kuzu etli kedi mamasının içerisinde yer alan her bir besin bileşeninin maliyetindeki artışlar ürünün son kullanıcı fiyatına artış olarak yansıyabilir. 

Hills Adult Cat Kuzu Etli Yetişkin Kedi Maması 1,5 Kg. Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

1-6 yaş arasında bir kediniz var ve beslenmesi için sağlıklı ürün arayışında iseniz, edinebileceğiniz birçok markanın ürünleri hakkında ufak bir inceleme yapmanız faydalı olabilir. Hem ürünlerin besin değerlerini, hem kullanıcıların yorumlarını değerlendirerek marka tercihinizi yapabilirsiniz. Uzun yıllara dayanan deneyimi ile çok lezzetli ve sağlıklı mamalar sunan Hills Cat markasında karar kılar iseniz, birbirinden farklı lezzetler arasından bir seçim yapmanız gerekebilir. Minik dostunuzun damak lezzetine göre çeşitler arasından kuzu etli mamayı tercih edebilirsiniz. Protein, karbonhidrat ve yağ dengesini güzel bir lezzetle sunan mamayı afiyetle tüketecek olan kediniz, içeriğindeki omega yağları ve vitaminler sayesinde sağlıklı bir deriye ve yumuşak tüylere sahip olabilir. Günlük yaşamı için gerekli olan enerjiyi kaliteli bir beslenme ile alan kediniz yağsız kaslara sahip olma şansını yakalarken, size de minik dostunuzun keyifle büyümesini gözlemlemek kalır.

Hills Adult Cat Kuzu Etli Yetişkin Kedi Maması 1,5 Kg.

Şunlar İçin Önerilir:

1 - 6 yaş arası yetişkin kediler.

Şunlar İçin Önerilmez:

Yavru kediler ve hamile veya emziren kediler.

Hamilelik veya emzirme dönemindeki kediler, HILL'S SCIENCE PLAN Kitten yaş veya kuru mamasına geçiş yapmalıdır.

Ek Bilgi:

Uzun ve mutlu bir yaşam için mükemmel lezzetli beslenme. Usul mırıltıları ve hatta daha usul olan burun sürtmeleri, kediniz ve sizin için daha mutluluk verici ne olabilir. Birlikte geçirdiğiniz her anın özel olduğunu bildiğimiz için, size daha fazlasını verebilmek adına çalışmaktayız. Yüksek kaliteli malzemeler ve doğru besin maddeleri ile HILL'S SCIENCE PLAN, kedinizin yaşam boyu sağlığı ve mutluluğunu sürdürebilmesi için ihtiyacı olan tam ve dengeli beslenmeyi sunmak üzere hazırlanmıştır.

Kedi mamalarımızı en kaliteli malzemelerden üretiyoruz. Bu malzemeler, saflık ve besin içeriği konusunda sektör tarafından belirlenen standartların da ötesinde olan katı gereksinimlerimizi karşılamak zorundadır.

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
SPT-HILLS029

Bilgi kartı

Mama Tadı
Kuzulu

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Hills Adult Cat Balıklı...

Hills Adult Cat Balıklı Yetişkin Kedi Maması 1,5 Kg.

Fiyat ₺112,90
Hills Adult Cat Tavuklu...

Hills Adult Cat Tavuklu Yetişkin Kedi Maması 1,5 Kg.

Fiyat ₺112,90