200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Hills Adult Cat Tavuklu Yetişkin Kedi Maması 1,5 Kg.
Hills Adult Cat Tavuklu Yetişkin Kedi Maması 1,5 Kg.
₺112,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Hills Adult Cat Tavuklu Yetişkin Kedi Maması 1,5 Kg.

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Kedi mamaları kedilerin türlerine göre farklılık gösterdiği gibi yaş aralıkları göre de çeşitlilik gösterir. Markanın öne sürdüğü mamalar incelendiğinde yetişkin bir kedinin ihtiyacı olan tüm kaloriyi günlük olarak dengeli biçimde sunar. Kaliteli içeriği ile yetişkin kedilerin tüm ihtiyacını eksiksiz biçimde giderir. Mamalar farklı gramajlarda üretilir ve kullanıma sunulur. Dilediğiniz miktarda tercih ederek kedinizin beslenme programına göre ayarlayabilirsiniz.

Stokta yok
₺112,90
Vergi dahil

Hills Adult Cat Tavuklu Yetişkin Kedi Maması 1,5 Kg.

Canlıların dünyasında gizemli hal ve hareketleri, sevimli duruşları ve inatçı yapıları ile en çok dikkat çeken ve ilgi görenlerden biri kedilerdir. Hem asi hem de tatlı tavırları ile çocukların, yetişkinlerin ve gençlerin sempatisini kazanır. Kendi yaşam alanlarında izlenme imkanı tanıyan kediler, her zaman aynı fırsatı vermeyebilirler. Evcil olarak alınan ve bakımı üstlenen kediler ise evde en yakın arkadaş ve uyumlu bir aile üyesi olurlar. Oyun, eğlence, farklı aktivite ihtiyacının yanında beslenme gereksinimleri özellikle evcil kedilerin ihmal edilmemesi gereken bakımlarındandır. Beslenmede her kedi farklı alışkanlıklara sahiptir. Oluşturulan beslenme rutini kedinin cinsi, türü, yaş aralığı ,ile doğru orantılıdır. Yavru kediler ile yetişkin kedilerin farklı şekillerde ve miktarlarda beslendiği görülebilir.

Hills Adult Cat Tavuklu Yetişkin Kedi Maması 1,5 Kg. Çeşitleri

Kedilerin beslenme şekilleri yaş aralıklarına bağlı olarak değişiklik gösterir. Yetişkin bir kedi ortalama 60 gram ile 70 gram arasında amma tüketebilir. Elbette bu oran ortalama bir miktardır. Bu miktarın daha altında ya da üstünde olabilir. Yetişkin kedi mamaları farklı içerikleri, tatları, aromaları ile kedilerin damak tadına göre şekillenir. Çeşitli seçeneklerde kolaylıkla temin edebileceğiniz mamalar, kuru, yaş, konserve gibi farklılık gösterir. Geniş yelpazeye uzanan mamalar hem evcil hem sokak kedilerinin yiyebileceği içerikleri bir arada sunar. Hills Adult Cat Tavuklu Yetişkin kedi maması 1,5 Kg. çeşitleri kedilerinizin favori yiyeceği arasında ilk sıralarda yerini alır. Bu kadar çok sevilmesinde hitap ettiği kitle oldukça önemlidir. Markanın öne çıkardığı ürün, kedilerin zengin besin değeri ile lezzeti bir arada bulabilmesine olanak tanır. Mama, içerdiği değerler ve kaloriler ile incelendiğinde gereksinim duyulan enerjiyi temin edebildiği görülür. Ayrıca marka, daha az hareket eden ve fazla aktif olmayan kedilerin hem formunu koruması hem de dengeli sağlıklı beslenebilmeleri için gerekli formla üretilir. 

-Markanın öne çıkardığı mama kedinin ortalama günlük kalori ihtiyacını karşılar.
-İçeriği ile hem lezzetli hem doyurucu bir tat sunar.
-Zengin içeriği ve besin değeri ile yetişkin kedilerin tüm ihtiyacını karşılar.
-Yüksek kaliteli içeriklerden oluşturulması kedinin daha sağlıklı, dinç ve enerjik olmasına yardımcı olur.

Hills Adult Cat Tavuklu Yetişkin Kedi Maması 1,5 Kg. Fiyatları

Kedi mamaları kuru, yaş, konserve özellikleri ve gramajları doğrultusunda farklı fiyat aralıklarında seyreder. Fiyat aralıklarını belirleyen bir diğer etmen yavru ya da yetişkin kediler için hazırlanan mama çeşitleridir. Kedilerin ortalama günlük tükettikleri miktar evcil olup olmamalarına, yaş aralıklarına hareket etme kapasitelerine farklılık arz eder. Değişen mama miktarları ve çeşitleri fiyatları de aynı oranda değiştirebilir. Daha çok mama temin ettiğinizde sunulan fırsatlar neticesinden ürünün daha uygun fiyata alabilirsiniz. Belirli günlerde ve zaman dilimlerinde sunulan kampanyalar, indirimler takip edilirse ürünler daha farklı fiyat aralığında tespit edilebilir. Bu fırsatlardan yararlanmak için sık sık takip edip hem zamandan hem bütçenizden tasarruf sağlayabilirsiniz.

Hills Adult Cat Tavuklu Yetişkin Kedi Maması 1,5 Kg. Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Kedilerin beslenme alışkanlıkları farklı etmenlere bağlı olarak değişiklik gösterir. Özellikle yetişkin kedilerde bu durum oldukça önemlidir. Yaş aldıkça aktiflik oranı azalıyorsa daha dikkatli ve özenli bir beslenme programı uygulanabilir. Hem düşük kalorili hem tüm gün dengeli biçimde besleneceği mamalar markanın öne sürdüğü ürünler arasında yerini alır. Kediniz daha aktif ve çok hareketliyse, plan olarak adlandırılan diyet mamalar yerine normal formda hazırlanan daha yüksek kalorili ürünleri tercih edebilirsiniz. Oldukça kaliteli içeriklerden üretilen mamalar, kedilerin damak tatları doğrultusunda farklı lezzetlerde sunulur. Yavru kediler için daha farklı bir beslenme programı uygulanabilir. Ufaklara özel olarak hazırlanan mamalar daha yüksek kalorili ve gelişimlerini destekleyen içeriklerden elde edilir.

Hills Adult Cat Tavuklu Yetişkin Kedi Maması 1,5 Kg.

Şunlar İçin Önerilir:

1 - 6 yaş arası yetişkin kediler.

Şunlar İçin Önerilmez:

Yavru kediler ve hamile veya emziren kediler.

Hamilelik veya emzirme dönemindeki kediler, HILL'S SCIENCE PLAN Kitten yaş veya kuru mamasına geçiş yapmalıdır.

Ek Bilgi:

Uzun ve mutlu bir yaşam için mükemmel lezzetli beslenme. Usul mırıltıları ve hatta daha usul olan burun sürtmeleri, kediniz ve sizin için daha mutluluk verici ne olabilir. Birlikte geçirdiğiniz her anın özel olduğunu bildiğimiz için, size daha fazlasını verebilmek adına çalışmaktayız. Yüksek kaliteli malzemeler ve doğru besin maddeleri ile HILL'S SCIENCE PLAN, kedinizin yaşam boyu sağlığı ve mutluluğunu sürdürebilmesi için ihtiyacı olan tam ve dengeli beslenmeyi sunmak üzere hazırlanmıştır.

Kedi mamalarımızı en kaliteli malzemelerden üretiyoruz. Bu malzemeler, saflık ve besin içeriği konusunda sektör tarafından belirlenen standartların da ötesinde olan katı gereksinimlerimizi karşılamak zorundadır.

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
SPT-HILLS027

Bilgi kartı

Mama Tadı
Tavuklu

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Hills Adult Cat Kuzu Etli...

Hills Adult Cat Kuzu Etli Yetişkin Kedi Maması 1,5 Kg.

Fiyat ₺112,90
Hills Adult Cat Balıklı...

Hills Adult Cat Balıklı Yetişkin Kedi Maması 1,5 Kg.

Fiyat ₺112,90