200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Hills Adult Optimal Care Tavuklu Yetişkin Kedi Maması 15 Kg.
Hills Adult Optimal Care Tavuklu Yetişkin Kedi Maması 15 Kg.
₺659,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Hills Adult Optimal Care Tavuklu Yetişkin Kedi Maması 15 Kg.

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Yetişkin kedi mamaları, 6 aylıktan 6 yaşına gelene kadar gönül rahatlığıyla kullanılabilir. Kedinin herhangi bir sağlık sorunu yok ise, kedinin tercihine göre aroma tercih edilebilir. Hills markasının mamaları birçok kullanıcı tarafından tavsiye edilen mamalar arasında bulunur. Kedi mamaları yetişkin kedilere uygun birçok farklı besin değerine sahiptir. 

Stokta yok
₺659,90
Vergi dahil

Hills Adult Optimal Care Tavuklu Yetişkin Kedi Maması 15 Kg.

Kedilere özel iyi ve doğru beslenmenin önemi oldukça fazladır. Hayvan dostu olan Hills markası dünya çapında 86 ülkede bulunur. Dünya standartlarına uygun olarak üretilen besleyici ve sağlıklı mamalar üretir. Uzmanlar tarafından kontrol edilerek üretilen mamalar, kedisi olan birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Beslenme uzmanları tarafından özel olarak üretilen mamalar kediler için özenle paketlenir. 

Marka kısır ve kısır olmayan kedilere özel olarak da farklı kedi mamaları üretir. Hills adult optimal care tavuklu yetişkin kedi maması 15 kg. çeşidi birçok kullanıcı tarafından tercih edilir. Hem besin değerleri hem de miktarı ile ihtiyaçları net bir şekilde karşılar. 

Hills Adult Optimal Care Tavuklu Yetişkin Kedi Maması 15 Kg. Çeşitleri

Hills markasının ürettiği Optimal Care tavuklu yetişkin kedi maması, 6 aydan 6 yaşa kadar olan tüm kediler için uygundur. İçeriğinde bulunan mineral ve vitaminler sayesinde oldukça yararlı ürünler arasında bulunur. Tavuklu kedi mama çeşitleri melez ve safkan olarak iki gruba ayrılır. 

-Kediler için oldukça lezzetli ve besleyici bir öğündür.
-Miktar ve tat açısından farklı ürün çeşitleri sunan Hills markası yetişkin kedi mamaları, kuru mama kategorisinde yer alır.
-En temel protein, vitamin ve yağ dengesini koruyan kedi mamaları ırk ve yaş gibi özelliklere göre değişkenlik gösterir.
-Hills tavuklu yetişkin kedi mamaları 15 kg ve üzeri gramajları ile piyasaya sunulur. 
-Hills markası kedi mamalarının arkalarında kedinin yaşına ve kilosuna göre günlük tüketilmesi gereken mama miktarı belirtilir. 
-Mama üretiminde kullanılan malzemeler kedi sağlığına uygun şekilde üretilir. 
-Markanın ürettiği tavuk aromalı mama çeşitleri yetişkin kedilerin daha uzun bir ömür sürmesine katkı sağlar. 

Hills Adult Optimal Care Tavuklu Yetişkin Kedi Maması 15 Kg. Fiyatları

Yetişkin bir kediye sahip olan kullanıcının, seçebileceği birçok mama çeşidi bulunur. Kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen mamalar arasında tavuklu kedi mamaları bulunur. Hills adult optimal care tavuklu yetişkin kedi mamalarının fiyatları kedinin ırkına, yaşına ve sağlık durumuna göre farklılık gösterir. Kedinin tüketimine bağlı olarak aylık kedi maması gideri oldukça değişir. Kedi mamasının miktarı fiyatlarını etkileyen faktörler arasında bulunur. Bu sebeple 15 kg olan kedi maması 5 kg olan kedi mamasına kıyasla daha yüksek fiyatlarda olur. Kedi mamasının içeriğinde bulunan vitaminlere, minerallere ve besinlere göre fiyatları oldukça değişkendir. Özel bir sağlık sorunu olan kedilere uygun olarak birçok mama çeşidi bulunur. Bu mama çeşitleri sağlıklı kedilere tercih edilen mamalara kıyasla daha yüksek fiyatlarda olabilir. 

Hills Adult Optimal Care Tavuklu Yetişkin Kedi Maması 15 Kg. Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Kedi maması tercih etmeden önce dikkat edilmesi gereken birçok faktör bulunur. Bu faktörler arasında kedinin ırkı, yaşı ve sağlık durumu ön planda yer alır. Yetişkin kedi mamaları 6 aydan 6 yaşında ki kedilere uygun bir mama türüdür. Kısır bir kediye sahip olan kullanıcılar mutlaka, kısır kedilere uygun bir mama türü tercih etmelidir. Aksi takdirde ciddi sağlık problemleri oluşabilir. Özel sağlık problemleri olan kedilere özel olan mama türleri bulunur. Sağlık problemine göre uygun bir kedi maması türü tercih edilmesi gerekir. Bu sayede sağlık problemleri kolaylıkla önlenebilir. Kedi maması tercih etmeden önce dikkat edilmesi gereken bir diğer faktör, mamanın üretim ve son kullanma tarihidir. Son kullanma tarihi geçmiş olan bir kedi maması, kedinin sağlığına zarar verebilir. 

Hill's Science Plan Tavuklu Yetişkin Kedi Maması 15 Kg (Adult Optimal Care with Chicken)

Şunlar İçin Önerilir:

1 - 6 yaş arası yetişkin kediler.

Şunlar İçin Önerilmez:

Yavru kediler ve hamile veya emziren kediler. Hamilelik veya emzirme dönemindeki kediler, HILL'S SCIENCE PLAN Kitten yaş veya kuru mamasına geçiş yapmalıdır.

Ek Bilgi: Uzun ve mutlu bir yaşam için mükemmel lezzetli beslenme. Usul mırıltıları ve hatta daha usul olan burun sürtmeleri, kediniz ve sizin için daha mutluluk verici ne olabilir. Birlikte geçirdiğiniz her anın özel olduğunu bildiğimiz için, size daha fazlasını verebilmek adına çalışmaktayız. Yüksek kaliteli malzemeler ve doğru besin maddeleri ile HILL'S SCIENCE PLAN, kedinizin yaşam boyu sağlığı ve mutluluğunu sürdürebilmesi için ihtiyacı olan tam ve dengeli beslenmeyi sunmak üzere hazırlanmıştır. Kedi mamalarımızı en kaliteli malzemelerden üretiyoruz. Bu malzemeler, saflık ve besin içeriği konusunda sektör tarafından belirlenen standartların da ötesinde olan katı gereksinimlerimizi karşılamak zorundadır. Barınaklarda yaşayan evcil hayvanların yaşamlarında bir fark yaratabilirsiniz. Satın aldığınız her HILL'S SCIENCE PLAN mamasıyla yılın 365 günü 100.000'den fazla sokak hayvanının beslenmesine yardımcı olmaktasınız. Daha fazlasını hillsfoodshelterlove.com adresinden öğrenebilirsiniz

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
SPT-HILLS004

Bilgi kartı

Mama Tadı
Tavuklu