200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Hills Hairball Indoor Tavuklu Yetişkin Kedi Maması 1,5 Kg.
Hills Hairball Indoor Tavuklu Yetişkin Kedi Maması 1,5 Kg.
₺125,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Hills Hairball Indoor Tavuklu Yetişkin Kedi Maması 1,5 Kg.

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Kedi mamaları kedilerin türleri, yaş aralıkları, farklı rahatsızlıklar ve günlük enerji, kalori ihtiyacı doğrultusunda farklı özelliklerde hazırlanır. Özellikle tüylerini ytan ve bunun neticesinde büyük sorunlarla karşı karşıya kalan kediler için markanın öne sürdüğü indoor mevcuttur. Böylece bu versiyonlar ile markanın kalite anlayışı ve hassasiyeti kedilerinizin yaşadığı sorunu minimize eder ve bağışıklık sistemini güçlendirir.  

Stoktaki son ürünler
₺125,90
Vergi dahil 1 - 3 iş günü

Hills Hairball Indoor Tavuklu Yetişkin Kedi Maması 1,5 Kg.

Yaşama renk katan detaylardan biri de kedilerdir. Farklı tavırları, sevimli hareketleri, patileri ile isimlerinden sıklıkla söz ettiren kedilerin evcil olarak da bakımları üstlenilir. Evlere kolaylıkla uyum sağlayabilen ve sıcak tavırları ile ev ahalisinin en yakın arkadaşlarından biri olabilen kedilerde eğlence, etkinlikler, oyunlar oldukça önemlidir. Ortama uyum sağladığı kadar bağımsızlığına da düşkün olan inatçı minikler keşif derdindedirler. Keşfetmekten, evin yeni detaylarını heme incelemekten büyük keyif alırlar. Tabi bir de düzenli olarak yemek yemekten ve beslenmekten de haz alırlar. Kedilerde beslenme programı farklı şekillerde uygulanır. 

Hills Hairball Indoor Tavuklu Yetişkin Kedi Maması 1,5 Kg. Çeşitleri

Kedi mamaları kedilerin cinsi ve yaş aralığına göre çeşitli içeriklerde ve formlarda hazırlanır. Bu farklılığın oluşması her farklı kedinin kalori ve enerji ihtiyacının da değişiklik göstermesinden kaynaklanır. Hills Hairball Indoor Tavuklu yetişkin kedi maması 1,5 Kg. çeşitleri yaşı büyük olan kedilerde uygulanan beslenme programı için idealdir. Ortalama yetişkin bir kedi günlük 60 gram ile 70 gram arasında bir mama tüketebilir. Bu oran elbette farklılık arz edebilir. Beslenme miktarının değişmesinde kaloriler, içerikler, lezzetler belirleyici olur.

-Markanın öne sürdüğü indoor mamalar tüylerini yutan kedilerin oluşan tüy topaklarını kolaylıkla dışarı atmalarına yardımcı olur.
-Bağışıklık sisteminin güçlendirilmesinde indoor versiyonları tercih edilebilir.
-Marka ürünlerini kaliteli ve zengin içeriklerden bir araya getirir.
-Lezzetli mamalarını farklı gramaj içeren paketlere yerleştirir ve kullanıma sunar.

Kedi mamaları kedilerin içinde bulundukları durumlara göre farklı versiyonlarda, özelliklerde, işlevlerde üretilebilir. Bu farklılığın oluşturulmasıyla kedilere gereksinimleri doğrultusunda en doğru ve sağlıklı ürün temin etmenize olanak tanır. Yavru kediler ve yetişkin kediler için uygulanan beslenme programı farklıdır. Aynı şekilde yetişkin kedilerin de farklı özellikleri ve ihtiyaçları doğrultusunda temin edilen mamalar değişiklik gösterir. Markanın farklı aromalarla buluşturduğu mamalar, kedinizin günlük ihtiyacı ve tüketim miktarı doğrultusunda farklı gramajlarda üretilir. Yaşadığı geçici sorunlar ya da kalıcı sıkıntılar da mama tüketimini etkiler. Tüylerini yutan ve bu durumun oluşturduğu rahatsızlığı duymaya başlayan kedilerde indoor serisi oldukça etkilidir.

Hills Hairball Indoor Tavuklu Yetişkin Kedi Maması 1,5 Kg. Fiyatları

Kedi mamaları yaş, kuru, konserve gibi pek çok farklı kategoriye ayrılır. Mamaların farklı kategoride yer almaları, içerikleri, üretildikleri malzemeler, kedilerin hangi gereksinimi için kullanılmaları gerektiği fiyat aralığına yansır. Mamalar bu beklentiler doğrultusunda farklı içeriklerde hazırlanır. Bu yüzden çeşitli fiyat seçenekleri ile kedinizin beslenme programına uyumlu hale getirilir. Her bütçeye hitap eden aralığı ile kolay ve pratik bir biçimde temin etmeniz mümkündür. Markanın uyguladığı kampanyalar ve indirimler takip edilerek ürün belirli günlerde daha uygun aralıkta bulunabilir. Kalite anlayışında ödün vermeyen marka, kedinizin sağlığı ve günlük kalori, enerji ihtiyacı için elinden gelenin en iyisini yapar.

Hills Hairball Indoor Tavuklu Yetişkin Kedi Maması 1,5 Kg. Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Kediler hassasiyeti ile tanınır ve düzenli bakım isterler. Özellikle temizlik ve beslenme rutinleri büyük bir hassasiyet taşır. Kedilerde beslenme programı onların yaş aralıkları, türleri, günlük mama tüketim miktarları doğrultusunda değişiklik gösterir. Mamalar sadece kalori ve enerji ihtiyacı, dengeli beslenme için tercih edilmez. Bazı sorunlar için özel formları ve içerikleri ile de kullanıma sunulur. Bunlardan biri indoor çeşitleridir. Tüylerini yutan kediler önemli sorunlarla karşı karşıya kalırlar. Topak halini alan tüy sindirim ve bağışıklık sistemini olumsuz etkiler. Vücuttan atılmasını kolaylaştıran indoor mamalar, özel içerikleri sayesinde kedileri rahatlatır. Bu tür problemlerle karşı karşıya kaldığınızda öncelikle rahatsızlığı doğru tespit ederseniz kısa sürede çözüme kavuşabilirsiniz.

Hills Hairball Indoor Tavuklu Yetişkin Kedi Maması 1,5 Kg.

Şunlar İçin Önerilir:

Kapalı alanlarda yaşayan 1-6 yaş aralığındaki kedilerde, tüy yumağı oluşumunu azaltmak için.

Şunlar İçin Önerilmez:

Yavru kediler ve hamile veya emziren kediler. Hamilelik veya emzirme dönemindeki kediler, HILL'S SCIENCE PLAN Kitten yaş veya kuru mamasına geçiş yapmalıdır.

Ek Bilgi:

Uzun ve mutlu bir yaşam için mükemmel lezzetli beslenme. Usul mırıltıları ve hatta daha usul olan burun sürtmeleri, kediniz ve sizin için daha mutluluk verici ne olabilir. Birlikte geçirdiğiniz her anın özel olduğunu bildiğimiz için, size daha fazlasını verebilmek adına çalışmaktayız. Yüksek kaliteli malzemeler ve doğru besin maddeleri ile HILL'S SCIENCE PLAN, kedinizin yaşam boyu sağlığı ve mutluluğunu sürdürebilmesi için ihtiyacı olan tam ve dengeli beslenmeyi sunmak üzere hazırlanmıştır.

Kedi mamalarımızı en kaliteli malzemelerden üretiyoruz. Bu malzemeler, saflık ve besin içeriği konusunda sektör tarafından belirlenen standartların da ötesinde olan katı gereksinimlerimizi karşılamak zorundadır.

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
SPT-HILLS021

Bilgi kartı

Mama Tadı
Tavuklu