200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Hills Kitten Balıklı Yavru Kedi Maması 1,5 Kg.
Hills Kitten Balıklı Yavru Kedi Maması 1,5 Kg.
₺114,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Hills Kitten Balıklı Yavru Kedi Maması 1,5 Kg.

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Hills Kitten balıklı yavru kedi maması, son derece dengeli besin öğeleri içeren, çok lezzetli ve sağlığa faydalı vitamin-mineraller içeren bir üründür. Yavru kedilerin son derece sağlıklı bir bağışıklık sistemine sahip olup gayet dengeli büyümelerine yardımcı olabildiği gibi, güçlü besin bileşenleri sayesinde hamile kediler için de son derece kaliteli bir besindir.

Stokta yok
₺114,90
Vergi dahil

Hills Kitten Balıklı Yavru Kedi Maması 1,5 Kg.

Doğal yaşam içerisinde var olup, insanlar ile birlikte yaşamaya alışarak evcilleşen türlerden biri de kedilerdir. Şehirlerde insanlar ile aynı ortamda yaşarken kendi başlarına beslenme yetilerini zamanla kaybetmişlerdir. Sahiplenilen ve insanlar ile aynı ortamda yaşayan kedilerin beslenmeleri için metabolizmalarına uygun gıdalara ihtiyaç vardır. Üretici firmalar uzun yılların araştırmaları sonucunda belli yaş aralığındaki kedilerin farklı gıdalar ile beslenebileceklerini ortaya çıkarır. 1 yaş altındaki yavru kedilerin vücut gelişimlerini sağlayabilmeleri için üretilen Hills Kitten mamaları içerisinde balıklı çeşidi son derece zengin besin içeriği ve kedilerin vazgeçemediği lezzeti ile oldukça yoğun tercih edilen ürünlerden biridir. Temel besin öğeleri yanında birçok vitamin ve mineral katkısı ile yavru kedilerin sağlıklı büyümelerine yardımcı olan besinlerden biridir.

Hills Kitten Balıklı Yavru Kedi Maması 1,5 Kg. Özellikleri

Hills Kitten balıklı yavru kedi maması 1,5 kg, markanın kuru mamalarından biridir. İçeriğinde yer alan besin bileşenleri, vitamin ve mineraller, minik bir kedinin gelişimi için ihtiyaç duyabileceği tüm kimyasalları ihtiva eder.

-%29 protein, % 20 ham yağ, % 5 omega yağ asitleri içerir.

-Sağlıklı ve dengeli bir sodyum-fosfat oranına sahiptir.

-İçerdiği yağ asitleri sayesinde, beyin ve görme fonksiyonlarına yardımcı DHA katkısı içerir.

-Mamada bulunan kalsiyum ve fosfor kemiklerinin gelişimine, protein de güçlü kaslara sahip olmasına yardımcı olur.

-Yavru kediler yanında hamile kediler için de son derece güçlü bir besindir.

-Mamadaki besinlerin yüksek oranda sindirilebilir olması, dışkılama miktarının minimize edilmesine imkan sağlar.

-İçerdiği kalsiyum, dişlerin gelişimine de katkıda bulunur.

-Günlük hareketliliğe yardımcı olması açısından, enerji miktarı yüksek olarak üretilir.

-Hamile kedilerin vücut ağırlığını korumalarına yardımcı olur.

-İçeriğindeki taurin katkısı, kalp fonksiyonlarının güçlenmesine yardımcı olur.

-Yavru kedilerde sağlıklı bir bağışıklık sisteminin oluşumuna katkı sağlar.

Hills Kitten Balıklı Yavru Kedi Maması 1,5 Kg. Fiyatları

Hills Kitten yavru kedi mamaları, yetişkin kedi mamalarına kıyasla farklı besin bileşenleri içerir. Açlığı giderme, enerji ihtiyacını karşılama yanında sağlıklı bir bağışıklık sistemi ve vücut gelişimi için gereken vitamin ve mineralleri de içerirler. Bu zengin içerikleri nedeniyle balıklı yavru kedi mamalarının fiyatları muadilleri arasından sıyrılabilir. Kedilerin doğaları gereği vazgeçemedikleri balık tadı, mamanın fiyatının benzer ürünlere kıyasla farklı olmasına sebep olabilir. Mamaların hem 1 yaş altı yavru kediler için hem de hamile kediler için oldukça güçlü bir besin olması, daha fonksiyonel bir kullanıma imkan verir. Bu da fiyatlarına etki edebilen bir unsurdur. Mamanın içeriğinde yer alan her bir besinin maliyetindeki değişimler de kullanıcı fiyatlarına etki edebilir. Mamanın 1,5 kg lık ambalajı pratik bir kullanıma olanak sağlar ve bu da fiyatını etkileyen bir başka unsurdur.

Hills Kitten Balıklı Yavru Kedi Maması 1,5 Kg. Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Bir yavru ya da hamile kediniz var ise, beslenmesine özel önem göstermeniz gerekebilir. Piyasadaki birçok marka arasında bir araştırma yaptığınızda, veteriner hekim ve kullanıcı tavsiyeleri sizi Hills Kitten mamalarına ulaştırabilir. Markanın hem yavru kediler için hem de hamile kediler için son derece güçlü bir beslenme sunan mamaları arasından balıklı yavru kedi mamasını tercih edebilirsiniz. Mama içerdiği protein, yağlar, omega 3-6 yağ asitleri, kalsiyum, fosfor gibi mineraller, taurin gibi vitaminler ile son derece zengin bir besin değeri sunar. Minik kedinizin sağlıklı bir bağışıklık sistemine, güçlü kaslara, sağlıklı kemiklere ve dişlere sahip olmasına yardımcı olabilir. Hamile kediniz için de kilo kaybı yaşamadan, sağlıklı bir doğum yapmasına imkan verebilir. Kedinizi balıklı mama ile son derece kaliteli bir besin ile doyurma ve sağlığına önemli katkılar sunma şansını yakalayabilirsiniz.

Hills Kitten Balıklı Yavru Kedi Maması 1,5 Kg.

Şunlar İçin Önerilir:

Sütten kesilmiş 1 yaşına kadar olan yavru kediler ve hamile veya emziren kediler.

Şunlar İçin Önerilmez:

Normal enerji gereksinimlerinden daha yüksek enerji gereksinimleri olmadığı sürece yetişkin kedilerin uzun süreli kullanımı

Ek Bilgi:

Uzun ve mutlu bir yaşam için mükemmel lezzetli beslenme. Usul mırıltıları ve hatta daha usul olan burun sürtmeleri, kediniz ve sizin için daha mutluluk verici ne olabilir. Birlikte geçirdiğiniz her anın özel olduğunu bildiğimiz için, size daha fazlasını verebilmek adına çalışmaktayız. Yüksek kaliteli malzemeler ve doğru besin maddeleri ile HILL'S SCIENCE PLAN, kedinizin yaşam boyu sağlığı ve mutluluğunu sürdürebilmesi için ihtiyacı olan tam ve dengeli beslenmeyi sunmak üzere hazırlanmıştır.

Kedi mamalarımızı en kaliteli malzemelerden üretiyoruz. Bu malzemeler, saflık ve besin içeriği konusunda sektör tarafından belirlenen standartların da ötesinde olan katı gereksinimlerimizi karşılamak zorundadır.

chat Yorumlar (6)
Değerlendirme
SPT-HILLS026

Bilgi kartı

Mama Tadı
Ton Balıklı

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Hills Kitten Tavuklu Yavru...

Hills Kitten Tavuklu Yavru Kedi Maması 1,5 Kg.

Fiyat ₺114,90