100 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Hills Kitten Tavuklu Yavru Kedi Maması 1,5 Kg.
Hills Kitten Tavuklu Yavru Kedi Maması 1,5 Kg.
₺114,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Hills Kitten Tavuklu Yavru Kedi Maması 1,5 Kg.

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Yavru kedi mamaları yeni doğan ve 1 yaşına gelmemiş olan kedilere özel bir mama türüdür. Hill kitten kullanıcılar tarafından oldukça tercih edilen bir markadır. Kedisine tavuklu kedi maması tercih eden kullanıcı kedisinin sağlıklı büyümesine katkı sağlar. Kedi mamaları barındırdığı besin değerlerine göre birçok farklı şekilde üretilir. 

Stokta yok
₺114,90
Vergi dahil

Hills Kitten Tavuklu Yavru Kedi Maması 1,5 Kg.

Tüm dünyadaki ülkeler arasında 86 ülkede bulunan Hills markası, oldukça popülerdir. Evinizde veya sokakta beslediğiniz her kedinin mama tercihi oldukça farklıdır. Kedilerin cinsiyetine veya farklı özelliklerine bağlı olarak mama seçimi değişmektedir. Mama seçimi kendinin fiziksel gelişimi için oldukça önemlidir. Aynı zamanda, doğru mama seçimi huzurlu ve mutlu bir ömür sürmesi için oldukça önemlidir. Eğer kediniz yavru bir kedi ise, beslenme şekli erişkin bir kediye göre oldukça farklı olmalıdır. Tavuklu mamalar, popüler kedi maması tercihleri arasında oldukça üst sıralarda yer almaktadır. Uzmanlar tarafından özenle hazırlanan Hills kitten tavuklu yavru kedi maması 1,5 kg kedinin alması gereken besinlere göre üretilir. 

Hills Kitten Tavuklu Yavru Kedi Maması 1,5 Kg. Çeşitleri

Kediler, gün içerisinde kaybettikleri enerjiyi geri kazanabilmek ve gelişebilmek amacı ile dengeli beslenmesi gerekir. Kediler safkan ve melez olarak iki ana gruba ayrılır. Farklı yaşam koşulları itibariyle farklı sağlık problemleri ile de karşılaşır. Olası hastalıkların oluşumu engellemek ve mevcut hastalıkların kontrol altında kalabilmesi amacıyla doğru mama tercihi yapılması gerekir. 

-Hills tavuklu yavru kedi mama çeşitleri, kapsamlı besin içeriği sayesinde kedilerin bir öğünde alması gereken toplam besin değerini içerir. 
-Miktar ve besin değeri açısından farklı seçenekleri bulunan Hills markası, kullanıcılar tarafından oldukça tercih edilir. 
-Temel besin değerleri olan protein, yağ ve vitaminler ırk özelliklerine göre mamaların içeriği değişebilir.
-Yaş ve kuru mama çeşitleri oldukça fazladır. 
-Mama porsiyonlarının belirlenmesinde kedilerin genellikle ırk, yaş, sağlık durumu ve hareketlilikleri göz önünde bulunur. 
-Mama üretiminde kullanılan malzemeler sağlıklı olması sayesinde kedilerin uzun ve sağlıklı bir yaşam sürmelerini sağlar. 
-Hills markasının tavuk aromalı mama çeşitleri, yavru kedilerin gelişimini olumlu yönde etkiler. Hills Kitten Tavuklu Yavru Kedi Maması 1,5 Kg. Fiyatları

Yavru kedisi bulunan kullanıcıların tercih edeceği birçok mama çeşidi bulunur. Bu çeşitler arasında bulunan tavuklu kedi maması en çok tercih edilen mamalar arasında yer alır. Hills Kitten tavuklu yavru kedi maması fiyatları kedinin yaşına, ırkına, sağlık durumuna ve mamanın miktarına göre değişir. Kediye özel porsiyonlama ile aylık kedi maması gideri oldukça değişkendir. Mama miktarları fiyatlar üzerinde doğrudan etkilidir ve miktarı arttıkça fiyatları da doğru oranda artar. Hills yavru kedi maması fiyatları diğer markalara kıyasla daha uygun fiyatlarda olabilir. Kedi mamasının içerdiği besinlere göre fiyatları değişkendir. Tavuklu kedi mamaları balıklı kedi mamalarına kıyasla daha uygun fiyatlarda olabilir. Kedi mamasının içerdiği besinlere göre fiyatı değişkenlik gösterdiği gibi, mamanın içeriğinde bulunan protein ve vitaminlere göre de değişkenlik gösterir. 

Hills Kitten Tavuklu Yavru Kedi Maması 1,5 Kg. Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Kedi maması tercih etmeden önce dikkat edilmesi gereken birçok faktör bulunur. Bu faktörler arasında kedinin ırkı, yaşı ve sağlık durumu yer alır. Yavru kedisi olan kullanıcılar mutlaka yavru kedi maması tercih etmesi gerekir. Yavru bir kediye yetişkin maması tercih edildiği durumda farklı sağlık sorunları ile karşılaşabilir. Tercih edilecek olan mamanın, kedi tarafından beğenilmesi ve kedinin mamasını iştahla yiyor olması sizi oldukça mutlu eder. Kediler dönem ve yaşına göre farklı porsiyonlarda mama tüketir. Tercih etmeden önce kedinizin yaşını ve ırkını göz önünde bulundurmak gerekir. Yavru kedi maması satın almadan önce dikkat edilmesi gereken en önemli faktör, mamanın üretim ve son kullanım tarihi olmalıdır. Son kullanma tarihi geçmiş olan bir mama, kedinizde ciddi sağlık problemleri yaratabilir. 

Hills Kitten Tavuklu Yavru Kedi Maması 1,5 Kg.

Şunlar İçin Önerilir:

Sütten kesilmiş 1 yaşına kadar olan yavru kediler ve hamile veya emziren kediler.

Şunlar İçin Önerilmez:

Normal enerji gereksinimlerinden daha yüksek enerji gereksinimleri olmadığı sürece yetişkin kedilerin uzun süreli kullanımı

Ek Bilgi:

Uzun ve mutlu bir yaşam için mükemmel lezzetli beslenme. Usul mırıltıları ve hatta daha usul olan burun sürtmeleri, kediniz ve sizin için daha mutluluk verici ne olabilir. Birlikte geçirdiğiniz her anın özel olduğunu bildiğimiz için, size daha fazlasını verebilmek adına çalışmaktayız. Yüksek kaliteli malzemeler ve doğru besin maddeleri ile HILL'S SCIENCE PLAN, kedinizin yaşam boyu sağlığı ve mutluluğunu sürdürebilmesi için ihtiyacı olan tam ve dengeli beslenmeyi sunmak üzere hazırlanmıştır.

Kedi mamalarımızı en kaliteli malzemelerden üretiyoruz. Bu malzemeler, saflık ve besin içeriği konusunda sektör tarafından belirlenen standartların da ötesinde olan katı gereksinimlerimizi karşılamak zorundadır.

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
SPT-HILLS025

Bilgi kartı

Mama Tadı
Tavuklu

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Hills Kitten Balıklı Yavru...

Hills Kitten Balıklı Yavru Kedi Maması 1,5 Kg.

Fiyat ₺114,90