200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Hills Sensitive Stomach & Skin Tavuklu Yetişkin Kedi Maması 1,5 Kg.
Hills Sensitive Stomach & Skin Tavuklu Yetişkin Kedi Maması 1,5 Kg.
₺125,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Hills Sensitive Stomach & Skin Tavuklu Yetişkin Kedi Maması 1,5 Kg.

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Hills Sensitive Stomach & Skin tavuklu yetişkin kedi maması hassas formülü ile kedilerin sağlıklarının korunmasına yardımcı olur. 1.5 kilogramlık paketlerde satılan mamalar, zenginleştirilmiş proteinli formülü ile kedilerin tüy ve deri yapısını destekler. Mide problemi olan kedilerin kolay sindirebileceği ürünler, uygun fiyatları ile herkese hitap eder. 

Stokta yok
₺125,90
Vergi dahil

Hills Sensitive Stomach & Skin Tavuklu Yetişkin Kedi Maması 1,5 Kg.

Kedi mamaları, formüllerine göre farklı gruplara ayrılır. Sağlık problemleri olan kedilerde kullanılan mamaların formülleri klasik çeşitlere kıyasla farklıdır. Sindirim sistemi problemleri kedilerde sık görülen rahatsızlıklardan biridir. Mide problemi olan kedilerin beslenmesinde hassas içeriklere sahip mama çeşitleri kullanılır. Hills Sensitive Stomach & Skin kuru kedi maması deri ve mide hassasiyeti olan kediler için kullanılır. 1.5 kilogramlık paketlerde satılan mamalar, kaliteli içeriği ile yetişkin kedilerin günlük alması gereken besin maddelerini içerir. Proteinli yapısı ile kas ve iskelet sistemini destekleyen mamayı 1 yaşından büyük kediler için kullanabilirsiniz.

Hills Sensitive Stomach & Skin Tavuklu Yetişkin Kedi Maması 1,5 Kg. Çeşitleri ve Özellikleri

Evcil hayvanların bakımında mama seçimi hassas davranılması gereken durumlar arasında yer alır. Deri ve mide rahatsızlığı olan kedilerin beslenmesinde özel içeriklere sahip hassas yapılı mamalar kullanılır. Özel formüle sahip hassas yapılı mamaları yavru ve yetişkin kedilere özel alternatifler sunar. Hills Sensitive Stomach & Skin tavuklu yetişkin kedi maması 1,5 Kg paketi ile ideal bir kullanım sağlar. Deri ve mide rahatsızlığı olan kedilerin beslenmesine özel olarak üretilen kuru mama yetişkinlere özeldir. Sindirim sistemi problemleri ve mide hassasiyeti olan kedilerde kullanabileceğiniz ürün özenli ve titiz bir çalışmayla üretilir. Hassas formüle sahip mama, bağışıklık sistemini ve tüy yapısını korur. Ayrıca, zengin içerik ağız sağlığının korunmasına yardımcı olur.

-Hills Sensitive hassas kedi maması, 1 ile 7 yaş arasında yetişkin kedilerin kullanımı için uygundur. 
-Kuru mama hamile ve emziren kediler için tavsiye edilmez. 
-Omega 3 ve Omega 6 yağ asitleri ile zenginleştirilen mamalar kedilerin deri ve tüy yapısındaki problemlerin iyileşmesine yardımcı olur.  
-Proteinli içerik kedilerin deri ve kas sistemini olumlu destekler.  
-Bağışık sistemini destekleyen mamalar kedilerin ağız sağlığını koruyarak diş çürümesini önler.  
-Sindirimi kolay olan ürün içeriğinde tahıl, protein ve yağ asitleri bulunur.
-Üriner sistemdeki Ph değerini dengeleyen mama içerikleri taş oluşumunu önler. 

Hills Sensitive Stomach & Skin Tavuklu Yetişkin Kedi Maması 1,5 Kg. Fiyatları 

Mide ve deri hassasiyeti olan kedilerin beslenmesinde özel içeriklere sahi kedi mamaları tercih edilir. Hills Sensitive Stomach &Skin yetişkin kedi maması titizlikle geliştirilen formülü ile mide ve deri problemleri olan kedilerin iyileşme süreçlerine yardımcı olur. Deri ve tüy rahatsızlıkların giderilmesini sağlayan kuru mama, kolay sindirilebilir tahıl ve protein içeren yapıya sahiptir. Yetişkin kedilerin kullanımına uygun kuru kedi mamalarının fiyatları geniş bir yelpazeye sahiptir. Kilogramlık paketlerde satılan ürünler ağırlıklarına göre fiyatlandırılır. Ürün içerikleri de fiyatları etkiler. Klasik mama çeşitlerine kıyasla hassas formüle sahip mamalar farklı şekilde fiyatlandırılır. 1,5 kilogramlık paketi ile uygun fiyatlara satılan kedi mamaları, zengin formülü ile kullanıcılarını memnun eder.

Hills Sensitive Stomach & Skin Tavuklu Yetişkin Kedi Maması 1,5 Kg. Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Hills Sensitive kedi mamaları hassas bünyeye sahip kedilere özel üretilir. Mide, deri ve tüy problemleri olan kedilerin rahatsızlıklarını gidermek için kullanılan mamaların seçimini yaparken dikkat edilmesi gereken durumlar bulunur. Mide ve deri problemi olan kedilere özel geliştirilen ürünleri seçerken kedilerin sağlığını kontrol altına alabilirsiniz. Tüy ve deri yapısının sağlıklı gelişmesini sağlayan ürünler tahıllı içeriği ile kolay sindirilir. Ağız sağlığını, bağışıklık sistemini ve tüy yapısını destekleyen mamalar farklı kilogramlardaki paketlerde satılır. Farklı boy paketler arasında bütçenize göre seçim yapabilirsiniz. Kedilerin beslenme alışkanlığına göre ürün miktarını ayarlayabilirsiniz. Paketlerin nem almasını önleyerek mamaların tazeliğini koruyabilirsiniz. 

Hills Sensitive Stomach & Skin Tavuklu Yetişkin Kedi Maması 1,5 Kg.

Şunlar İçin Önerilir:

1 yaş ve üzeri hassas mide ve deriye sahip olan, yetişkin kediler

Şunlar İçin Önerilmez:

Yavru kediler ve hamile veya emziren kediler. Hamilelik veya emzirme dönemindeki kediler, HILL'S SCIENCE PLAN Kitten yaş veya kuru mamasına geçiş yapmalıdır.

Ek Bilgi:

HILL’S olarak beslenmenin sindirim sistemi ve deri sağlığını nasıl etkilediğini anlamak için evcil hayvanların biyolojisini inceliyoruz. Prebiyotik lifler, sağlıklı bir sindirim sistemi için eşsiz bir bakteri karışımı olan bağırsak mikrobiyomu açısından oldukça önemlidir. E vitamini, Omega-6 yağ asitleri ve diğer besin maddeleri deri sağlığının korunmasına ve gelişmesine yardımcı olur.

Uzun ve mutlu bir yaşam için mükemmel lezzetli beslenme. Usul mırıltıları ve hatta daha usul olan burun sürtmeleri, kediniz ve sizin için daha mutluluk verici ne olabilir. Birlikte geçirdiğiniz her anın özel olduğunu bildiğimiz için, size daha fazlasını verebilmek adına çalışmaktayız. Yüksek kaliteli malzemeler ve doğru besin maddeleri ile HILL'S SCIENCE PLAN, kedinizin yaşam boyu sağlığı ve mutluluğunu sürdürebilmesi için ihtiyacı olan tam ve dengeli beslenmeyi sunmak üzere hazırlanmıştır.

Kedi mamalarımızı en kaliteli malzemelerden üretiyoruz. Bu malzemeler, saflık ve besin içeriği konusunda sektör tarafından belirlenen standartların da ötesinde olan katı gereksinimlerimizi karşılamak zorundadır.

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
SPT-HILLS020

Bilgi kartı

Mama Tadı
Tavuklu