200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Hills Str. Cat Balıklı Kısırlaştırılmış Yetişkin Kedi Maması 15 Kg.
Hills Str. Cat Balıklı Kısırlaştırılmış Yetişkin Kedi Maması 15 Kg.
₺774,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Hills Str. Cat Balıklı Kısırlaştırılmış Yetişkin Kedi Maması 15 Kg.

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Evcil kedilerin alması gereken günlük vitamin ve mineral değerlerini karşılayan Hills kedi maması, lezzeti ve kıvamı ile vazgeçilmez olur. Aynı zamanda 15 kg olması ile de kedi sahipleri için uzun süreli bir avantaj sağlar. Zengin içeriği ile tam bir sağlık deposu olan balıklı mamalar uzun ve huzurlu bir yaşam için ideal olur. 

Stokta yok
₺774,90
Vergi dahil

Hills Str. Cat Balıklı Kısırlaştırılmış Yetişkin Kedi Maması 15 Kg.

Dünya çapında 86 ülkeye ulaşabilen Hills markası, uzun ve köklü bir geçmişe sahiptir. Evcil hayvanlar için iyi ve doğru beslenmenin önemini farkında olarak hareket eden marka, çeşitli mamalar üretir. Uzmanlar tarafından kontrollerden geçmeli mamalar, birçok kişi tarafından tavsiye edilir. Beslenme uzmanlarının onayından geçen tüm ürünler, evcil hayvanlar için güvenilir paketlerde hazır hale getirilir. Hayvan dostu olan marka, dünya standartlarına uygun tesisleri ile besleyici ve sağlıklı mamalar hazırlar. Marka içinde bulunan yetişkin kedi mamaları ise kısırlaştırılmış kediler için üretilir. Evcil hayvan sahiplerinin dikkat etmesi gereken konular arasında olan mama seçimi, birçok konuda etki yaratır. Bu yüzden marka çeşitli tatlara sahip yetişkin kedi mamaları hazırlar. Çeşitler arasında yer alan Hills Str. Cat balıklı kısırlaştırılmış yetişkin kedi maması 15 Kg oldukça ilgi görür. Hem besin öğeleri hem de gramajı ile istek ve ihtiyaçları net bir şekilde karşılamaya yeter. Sağladığı çeşitli avantajlar evcil hayvan sahiplerini de birçok problemden korur. Belirtilen tüm faktörler göz önünde bulundurulduğu zaman Hills markası sayesinde yetişkin kendinize en uygun mamayı bulmanız oldukça kolaylaşır.

Hills Str. Cat Balıklı Kısırlaştırılmış Yetişkin Kedi Maması 15 Kg. Çeşitleri

Hills markası ürettiği balıklı kısırlaştırılmış yetişkin kedi mamalarını 6 ay ile 6 yaş arasındaki kısırlaştırılmış kediler için hazırlar. Önemli olan bu nokta kedilerin sağlığının korunması için özellikle belirtiler. Bu yüzden 6 aydan küçük yavru kediler, hamile veya emziren kediler için uygun besin değerlerini taşımadığını bilmeniz gerekir.

-Kediler için lezzetli bir öğün yerine geçen bu mama, sosu ve kıvamı ile ilgi çeker.

-Özellikle kısırlaştırılmış olan tüm kediler için sağlıklı ve yağsız kasları korumasına yardımcı olur.

-Kontrolsüz kilo alımını dengeleyerek uzun ve mutlu bir yaşam sunar.

-Sindirimi kolaylaştıran Hills kedi mamaları, yüksek kaliteye sahip olmasının yanı sıra aynı zamanda kedilerin her zaman zinde kalmasına da olanak sağlar.

Bu sayede aktif kalan evcil kediler, gün için doğru kalori miktarını alarak hem enerjilerini koruyabilir hem de ihtiyaç duydukları mineral ve vitaminleri alabilir. Düşük yağ içeriğine sahip olan kedi mamasının içeriğinde yüksek oranda L-lisin bulunması da ürünün kalitesini açık bir şekilde ispatlar.

Hills Str. Cat Balıklı Kısırlaştırılmış Yetişkin Kedi Maması 15 Kg. Fiyatları

Hills Str. Balıklı kısırlaştırılmış yetişkin mamaları her bütçenin zorlanmadan satın alabileceği şekilde hazırlanır. Evcil hayvan sahiplerinin bütçelerini sarsmayan fiyatlar sayesinde yetişkin kediler sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürebilir. Fiyat ve performans açısından değerlendirildiğinde kediler için çeşitli avantajlar sunan kedi maması, kritik sağlık sorunlarının önüne geçer. Kısa bir araştırma sonucunda karşınıza çıkabilecek birçok fiyat seçeneği ile karşılaşabilirsiniz. Bu durum her bütçeye uyum sağlamaya yardımcı olarak, farklı isteklerinde dikkate alındığını gösterir. Fiyatları etkileyen durumlar arasında ise öncelikli olarak mamanın içeriği ve gramajı yer alır. Satın almak istediğiniz kedi mamasının besin değerinin yüksek olması fiyatı direkt olarak etkiler. Ayrıca mamaların gramajları da fiyatlandırma konusunda önemli bir rol oynar.

 Hills Str. Cat Balıklı Kısırlaştırılmış Yetişkin Kedi Maması 15 Kg. Satın Almadan Önce Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Yetişkin ve kısırlaştırılmış kedinin sağlığı ve güvenliği için en uygun ve kaliteyi mamayı seçmeniz gerekir. Aksi halde olumsuz durumlarla karşılaşabilir, ciddi sağlık sorunları ile yüz yüze gelebilirsiniz. Belirtilen tüm olumsuz durumlardan kaçınmak isterseniz bazı noktalara dikkat etmeniz gerekir. Öncelikli olarak Hills Str. balıklı kedi mamasının sadece belirtilen yaş aralığında olan kediler için tüketilmesinin uygun olduğunu bilmelisiniz. Hazırlanan mamayı yavru kediler için kullanırsınız, evcil hayvanınızın alması gereken kalori miktarını aşabilir, fazla besin değeri tüketilmesinden dolayı ciddi sağlık problemleri yaşamasına neden olabilirsiniz. Aynı zamanda mamanın net olarak 15 kg ağırlığında olduğunu da bilmeniz gerekir. Eğer bu miktar sizin için fazla veya az ise yeniden bir inceleme yapabilirsiniz.

chat Yorumlar (6)
Değerlendirme
SPT-HILLS030

Bilgi kartı

Mama Tadı
Ton Balıklı