100 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Hills Str. Cat Balıklı Kısırlaştırılmış Yetişkin Kedi Maması 1,5 Kg.
Hills Str. Cat Balıklı Kısırlaştırılmış Yetişkin Kedi Maması 1,5 Kg.
₺125,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Hills Str. Cat Balıklı Kısırlaştırılmış Yetişkin Kedi Maması 1,5 Kg.

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Her yaş grubu ve her cins kediye özgü mama üreten Hills Str, can dostlarının en doğal ve sağlıklı beslenmesi için ürünlerini kullanıcılarına sunar. Kısırlaştırılmış kediler için özel üretilen mamalar, farklı kilogramda tüketilmesi için raflarda yerini alır. Kediler, marka sayesinde hem gerekli besin ihtiyacını karşılar hem de sağlıklı olmak için fiziken ve ruhen eksikliğini tamamlamış olur.

Stoktaki son ürünler
₺125,90
Vergi dahil 1 - 3 iş günü

Hills Str. Cat Balıklı Kısırlaştırılmış Yetişkin Kedi Maması 1,5 Kg.

Her canlının kendine ait özel beslenme şekli vardır. Hayvanlar etobur, otobur ve ikisini de tüketen olarak 3 ana grupta bulunur. Tarih boyunca insanların yakın dostlarından biri olan kediler, beslenme olarak etebur grupta yer alır. Kendilerine has beslenme şekilleri olan can dostlarının ihtiyaçlarını karşılamak hayvan severlerin en önemli mutluluk kaynağıdır. Kedilerin en doğru beslenme şekli, onlar için özel üretilmiş mamalarla olur. Kedilerin sindirim sistemi ve damak tadına uygun olarak üretilen mamalar, onların sağlıklı olması için de önemli besin kaynağıdır. Kediler için özel üretilen mamalar da kendi içinde birçok çeşidi barındırır.

Hills Str. Cat Balıklı Kısırlaştırılmış Yetişkin Kedi Maması 1,5 Kg. Çeşitleri

İnsanlarda olduğu gibi kedilerde de yaşa göre beslenme durumu söz konusudur. Nasıl ki bebekler yetişkin insanların yediği yemekleri yiyemiyorsa aynı şekilde yavru kediler de büyük kedilerin yediği mamaları yiyemezler. Küçük kediler için olan mamalar da aynı şekilde büyük kedilere gerekli proteini ve diğer önemli ihtiyaçlarını gideremezler. Kısırlaştırılmış kediler ile operasyon geçirmemiş kedilerin de mamaları çeşitlidir. Hills Str. Cat Balıklı Kısırlaştırılmış Yetişkin Kedi Maması 1,5 Kg. özellikleri şöyle sıralanabilir;

- Kedilerin sağlıklı ve mutlu ve mutlu olmasını sağlar.

- İçerisinde bulunan yiyecek bileşenleri sayesinde can dostlarının günlük besin ihtiyacını karşılar.

- Ürünün içinde bulunan balık, kedilerin en sevdiği yiyecekler arasında olduğu için doyum sağladığı gibi kedilere mutluluk da katar.

- Kısırlaştırılmış kedilerin, besin ihtiyaçları göz önüne alındığında tam sindirim ve sağlıklı metabolizma sahibi olmasını sağlar.

- Kedi mamaları ihtiyacın giderilmesi ve kullanım kolaylığına göre farklı ebatlarda üretilir. Hayvan severlerin mama seçiminde en çok tercih ettiği ürünlerin başında 1.5 Kg. olanı gelir.

- Yetişkin kediler 6 aylık ile 6 yaş grubu arasında olanlardır. Bu yaş gruplarında olan can dostlarına yetişkinler için üretilen mamalar önerilir.

Hills Str. Cat Balıklı Kısırlaştırılmış Yetişkin Kedi Maması 1,5 Kg. Fiyatları

Mamaların fiyatların birçok etmene göre değişir. Sade mamalar ile içinde ek ürün mamaların fiyatları farklı seyreder. Fiyatlandırmayı etki eden bir önemli nokta ise kedi mamalarının ebatıdır. Mamalar, genellikle yarım kiloluk, 1,5 kiloluk ve 5 kiloluk olarak üretilir. Daha fazla kiloda ebatlar olsa da en çok tercih edilenler arasında 1,5 kilogramlık olanları gelir. Fiyatların belirlenmesinde önemli bir unsur da kedinin kısırlaştırma operasyonu geçirip geçirmemesi ile alakalıdır. Operasyon geçirmiş kediler ile geçirmemiş kedilerin fiziksel yapıları farklı olduğu için beslenme şekilleri de farklı olur. Bu fark, fiyatlara da etki edebilir. Fiyatı oluşturan bir diğer olgu da ürünün içinde bulunan besinlerin protein ve vitamin değerleridir. Hills Str. Cat balıklı mama, yetişkin ve kısırlaştırılmış olan tüm kedilerin besin ihtiyaçlarını giderir.

Hills Str. Cat Balıklı Kısırlaştırılmış Yetişkin Kedi Maması 1,5 Kg. Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Mama tercihinde bulunurken dikkat edilmesi gereken önemli noktalar vardır. Kişi öncelikle can dostunun yaş aralığını ve cinsini iyi bilmelidir. Bu sayede Kedi için en doğru mama seçimi yapılmış olur. Kedinin kısırlaştırılıp kısırlaştırılmadığı da mama seçiminde etkilidir. Kediler de tıpkı insanlar gibi bazı yiyeceklere karşı alerji sahibi olabilir. Bu yüzden kedilere verilen mamalardan sonra iyi gözlem yapılmalıdır. Dişi ve kısırlaştırılmayan kedilerde dikkat edilmesi gereken önemli bir nokta can dostunun hamile olup olmadığıdır. Hamile kediler ile normal kedilerin mamaları farklıdır. Kedi mamasında aranması gereken en önemli özelliklerinin başında besinin doğal ve sağlıklı olması gerekir.

Hills Str. Cat Balıklı Kısırlaştırılmış Yetişkin Kedi Maması 1,5 Kg.

Şunlar İçin Önerilir:

6 ay ile 6 yaş arasındaki kısırlaştırılmış yetişkin kediler.

Şunlar İçin Önerilmez:

6 aydan küçük yavru kediler ve hamile veya emziren kediler.

Hamilelik veya emzirme dönemindeki kediler, HILL'S SCIENCE PLAN Kitten yaş veya kuru mamasına geçiş yapmalıdır.

Ek Bilgi:

Uzun ve mutlu bir yaşam için mükemmel lezzetli beslenme. Usul mırıltıları ve hatta daha usul olan burun sürtmeleri, kediniz ve sizin için daha mutluluk verici ne olabilir. Birlikte geçirdiğiniz her anın özel olduğunu bildiğimiz için, size daha fazlasını verebilmek adına çalışmaktayız. Yüksek kaliteli malzemeler ve doğru besin maddeleri ile HILL'S SCIENCE PLAN, kedinizin yaşam boyu sağlığı ve mutluluğunu sürdürebilmesi için ihtiyacı olan tam ve dengeli beslenmeyi sunmak üzere hazırlanmıştır.

Kedi mamalarımızı en kaliteli malzemelerden üretiyoruz. Bu malzemeler, saflık ve besin içeriği konusunda sektör tarafından belirlenen standartların da ötesinde olan katı gereksinimlerimizi karşılamak zorundadır.

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
SPT-HILLS024

Bilgi kartı

Mama Tadı
Ton Balıklı

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Hills Str. Cat Tavuklu...

Hills Str. Cat Tavuklu Kısırlaştırılmış Yetişkin Kedi...

Fiyat ₺125,90