200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Hills Str. Cat Tavuklu Kısırlaştırılmış Yetişkin Kedi Maması 15 Kg.
Hills Str. Cat Tavuklu Kısırlaştırılmış Yetişkin Kedi Maması 15 Kg.
₺774,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Hills Str. Cat Tavuklu Kısırlaştırılmış Yetişkin Kedi Maması 15 Kg.

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Birden fazla mama seçeneği ile kedilerinizi hem sağlıklı hem mutlu bir yaşam sürdürmesi için kedinize en uygun mamayı tercih edebilirsiniz. Yüksek kaliteli ürün seçenekleri ile Hills kedilerinizin beslenme ihtiyacını karşılaşmanıza yardımcı olur. Aynı evi paylaştığınız dostlarınızın temel ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılamak için Hills markasının kısırlaştırılmış kediler için özel olarak ürettiği mamaları kullanabilirsiniz.

Stokta yok
₺774,90
Vergi dahil

Hills Str. Cat Tavuklu Kısırlaştırılmış Yetişkin Kedi Maması 15 Kg.

Evinizde dostunuz olan kedilerin, mama tercihleri değişkenlik gösterebilir. Tercih edeceğiniz mamaların kedileriniz için en uygun gıdalar olmasına dikkat etmeniz gerekir. Kedinizin yaşı, cinsiyeti, kısırlaşmış olması ve cinsiyeti oldukça önemlidir. Kedinizin sağlıklı olması, oldukça dikkat etmeniz gereken konulardandır. Birçok çeşit kedi maması içinden kediniz için en uygun olanı bulmanız uzun bir süreç olabilir 1976 yılında birçok hayvan maması üretmeye başlayan Hills markası şu an 86 ülkeye ürünlerini ulaştırır. Evcil hayvanların sağlıklı beslenmesini vizyonu haline getiren Hills markası kullanıcıları ürünlerinden oldukça memnun olduklarını belirtir. Doğru mama kullanımı evcil hayvanlarınız açısından oldukça önemlidir. Kedinizin mutlu bir yaşam geçirmesi sizi de oldukça mutlu eder. 

Hills Str. Cat Tavuklu Kısırlaştırılmış Yetişkin Kedi Maması 15 Kg Çeşitleri 

Tercih edeceğiniz kedi maması, kediniz için en sağlıklı olması önemlidir. Evcil hayvanınızın bazı özellikleri alacağınız kedi mamalarını etkiler. 

       - Kedinizin yaşı alacağınız kedi maması açısından oldukça önemlidir. 

       -Hills Str. cat tavuklu kısırlaştırılmış kedi maması 15 kg, 6 ay ile 6 yaş arası                   kısırlaştırılmış kediler için ideal modellerdir. 

       -Hamile kediler için tercih edilen ürünler arasında değildir. 

       -Mamaların üretiminde kullanılan malzemelerin sağlıklı olması, kedileriniz için uzun ve sağlıklı bir ömür sunar. 

      -Tavuklu tercihi ile kedinizin damak tadına oldukça hitap eder. Kısırlaştırılmış kedilerin vücutlarına alması gereken vitaminler farklıdır. 

        -Kısırlaştırılmış kedi mamaları erkek kedilerin idrar yollarında taş oluşumunu engeller. Ayrıca içerdiği yağ oranı diğer mamalara oranla daha farklıdır.

Tercih edeceğiniz mamayı kedinizin özelliklerine göre seçmeniz en doğrusu olur. 

Hills Str. Cat Tavuklu Kısırlaştırılmış Yetişkin Kedi Maması 15 Kg Fiyatları

Kedinizin sağlığı, mutlu olması, keyif alması oldukça önemlidir. Hills markası evini kedi ile paylaşan kullanıcıların tercih ettiği bir markadır. Bu gıdaları alırken fiyat bilgisi önemli bir konudur. Kedi mama fiyatları kilogramına göre değişiklik gösterebilir.  Küçük boy ürün ile büyük boy ürün arasında fiyat farklı oldukça doğal bir durum olarak karşılanır. Mamalar kısırlaştırılmış kediler için özellikle üretilmiştir ve kısırlaştırılmamış kediler için üretilen mamalar arasında fiyat farkı olması normaldir. Tercih edeceğiniz ürünün kediniz tarafından beğenilmesi ve iştahla yiyor olması sizi de mutlu eder. Mamalar kedilerin yaş skalasına göre değişiklik gösterebilir. Yeni doğan kediler için farklı yetişkin kediler için farklı çeşitler bulunur. Bu ürünler arasında fiyat farkı olması normal bir durumdur. Mamanın tavuklu olması diğer mamalara göre fiyatını yükseltebilir.

Hills Str. Cat Tavuklu Kısırlaştırılmış Yetişkin Kedi Maması 15 Kg Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli ?

Evinizde dostunuz olan evcil hayvanlarınızın, rahatı oldukça önemlidir. Evde bir birey olarak yaşayan dostunuzun sağlığı çok önemlidir. Sevgi bağı kurduğunuz bir canlının yaşamına dahil olmanız ona en iyi şekilde bakmanızı gerektirir. Yaşam için en önemli ihtiyaç gıda ihtiyacıdır. Kediniz için tercih edeceğiniz mamalar da onların yaşamlarını mutlu ve sağlıklı sürdürmesi için önemlidir. Kediniz kısırlaştırılmış bir kedi ise ona uygun mamalar almanız en doğrusu olur. Yetişkin bir kediye sahipseniz, vücudunun ihtiyaçları farklı olması nedeniyle besin değeri daha yüksek yetişkin kedi mamaları tercih edebilirsiniz. Almak istediğiniz ürünün boyutu da önemli bir konudur. İhtiyacınız kadar almanız en doğrusu olacaktır. Kedinizin zevkine göre de tavuklu mamaları tercih edebilirsiniz. Kedi maması tamamen kedinizin cinsi, yaşı, kilosu, boyutu, kısır olup olmaması ve damak zevkine bağlıdır siz de sizin için en ideal ürünü deneyerek bulabilirsiniz.

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
SPT-HILLS031

Bilgi kartı

Mama Tadı
Tavuklu