200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Hills Str Mature 7+ Tavuklu Kısır Yaşlı Kedi Maması 1,5 Kg.
Hills Str Mature 7+ Tavuklu Kısır Yaşlı Kedi Maması 1,5 Kg.
₺144,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Hills Str Mature 7+ Tavuklu Kısır Yaşlı Kedi Maması 1,5 Kg.

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Evcil hayvanlar kendileri için gerekli olan besin kaynaklarını mamaları yolu ile alırlar. Hills Str Mature kedi maması hem aromalarındaki çeşitlilik hem de fiyatları açısından kullanıcılar tarafından tercih edilir. Kedilerin yemekten hoşlandığı ıslak ve kuru gibi mama çeşitleri markanın ürün yelpazesi içerisinde bulunabilir. Ürünlerin marka tarafından tavsiye edildiği şekilde kullanılması gerekir. 

Stokta yok
₺144,90
Vergi dahil

Hills Str Mature 7+ Tavuklu Kısır Yaşlı Kedi Maması 1,5 Kg.

Evcil hayvanlar kendileri için gerekli olan besin ve vitaminleri mamaların içerisinde yararlı besinlerden alırlar. Kedi mamaları kedilerin yaşlarına ve cinslerine göre değişir. Kısırlaştırılmış kedilerin yedikleri mamaların içeriğindeki besinler de farklılık gösterir. Bunun yanı sıra kediler için özel olarak üretilen diyet mamaları da bulunur. Kedilerin düzenli bir yeme periyotlarının olması onlar için önemlidir. Hills Str Mature kedi mamalarının açıklama kısımlarında kediler için yemek programları vardır. Marka çatısı altında kedilerin yanı sıra köpekler için de farklı tat ve aromalarda mamalar bulunur.  Kediler için mama tavsiyeleri veterinerlerden alınabilir. Online satış ağları üzerinden Hills Str Mature kedi mamalarının detaylı içeriklerine ulaşılabilir. Online alışveriş siteleri üzerinden markanın ürün çeşitlerine de ulaşılabilir. Markanın kediler için tam ve dengeli beslenme mottosu kullanıcıların markayı en çok tercih etme nedenleri arasında da yer alır. Bunun yanı sıra markanın ürün çeşitliliği de tercih edilebilirliğini artırır.    

Hills Str Mature 7+ Tavuklu Kısır Yaşlı Kedi Maması 1,5 Kg Çeşitleri

Evcil hayvanların sağlıklı bir şekilde gelişim göstermeleri için diğer canlılar gibi düzenli olarak beslenmeli ve gerekli vitaminleri almalıdır. Hills Str Mature kedi mamalarının tavuklu ve kırmızı etli çeşitleri bulunur. İçerisindeki besin ve vitaminlere göre ürünlerin kediler üzerindeki yararları da farklılık gösterir. Kedilerin yaşam boyu sağlıkları için tercih edilebilir bir marka olan Hills Str Mature’un yavru kediler ve yaşlı kediler gibi farklı mama kategorileri bulunur. 

-Hills Str Mature 7+ Tavuklu Kısır Yaşlı Kedi Maması 1,5 Kg 7 yaş ve üzerindeki kedilerin beslenme programları için uygundur. 
-Kısırlaştırılmış kedilerin sağlıklı gelişim göstermeleri için kendilerine uygun mamaları tüketmeleri gerekir. 
-Tavuklu kedi mamasının içerisinde çok sayıda vitamin ve mineral bulunur.
-Hills Str Mature kısır yaşlı kedi maması kedilerin kas gelişimleri için özel olarak üretilir. 
-Ürünün kısır ve yaşlı kediler için diyet özelliği de bulunur.

Hills Str Mature 7+ Tavuklu Kısır Yaşlı Kedi Maması 1,5 Kg Fiyatları

Kedi mamalarının fiyatları ürünlerin aromalarına ve içeriğindeki çeşitliliğe göre farklılık gösterir. Tavuklu kedi mamaları uygun fiyatlı ürün kategorisinde yer alır. Bunun yanı sıra kedilerin cinsine, kısırlaştırılmış olmasına ve yaşlarına bağlı olarak da ürünlerin fiyatlı değişiklik gösterebilir. Kedi mamalarının yüksek gramajlı paketleri daha uygun fiyata gelir. Kedilerin tüketim periyoduna göre bu ürünler arasında tercih yapılabilir. Bunun için uygun saklama koşullarına da dikkat etmek gerekir. Ürünün light özelliği de fiyatı üzerinde belirleyici bir rol oynar. Kedi mamaları genel olarak mama kategorisi içerisinde uygun fiyatlı olarak satışa sunulur. 

Hills Str Mature 7+ Tavuklu Kısır Yaşlı Kedi Maması 1,5 Kg Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Kedilerin sağlıklı ve mutlu bir şekilde büyümeleri için beslenmelerine dikkat etmek ve sağlık kontrollerini düzenli olarak yaptırmak gerekir. Kedilerin sağlıklı beslenmeleri için Hills Str Mature kedi mamaları tercih edilebilir. Klasik ambalaj çeşidi ile satışa sunulan ürünün 1500 gr paketleme seçeneği kullanıcılar tarafından tercih edilir. Kedi mamaları kedilerin yemek periyotlarına göre kullanılır. Ürünler markalar tarafından önerildiği şekilde de kullanılabilir. Satın alma aşamasında bu durum göz önünde bulundurularak ürünün gramaj çeşitleri arasında tercih yapılabilir. Hills Str Mature kedi mamaları güneş ışığına maruz kalmadığı sürece son kullanma tarihine kadar tüketilebilir. Ürünlerin ıslak zeminlerden de uzak tutulması gerekir. 

Hills Str Mature 7+ Tavuklu Kısır Yetişkin Kedi Maması 1,5 Kg.

Şunlar İçin Önerilir:

7 yaş ve üzeri kısırlaştırılmış yetişkin kediler.

Şunlar İçin Önerilmez:

Yavru kediler ve hamile veya emziren kediler.

Hamilelik veya emzirme dönemindeki kediler, HILL'S SCIENCE PLAN Kitten yaş veya kuru mamasına geçiş yapmalıdır.

Ek Bilgi:

Uzun ve mutlu bir yaşam için mükemmel lezzetli beslenme. Usul mırıltıları ve hatta daha usul olan burun sürtmeleri, kediniz ve sizin için daha mutluluk verici ne olabilir. Birlikte geçirdiğiniz her anın özel olduğunu bildiğimiz için, size daha fazlasını verebilmek adına çalışmaktayız. Yüksek kaliteli malzemeler ve doğru besin maddeleri ile HILL'S SCIENCE PLAN, kedinizin yaşam boyu sağlığı ve mutluluğunu sürdürebilmesi için ihtiyacı olan tam ve dengeli beslenmeyi sunmak üzere hazırlanmıştır.

Kedi mamalarımızı en kaliteli malzemelerden üretiyoruz. Bu malzemeler, saflık ve besin içeriği konusunda sektör tarafından belirlenen standartların da ötesinde olan katı gereksinimlerimizi karşılamak zorundadır.

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
SPT-HILLS022

Bilgi kartı

Mama Tadı
Tavuklu