200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Köpek

Filtreleme ölçütü

Marka

Marka

Mama Tadı

Mama Tadı

Fiyat

Fiyat

  • ₺122,00 - ₺530,00

Köpeğinizin ihtiyacı olan tüm ürünlere Sepetfy üzerinden ulaşabilir ve köpek ürünleri arasından dilediklerinizi hemen satın alabilirsiniz!

7 adet ürün var.

Toplam 7 üründen 1-7 arası gösteriliyor

Aktif filtreler

EcoNature Kuzulu Yetişkin...

EcoNature Kuzulu Yetişkin Köpek Maması 15 KG.

Fiyat ₺122,90
Econature Kuzulu Yavru...

Econature Kuzulu Yavru Köpek Maması 15 KG.

Fiyat ₺132,90
EcoNature Somonlu Yetişkin...

EcoNature Somonlu Yetişkin Köpek Maması 15 KG.

Fiyat ₺128,90
Hills Kuzu Etli Mature...

Hills Kuzu Etli Mature Adult 7+ Yetişkin Köpek Maması 14 Kg.

Fiyat ₺529,90
Hills Kuzu Etli Büyük Irk...

Hills Kuzu Etli Büyük Irk Yetişkin Köpek Maması 14 Kg.

Fiyat ₺479,90
Hills Kuzu Etli Pirinçli...

Hills Kuzu Etli Pirinçli Orta Irk Yetişkin Köpek Maması...

Fiyat ₺509,90
Hills Kuzu Etli Pirinçli...

Hills Kuzu Etli Pirinçli Orta Irk Yavru Köpek Maması 14 Kg.

Fiyat ₺529,90

Köpek Ürünleri

Pek çok insan evine aldığı, beslediği ve beraber yaşadığı evcil hayvanını kendi çocuğu ya da arkadaşı gibi görür. Onun bakımı için fazlasıyla titiz davranır ve evcil hayvanına değer verir. Kuş türleri, balık türleri, su kaplumbağaları, kediler ve köpekler evcil hayvan olarak en çok tercih edilen hayvan dostlarımız arasında yer alır. Sadakatli olmaları ile dikkat çeken köpekler insanlar tarafından sıklıkla tercih edilen evcil hayvanlardan biridir. Görünüşleri, büyüklükleri ve özellikleri çeşit çeşit olan köpeklerin dört yüzden fazla ırkı vardır. Farklı özelliklere sahip olan çok sayıdaki köpek türü için de çok sayıda köpek ürünleri üretilir. Köpeğinizin yaşam kalitesini artırmak, sağlıklı olmasını sağlamak ve eğlenceli oyunlar oynamak için her türlü ürünü piyasada bulabilirsiniz. Özel ilgi isteyen köpeklere bakmak bazı insanlar için zorlayıcı olabilir ancak piyasadaki bu ürünler köpek bakımını kolaylaştırır. Örneğin; diş temizleyici özel oyuncaklar, köpeğinizin dişlerini temizlerken eğlenmesini sağlar. Köpeğiniz için alabileceğiniz ürünleri araştırarak onu mutlu edecek ve bakımına yardımcı olarak seçenekleri değerlendirebilirsiniz. 

Köpek Ürün Seçenekleri

Her geçen gün daha da önem kazanan evcil hayvan sahiplenmek ile beraber bu hayvanların bakımı için de pek çok farklı ürün üretilir. Hemen hemen herkes tarafından çok sevilen ve sahiplenilen evcil hayvanlardan biri de köpeklerdir. Bu evcil hayvanın bakımını kolaylaştıran, köpeğin sağlıklı olmasını ve eğlenmesini sağlayan ürünler arasından köpeğiniz ve sizin için doğru ürünleri tercih edebilirsiniz. Bu ürünler arasında çeşitli köpek mamaları, tasmalar, oyuncaklar, çiğneme kemikleri, vitaminler, taşıma ve seyahat ürünleri, hijyen ve bakım ürünleri, yataklar, kulübeler, eğitim malzemeleri ve aksesuarlar yer alır. Bir köpeğin sağlıklı olması için en önem gösterilmesi gereken unsurlardan biri de köpeğinize verdiğiniz mamalardır. Köpeğinizin sağlığı için piyasadaki çeşit çeşit köpek mamaları arasından kaliteli ürünleri tercih etmeniz önemlidir. Düşük kaliteli, adi ürünler yemek köpeğinizde ciddi ve kalıcı sağlık sorunlarına neden olabilir. Piyasadaki köpek mamaları balık, kuzu eti, dana eti, tavuk, hindi, ciğer, ördek gibi et türleri farklı tahıllarla birleştirilerek üretilir. Tıpkı insanlar gibi farklı özelliklere sahip olan köpekler farklı yiyeceklerden daha çok veya daha az hoşlanabilirler. Köpeğinizin sevdiği tatları tespit ederek köpeğinizin hoşuna giden tatlara sahip mamaları tercih edebilirsiniz. Ek olarak, köpek ödül maması ile köpeğinizi eğitebilirsiniz. Köpek mamalarından sonra bir diğer önem verilmesi gereken ürün köpek tasmalarıdır. Hareketli bir yapıya sahip olan köpeklerin hemen hemen her gün dışarı çıkarılması, yürümesi ve dolaşması oldukça önem taşır. Meraklı köpekleri dışarı çıktığınızda kontrol altında tutmak ve köpeğinizin kaybolmasını engellemek için tasma kullanmanız gerekir. Köpeğinize taktığınız tasma boynunu çok sıkmamalı ve hareketlerini engellememelidir. Piyasadaki klasik tasma modellerinin yanı sıra özel olarak ta tasma yaptırabilirsiniz. Tasma modellerine köpeğinizin isminin ve telefon numaranızın yazdığı bir künye takarak köpeğinizin kaybolması halinde köpeğinizi bulanların size ulaşmalarını sağlayabilirsiniz. Oyun oynamayı çok seven köpekler için birçok farklı köpek oyuncakları üretilir. Toplar, yumuşak figürler, stres ipleri ve diş kaşıma oyuncakları piyasadaki köpek oyuncaklarına örnek olarak gösterilebilir. Bu ürünler arasından dilediğinizi seçerek köpeğiniz için doğru bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. 

Köpek Ürün Fiyatları

Köpekler insan hayatında oldukça önemli bir yere sahiptir. Narkotik köpekleri, engellilere yardım ederek onların hayatını kolaylaştıran özel eğitimli köpekler ve evcil hayvan olarak beslediğiniz karşılıksız sevgi sunan köpekler insan hayatında sanıldığından çok daha fazla etkilidir. Bu nedenle köpeklerin bakımına gereken özen gösterilmelidir. Piyasadaki köpek ürünleri de köpeğinizin yaşam kalitesini artırır ve bakımını kolaylaştırır. Yaygınlaşan evcil hayvan kültürü ile birlikte piyasada çeşitli köpek ürünleri üreten markalar yer alır. Farklı bütçelere hitap eden markalar ve ürünler arasından sizin ve köpeğiniz için doğru olan ürünleri tercih ederek kullanabilirsiniz. Köpek ürünleri kendi kategorisinde farklı fiyatlarla satışa sunulabilir. Örneğin; piyasada farklı markalara ait çeşitli köpek mama kabı ve su kabı bulunur. Paslanmaz çelik kaplar, plastik kaplar ve yeni nesil akıllı evcil hayvan besleyicileri arasından tercih yapabilirsiniz. Akıllı hayvan besleyicileri yüksek fiyatlara sahipken normal mama kapları daha düşük fiyatlara sahip olabilir. Ürünün markası, kalitesi ve yapımında kullanılan malzemeler ürünün fiyatını belirlemede rol oynayan unsurlar arasında yer alır. Bunların yanı sıra köpek mamalarının fiyatı da ürün gramajına ve markaya göre farklılık gösteriyor. 

Köpek Ürünleri Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Eski çağlardan beri insanın en iyi dostlarından biri olarak görülen köpeklerin bakımına özen gösterilmesi çok önemlidir. Piyasada pek çok marka farklı köpek ürünleri üretir. Bütçeniz ve köpeğiniz için kaliteli ürünleri tercih etmeye özen göstermelisiniz. Vazgeçilmez köpek ürünleri arasında mamalar, tasmalar ve oyuncaklar yer alır.  Köpek maması seçerken köpeğinizin cinsini, yaşını, bir yiyeceğe alerjisi olup olmadığını bilmeniz köpeğinizin sağlığını tehlikeye atmamak için önemlidir. Piyasada yavru ve yetişkin köpekler için ayrı mamalar yer alır. Henüz gelişmesini tamamlamamış yavru köpeğinize ağır ve sindiremeyeceği mamalar vermek köpeğinizin sağlığını bozabilir. Köpeğinizin mutluluğu için de sevdiğini bildiğiniz tatlar içeren mamaları tercih edebilirsiniz. Köpeğiniz için yeni bir tasma sahibi olurken tasmanın yapımında kullanılan malzemenin köpeğinizin cildinde olası sağlık sorunlarına yol açmamasına dikkat etmelisiniz. Boyun tasması ya da göğüs tasması modelleri arasından köpeğinizin hareketlerini sınırlamayacak ve canını acıtmayacak tasma modelini tercih edebilirsiniz. Oyun oynamayı çok seven köpekleriniz için hem beraber oynayabileceğiniz hem de sizin meşgul olduğunuz zamanlarda köpeğinizin tek başına oynayabileceği oyuncak modelleri üretilir.