200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Econature Kuzulu Yavru Köpek Maması 15 KG.
Econature Kuzulu Yavru Köpek Maması 15 KG.
₺132,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Econature Kuzulu Yavru Köpek Maması 15 KG.

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Econature kuzulu yavru köpek maması 15 kg, bir yandan köpeklerin beslenme ihtiyacını karşılayan, diğer yandan sağlıklı bir şekilde gelişebilmeleri için ihtiyaç duydukları besin bileşenlerini almalarını sağlayan bir üründür. Köpeklerin gün boyu ihtiyaç duyacakları enerjiyi sağlarken bir yandan da sağlıklı bir kemik ve kas yapısına kavuşmalarına, güçlü dişlere sahip olmalarına yardımcı olur.

Stokta yok
₺132,90
Vergi dahil

Econature Kuzulu Yavru Köpek Maması 15 Kg.

Köpek sahiplenerek bir ömür boyu minik dostunu hayatının bir parçası yapan kişiler için onların beslenmesi, bakımı, sağlığı oldukça önemlidir. Sağlıklı bir bünyeye sahip olmaları için de beslenmeleri en önemli detaylardan biridir. Econature köpeklerin sağlıklı beslenmeleri için farklı içeriklerde mamalar üreten bir markadır. Farklı yaş aralıklarındaki köpekler farklı besinler ile beslendikleri için yavru köpekler için de değişik lezzetlerde mamaları vardır. Kuzulu yavru köpek maması 15 kg. ambalajda sunulan bir kuru gıda olarak, minik dostların güçlü bir bağışıklık sistemine sahip olmalarına, dengeli biçimde büyümelerine yardımcı olan bir üründür. Her cinsten, her ırktan yavru köpeğin beslenme ihtiyacına cevap verecek besin değerlerini ihtiva eder.

Econature Kuzulu Yavru Köpek Maması 15 Kg. Özellikleri

Econature kuzulu yavru köpek maması 15 kg, köpeklerin yalnızca beslenme, karın doyurma ihtiyacına cevap vermekle kalmayan, sağlıklı bir vücuda, güçlü bir bağışıklık sistemine sahip olmalarına da yardımcı olan bir gıdadır. Her cins köpeğin zevkle tüketebileceği bir gıdadır. Köpeklerin vücut ağırlığına göre günde en az 2 öğün değişen miktarlarda kuzulu mama ile beslenmeleri önerilir.

-Köpeklerin günlük beslenme ihtiyaçlarını karşılamak üzere formüle edilen dengeli, kuzu proteini içeren bir mamadır.

-Yavru köpeklerin kemik ve diş yapılarının güçlü olmasına yardımcı olur.

-Köpeklerin günlük ihtiyaçları olan enerjiyi sunar.

-İçeriğinde buğday, kümes hayvanları et unu, kepek, mısır, et kemik unu, hayvansal yağlar, tuz ve mineraller bulunur.

-%21 protein, % 11 ham yağ, % 7 ham kül, % 2,5 ham selüloz içerir.

-Köpeğinizin ağırlığına, günlük hareketliliğine, yaşına, fiziksel büyüklüğüne göre öğünlerdeki mama miktarında değişikliğe gidebilirsiniz.

-Mama ile birlikte taze ve temiz su bulundurulması tavsiye edilir.

-Kuru bir mama olduğu için nemsiz ortamda muhafaza edilmesi tavsiye edilir.

Econature Kuzulu Yavru Köpek Maması 15 Kg. Fiyatları

Econature markasının yetişkin ve yavru köpekler için farklı lezzetlerde ve ambalajlarda mamaları vardır. Her bir farklı lezzetteki mamanın fiyatı diğer ürünlere kıyasla farklılıklar gösterebilir. Yavru köpekler için üretilen kuzulu mama içeriğinde temel besin öğeleri yanı sıra, kül, selüloz tuz ve mineraller de vardır. Bu zengin besin içeriği mamanın fiyatının muadil ürünler arasından sıyrılmasına sebep olabilir. 15 kg lık ambalajı da fiyatına etki eden unsurlar arasında yer alır. Köpeklerin yalnızca beslenmesine değil, içerdiği mineraller ile sağlıklı dişlere, güçlü kemik ve kaslara da sahip olmasına yardımcı olması mamanın fiyatını yukarı çekebilir. Köpeklerin büyük bir keyifle yedikleri kuzu eti tadı da mamanın fiyatını benzer ürünlerin önüne çekebilir. Mamanın içeriğindeki her bir besinin maliyetindeki değişimler de ürünün fiyatına artış olarak yansıyabilir.

Econature Kuzulu Yavru Köpek Maması 15 Kg. Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Bir köpeği sahiplenerek onu bir ömür boyu hayatınıza ortak ettiğinizde herşeyin en iyisini sunmak isteyebilirsiniz. Yaşam alanı, oyuncakları ve en temel olarak beslenmesi konusunda iyi ve kaliteli seçenekleri arayabilirsiniz. Bu noktada yapacağınız bir ön araştırma sizi Econature mamaları ile tanıştırabilir. Markanın birbirinden farklı lezzetler ile ürettiği mamalar arasından minik dostunuz için kuzu etli ürünü tercih edebilirsiniz. Protein, ham yağlar ve mineraller açısından son derece dengeli bir beslenme imkanı sunan mama köpeğinizin gün boyu ihtiyaç duyacağı enerjiyi sağlayabilir. Aynı zamanda içerdiği vitamin-mineraller ile sağlıklı bir kemik ve kas yapısına, güçlü dişlere sahip olmasına yardımcı olabilir. Köpeğiniz Econature mamaları ile dengeli bir şekilde büyürken siz de minik dostunuzun gün boyu sağlıklı, enerjik ve konforlu olmasının keyfini sürebilirsiniz.

EcoNature Kuzu Etli & Pirinçli Yavru Köpek Maması (Puppy Lamb&Rice Formula)

Tüm yavru ırklar için günlük beslenme ihtiyaçlarını karşılamak üzere kedi/köpek beslenme uzmanları tarafından özenle formüle edilmiş tam ve dengeli, kuzu proteini içeren yavru köpek mamasıdır.

İÇERİK:

İşlenmiş Kuzu Proteini, İşlenmiş Hayvansal Protein, Buğday, Mısır, Kepek, Pirinç, Tavuk Yağı, Mısır Gluteni, Ciğer Aroması, Mineraller, Tuz, Prebiyotik Mannan Oligosakkaritler,  A-D ve E Vitaminleri, Koruyucular.

ANALİTİK BİLEŞENLER:

Ham Protein: %25, Ham Yağ: %14, Ham Kül: %10, Ham Selüloz: %2.5

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
Econature
SPT-KUZULUKPK02

Bilgi kartı

Mama Tadı
Kuzulu

Şunlar da hoşunuza gidebilir

EcoNature Kuzulu Yetişkin...

EcoNature Kuzulu Yetişkin Köpek Maması 15 KG.

Fiyat ₺122,90
EcoNature Somonlu Yetişkin...

EcoNature Somonlu Yetişkin Köpek Maması 15 KG.

Fiyat ₺128,90