100 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

EcoNature Somonlu Yetişkin Köpek Maması 15 KG.
EcoNature Somonlu Yetişkin Köpek Maması 15 KG.
₺128,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

EcoNature Somonlu Yetişkin Köpek Maması 15 KG.

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Can dostu köpekler için sağlık ve doğru beslenmeyi amaçlayan EcoNature, her türlü ihtiyaca cevap vermek için birçok çeşit köpek maması üretir. Markanın en çok tercih edilenleri arasında olan somonlu yetişkin köpek maması, farklı kilogram seçenekleriyle sunulur. Yetişkin köpekler için uygun olan ürün sayesinde köpeğin besin ihtiyacı karşılanır.

Stokta yok
₺128,90
Vergi dahil

EcoNature Somonlu Yetişkin Köpek Maması 15 KG.

İnsanlarda olduğu gibi köpeklerde de beslenme temel ihtiyaçlar arasındadır. Her yaş ve ırktan köpeğin beslenmesi için en uygun yiyecek türü mamadır. Her canlının kendine has beslenme şekli vardır. Köpekler, geçmiş zamanlarda insan artıklarıyla beslense de günümüzde sağlıklı hayat sürmeleri için en iyi ve duyurucu yol mamalardır. Köpek mamaları, doğal besinlerin karışımıyla elde edilir. İçerisinde canlı vücudunun önemli ihtiyaçlarından biri olan protein fazlaca vardır. EcoNature somonlu yetişkin köpek maması 15 KG. içerisinde bulunan besinler sayesinde köpeklerin tüm hayati ihtiyaçlarını karşılar. Köpek mamaları, kilogram olarak paketlenmesi, içerisinde bulunan ürün ve can dostlarının yaşına göre farklı çeşitlerde üretilir.

EcoNature Somonlu Yetişkin Köpek Maması 15 KG. Çeşitleri

Farklı cins, ırk ve yaşlarda olan köpeklerin beslenme şekilleri de farklıdır. Yetişkin köpekler ile küçük yaştaki köpeklerin protein ihtiyaçları birbirinin aynı olmadığı için farklı içeriklere sahip mamalar üretilir. Mamalar, farklı ırktaki köpeklerde kullanılsa da yaş durumuna göre farklılık arz eder.

- Mamalar, köpeklerin tüm besin ihtiyacını karşıladığı gibi onların mutlu olmasına sebep olur.

- Mamalar, sadece can dostlarının karnını doyurmaz. Aynı zamanda tüylerinin parlak olmasına,  güçlü ve enerjik olmalarına da katkı sağlar.

- Sade mamaların yanı sıra içerisinde farklı besinlerin olduğu mamalar da köpeklerin damak zevkine hitap etmek amacıyla kullanıma sunulur. Mamalar içerisinde somon başta olmak üzere çeşitli balıklar da bulunur.

- Mama çeşitleri, kullanım kolaylığı ve muhafaza nedenleriyle farklı ebatlarda üretilir. Köpeklerin tüketim miktarlarına göre kullanıma sunulan mamalar, farklı kilogramlarda paketlenir. Kullanıcıların en çok tercih ettiği kilogramlıklar arasında 15 kilogram olarak tasarlanan gelir.

EcoNature Somonlu Yetişkin Köpek Maması 15 KG. Fiyatları

Köpek mamalarının fiyatları değişken özelliklerdedir. Bu değişkenliğin ana sebebi, ürünün birçok çeşidinin olmasındandır. Fiyatlar öncelikle mamanın içindekilere değişir. Sade bir mama ile içerisinde; somon, kırmızı et ya da tavuk eti bulunan mamalara göre fiyatları farklıdır. Mamalarda fiyatı etkileyen başka bir nokta ise tüketecek köpeğin yaş aralığıdır. Zira yetişkin köpekler ile yavru can dostlarının yiyeceği mamalar farklıdır. Sindirim sistemleri ve metabolizmaları farklı olanların mama ihtiyaçları da farklılık arz eder. Mama fiyatlarını etkileyen noktaların bir diğeri de içerisinde bulunan tahıl miktarıdır. Her canlıda olduğu gibi köpeklerin vücudu da korbonhidrata ihtiyaç duyar. Bu da et çeşitlerine ek olarak mamalara eklenen tahıllarla sağlanır. Ürünün içindeki tahıl ve ek besinler fiyatı belirlemede önemli bir unsurdur. Ürün fiyatları özel mamalarda daha farklı seyreder. Hamile ve emziren köpeklerin besin ihtiyacı farklı olduğu için onlara özel mamalar üretilir. Özel mamalar ile standart mamaların fiyatı çeşitlidir. Kullanıcılar, kendi bütçelerine ve can dostlarının ihtiyaçlarına uygun mama tercihinde bulunursa dostlarının sağlıklı ve mutlu olmasına yardımcı olur.  

EcoNature Somonlu Yetişkin Köpek Maması 15 KG. Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Köpeklere uygun beslenme biçiminin mama ile olduğu unutulmamalıdır. Mama seçiminde de her köpeğin farklı vücut yapısına ve sindirim sistemine sahip olduğu bilinirse en uygun seçim yapılır. Köpekler yavrular ve yetişkinler olmak üzere iki farklı grupta değerlendirilir. Kişiler mama ile can dostlarının besin ihtiyacını sağlayabilse de yiyeceğe ek olarak temiz ve duru su hazır bulundurulur. Bu sayede hem sindirim kolay bir biçimde sağlanır hem de vücudun su ihtiyacı giderilir. Köpeğin bazı ürünlere alerjisi olabileceği göz önünde bulundurularak seçim yapılması da önem arz eder. Ayrıca mamalar verilirken, kabın temizliği ve hijyeni de oldukça önemlidir.

Econature Somonlu Yetişkin Köpek Maması 15 Kg

Adult Dog Food Salmon Formula, tüm yetişkin ırklar için günlük beslenme ihtiyaçlarını karşılamak üzere kedi/köpek beslenme uzmanları tarafından özenle formüle edilmiş tam ve dengeli, somon proteini içeren köpek mamasıdır.

İÇERİK: İşlenmiş Somon Proteini, Buğday, İşlenmiş Hayvansal Protein, Mısır, Saf Kepek, Pirinç, Tavuk Yağı, Şeker Pancarı, Ciğer Aroması, Somon Yağı, Mineraller, Tuz, Antioksidanlar, A, D ve E Vitaminleri, Prebiyotik Mannan Oligosakkaritler, Koruyucular. ANALİTİK BİLEŞENLER:
Ham Protein: %21, Ham Yağ: %11, Ham Kül: %8, Ham Selüloz: %3

BESLENME TALİMATI:
Mamaya, tabloda belirtilen miktarlarda başlayın. Ancak daha sonra köpeğinizin iştah ve kondisyon durumuna göre verilecek miktarları değiştirebilirsiniz. Köpeğinize bu mamadan ilk kez veriyorsanız, başlangıçta bir hafta süreyle mevcut maması ile karıştırarak veriniz. Köpeğinizin besinsel ihtiyaçları, yaşına, ırkına, büyüklüğüne, aktivite derecesine ve çevre koşullarına göre farklılık gösterebilir. Beslenme tablosu günlük mama miktarına göre düzenlenmiştir. Bu tabloyu rehber alarak köpeğiniz için uygun olan miktarı günlük en az 2 öğün olmak üzere öğün sayısına göre bölerek köpeğinizi besleyebilirsiniz. Daima mama ile birlikte taze ve temiz su bulundurunuz. Ürünü serin ve kuru bir ortamda saklayınız.
chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
Econature
SPT-SOMONLUKPK01

Bilgi kartı

Mama Tadı
Somonlu

Şunlar da hoşunuza gidebilir

EcoNature Kuzulu Yetişkin...

EcoNature Kuzulu Yetişkin Köpek Maması 15 KG.

Fiyat ₺122,90
Econature Kuzulu Yavru...

Econature Kuzulu Yavru Köpek Maması 15 KG.

Fiyat ₺132,90