200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Hills Kuzu Etli Büyük Irk Yetişkin Köpek Maması 14 Kg.
Hills Kuzu Etli Büyük Irk Yetişkin Köpek Maması 14 Kg.
₺479,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Hills Kuzu Etli Büyük Irk Yetişkin Köpek Maması 14 Kg.

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Evcil hayvanların gelişiminde düzenli beslenme doğumdan itibaren sağlıklı gelişim için önemlidir. Hills markası da bu alanda farklı ihtiyaçlara hitap eden ürünler sunar. Hills markası temiz içeriklere sahip oldukça fazla ürün çeşitliliğine sahiptir. Markanın kuzu etli köpek maması ile köpeğinizin ihtiyacını karşılayabilir, gelişimine yardımcı olabilirsiniz. 

Stokta
₺479,90
Vergi dahil 1 - 3 iş günü

Hills Kuzu Etli Büyük Irk Yetişkin Köpek Maması 14 Kg.

Evcil hayvanların temel bakım ihtiyaçları sahipleri tarafından karşılanır. Doğada yaşayan canlılar kendi ihtiyaçlarını kendileri giderebilirken evlerde yaşayan evcil hayvanlar doğal ortamlarında olmadıkları için yardıma ihtiyaç duyarlar. Doğada yaşayan canlılar kendilerine uygun besinleri kendileri seçebilirler. Evcil hayvanların ise düzenli ve sağlıklı beslenebilmesi için önüne farklı alternatiflerin getirilmesi gerekir. Hayvanlarda beslenme sağlıklı gelişebilmesi açısından oldukça önemlidir. Mama türlerinde kediler, köpekler ve diğer evcil hayvanlar için farklı formlarda ürün üretimi yapılmıştır. Mamalar hayvanın cinsine, yaşına, boyuna kilosuna uygun özelliklerde üretilir. Hills markası ürünlerini üretirken tamamen hayvanların kaliteli ve sağlıklı yaşam sürdürebilmelerini hedefler. Ürünlerinin içeriğinde hayvana uygun besin maddeleri yer alır. Evcil hayvanların sindirim sistemleri hassas yapıdadır ve sadece uygun özelliklerdeki ürünlerin kullanılması ile daha sağlıklı bağışıklık sistemine sahip olurlar. Mama çeşitleri içerisinde farklı aromatik tatlara, besin değeri yüksek maddelere yer verilmiştir. Islak ve kuru formunda ki çeşitleri ile kullanıcılara sunulur. 

Hills Kuzu Etli Büyük Irk Yetişkin Köpek Maması 14 Kg. Çeşitleri

Evcil hayvanların bağışıklık sistemlerinin güçlenmesi ve sağlıklı gelişebilmeleri için hayvana uygun özelliklerdeki mamalar ile beslenmesi gerekir. Hayvanların beslenmesinde düzenli beslenme oldukça önemlidir. Hills markasında evcil kedi ve köpekler için çeşitli özelliklerde birçok ürün seçeneği vardır. Ürünler köpeğin yaşına, ırkına, beslenme ihtiyacına uygun özelliklerde seçilmedir. Hills markası mamaların içeriği sağlıklı besin maddelerinden oluşur. Kuru ve ıslak köpek maması çeşitleri köpeğin damak zevkine göre seçilir. Kuru mamalar yumuşak ve çıtır yapıya sahiptir. Yaş mamalar ise gevrek ve sulu olarak üretilir.

  • 1 ile  7 yaş arasındaki köpekler için yetişkin köpek mamaları üretilmiş olup farklı özelliklere sahiptir.

  • Yetişkin köpek mamalarının tatlandırılmasında farklı besin maddeleri kullanılmıştır. Besin değerleri içeriğine göre farklılık gösterir.

  • 7 yaş üzerindeki köpekler için yaşlı köpek mamaları üretilmiştir, çeşitleri arasında köpeğin beslenme ihtiyacına yönelik diyet ürünler bulunur. 

Hills kuzu etli büyük ırk yetişkin köpek maması 14 kg. 1 ile 5 yaş arasındaki köpeklerin beslenmesinde kullanılır. Mamanın içeriğinde bulunan kuzu eti ve pirinç sayesinde köpeklerin sindirim sisteminin korunması sağlanır.

Hills Kuzu Etli Büyük Irk Yetişkin Köpek Maması 14 Kg. Fiyatları

Hills markasında her yaştan ve her cinsten kedi, köpek türleri için mama çeşitleri üretilmiştir. Köpek mamalarının fiyatları kuru ve yaş mamalarda farklılık gösterir. Mamaların içeriğinde kullanılan besin maddeleri, ürünlerin gramajı ve uygun olduğu yaş aralığına göre değişir. Ürünlerin içeriğindeki mama parçaları iri, ufak yapılarda olabilir. Aynı lezzete sahip ürünlerde farklı boylardaki mama parçacıklarının kullanılması fiyatı etkiler. Düşük gramajlardaki ürünler daha ekonomik olurken boyutlar büyüdükçe mama fiyatları yükselir. Kuzu etli köpek maması çeşitleri ise en yüksek fiyata sahip ürünler arasındadır. Diyet mamaları da kendi kategorisi içerisinde farklı fiyatlandırılır.

Hills Kuzu Etli Büyük Irk Yetişkin Köpek Maması 14 Kg. Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Evcil hayvanların sağlıklı beslenmesi gelişimleri ve rahat yaşayabilmeleri için oldukça önemlidir. Mamaların kullanımı köpeğin yaş, cins, kilo gibi özelliklerine göre yapılmalıdır. 1 yaş altındaki köpekler için yavru köpek mamaları üretilmiştir. Yavru köpek mamalarının köpeğin sağlıklı beyin ve beden gelişiminde rolü oldukça büyüktür. 1 ile 7 yaş arasındaki köpekler için ise yetişkin köpek mamaları üretilmiştir. Farklı formlarda ve özelliklerde üretilen ürünler köpeklerin konforlu yaşam sürdürebilmeleri için çeşitli besin değerleri ile donatılmıştır. Özel bakım isteyen hayvanlar için ise özel olarak üretilmiş ürünler tercih edilmelidir. Her birinde köpeğin farklı bir ihtiyacını karşılayan özellikler bulunur. Kuru ve yaş mama türleri Hills markasında mevcuttur.

chat Yorumlar (6)
Değerlendirme
SPT-HILLS017

Bilgi kartı

Mama Tadı
Kuzulu