200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Hills Kuzu Etli Mature Adult 7+ Yetişkin Köpek Maması 14 Kg.
Hills Kuzu Etli Mature Adult 7+ Yetişkin Köpek Maması 14 Kg.
₺529,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Hills Kuzu Etli Mature Adult 7+ Yetişkin Köpek Maması 14 Kg.

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Evcil hayvanlar düzenli ve dengeli beslendiğinde hızlı bir gelişim gösterir. Hills evcil hayvan mamaları kaliteli ürünler arasında yer alır. Ürün çeşitliliği oldukça fazla olan marka hayvanların gelişimine katkıda bulunurken aynı zamanda güzel bir hayat sürmelerini hedefler. İçeriği sayesinde köpeğinizin sağlığına da katkıda bulunur.

Stokta yok
₺529,90
Vergi dahil

Hills Kuzu Etli Mature Adult 7+ Yetişkin Köpek Maması 14 Kg

Doğal ortamında yaşayan canlılarda kendi ihtiyaçlarını karşılayabilecek tüm beceriler gelişmiş durumdadır. Evcil hayvanların ise genel bakım ve beslenme ihtiyaçlarının bakıcıları tarafından karşılanması gerekir. Evcil hayvanların beslenmesi için farklı içeriklerde ve yapılarda birçok ürün alternatifi vardır. Hills markası evcil hayvan mamalarını üretirken temiz içeriklere yer vermiştir. Evcil hayvanlar her yaşta farklı besin maddelerine ihtiyaç duyarlar. Köpek mamalarının hayvanın cinsine, yaşına, kilosuna ve boyuna uygun özelliklerde olması gerekir. Düzenli beslenen hayvanlar sağlıklı bir gelişim süreci geçirir. Mamalar sadece beden gelişimi için değil sindirim sistemi ve beyin gelişimi içinde oldukça önemlidir. 

Hills Kuzu Etli Mature Adult 7+ Yetişkin Köpek Maması 14 Kg. Çeşitleri

Hills markası farklı içeriklerde ve yapılarda çok sayıda kedi ve köpek maması üretimi yapar. Ürünlerin içerikleri köpeklerin damak zevklerine uygun yapıdadır ve tüm besin gereksinimlerini karşılar niteliktedir. Köpek mamalarında her yaş grubu için farklı ürün kullanımı gerekir. 1 yaş altı için büyümeyi destekleyici yavru köpek mamaları kullanılmalıdır. Mamanın içeriğinde sindirim sistemi henüz gelişimini tamamlamış yavru köpekleri zorlayacak besin maddelerine yer verilmemiştir. Yetişkin mamaları ise 1 ile 7 yaş arasındaki köpeklerin kullanımına uygundur. İhtiyaç duyabilecekleri her türlü besin ihtiyacını giderir. Köpeklerin cinsine, kilosuna göre farklı çeşitlerdedir. Balıklı, kuzu etli, tavuklu gibi birçok lezzette üretilmiştir. Köpeğin damak zevkine uygun şekilde kuru veya yaş mama alternatifleri mevcuttur. Hills kuzu etli mature adult 7+ yetişkin köpek maması 14 kg. ağırlığı ile uzu süre kullanıma uygun kuru mama türüdür.

  • 7 yaş üzeri yetişkin hayvanlarda enerji ihtiyacı daha fazladır ve sindirim sistemleri yavaşlama eğilimindedir. Mature adult 7+ yaş maması kolay sindirilebilir yapıdadır.

  • Kuzu eti ve pirinç ile mama lezzetlendirilmiştir.

  • Yetişkin hayvanlarda sağlıklı deri ve parlak tüyler için üründe Omega 6 ve E vitamini vardır.

  • İleri yaştaki köpeklerin kalp ve böbrek sağlığına destek olur.

  • Köpeğin günlük ihtiyaç duyacağı tüm besin değerlerine sahiptir.

Hills Kuzu Etli Mature Adult 7+ Yetişkin Köpek Maması 14 Kg. Fiyatları

Evcil kedi ve köpekler için üretilmiş mamalar farklı gramajlarda ve özelliklerde birçok marka tarafından üretilmiştir. Hills markası kaliteli ve temiz içeriklere sahip ürünler ile tercih edilen iyi markalar arasındadır. Mama çeşitleri kuru ve yaş yapıda üretilir. Kuru mamalarda gramaj alternatifi çok daha fazladır. Ürünün gramajına göre ve yapısına göre fiyatlar değişkenlik gösterir. Küçük gramajlarda üretilen ürünler daha uygun fiyatlı olurken ürün ağırlıkları arttıkça fiyatlarda yükselir. Markada 14 kiloluk kuru mamalar mevcuttur. İlk alındığında maliyetli bir ürün olsa da uzun süreli kullanımda bütçeden tasarruf sağlar. Mamaların içerikleri yine fiyatları etkiyelen faktörlerdendir.

Hills Kuzu Etli Mature Adult 7+ Yetişkin Köpek Maması 14 Kg. Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Evcil hayvanlar için mama seçiminde öncelikle hayvanın özelliği ile mamanın özelliğinin birbirine uygunluk göstermesidir. Her yaş grubu için farklı içeriklere sahip ürünler üretilmiştir. Mamalarda ilk kez ürün deneniyor ise küçük boylardaki ürünlerin tercih edilmesi doğrudur. Köpeğin damak zevkine göre farklı lezzetlerdeki ürünler kullanılabilir. Mamalar ıslak ve kuru yapılarda üretilmiştir. Kuru mamalar daha uzun ömürlü mamalardır, konserve mamalar ise hızlı tüketime uygundur. Kuzu etli mamalar düzenli öğün beslenmelerinde kullanılabildiği gibi ödül maması olarak da köpeklere verilebilir. Ayrıca mamalar dönüşümlü kullanılarak da besin dengesi sağlanabilir.

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
SPT-HILLS018

Bilgi kartı

Mama Tadı
Kuzulu