100 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Hills Kuzu Etli Pirinçli Orta Irk Yavru Köpek Maması 14 Kg.
Hills Kuzu Etli Pirinçli Orta Irk Yavru Köpek Maması 14 Kg.
₺529,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Hills Kuzu Etli Pirinçli Orta Irk Yavru Köpek Maması 14 Kg.

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Hills kuzu etli pirinçli kuruma orta ırk yavru köpeklerin, günlük alması gereken besin maddelerini içerir. Tahıl, protein, vitamin ve mineral içeren mamalar, orta ırk yavruların ağız yapısına uygundur. Kolay sindirilebilir bu ürünler, yavruların kas ve iskelet sisteminin gelişimini olumlu destekler. Ayrıca, tüy ve deri yapısını korumak için yağ asitleri ile formül zenginleştirilmiştir. 

Stokta
₺529,90
Vergi dahil 1 - 3 iş günü

Hills Kuzu Etli Pirinçli Orta Irk Yavru Köpek Maması 14 Kg.

Köpek mamaları, yavruların gelişimi olumlu destekler. Farklı yaş gruplarına uygun olarak üretilen mamaların içerikleri farklıdır. Yavru köpekler için üretilen kuru mama çeşitleri beyin ve kemik gelişimini destekler. Ayrıca, bağışık sisteminin direncini artıran besin maddeleri ile üretilen mamalar, yağ asitleriyle zenginleştirilir. Hills kuzu etli mama, yüksek proteinli formülü ile yavruların tüm gelişim süreçlerinde aktiftir. Ayrıca bu mama çeşidini hamile ve emziren yetişkin köpeklerde kullanabilir. Orta ırk yavrulara özel üretilen mamaları köpekler 1 yaşına gelene kadar kullanabilirsiniz. Yavruların günlük alması gereken besin maddelerini içeren mamalar, kilogramlık paketlerde satılır. Günlük beslenmeye uygun bu mamalar kaliteli formülüyle dikkat çeker. 

Hills Kuzu Etli Pirinçli Orta Irk Yavru Köpek Maması 14 Kg. Çeşitleri

Yavru köpeklerin gelişiminde egzersizler kadar doğru beslenme şekli de önemlidir. Gelişim çağındaki yavruların yüksek besin değerine sahip lifli ve proteinli mamalar ile beslenmesi, sağlıklarını olumlu destekler. Köpek ırklarının alması gereken besin miktarları farklılık gösterdiği için mama formülleri de çeşitli içeriklere sahiptir. 1 yaşına kadar kullanıma uygun Hills kuzu etli pirinçli orta ırk yavru köpek maması 14 kg. dengeli ve zengin besin maddelerine sahiptir. Yavruları beyin ve kas gelişiminden tüy yapısına kadar olumlu destekleyen bu mama, vitamin ve mineraller içerir.    

  • Orta ırk 0-12 aylık yavru köpeklere özel olarak geliştirilmiştir. Ayrıca orta ırk hamile ve emziren köpeklerin beslenmesini güçlendirmek için de kullanılabilir.  

  • DHA katkısına sahip mamalar yavruları beyin gelişimi destekler. 

  • Mineral ve vitaminlerin dengeli dağılımı köpekleri kas ve iskelet sisteminin güçlenmesine yardımcı olur. Ayrıca, dengeli gelişimini sağlar.  

  • Kuru mama tanecikleri orta ırk yavruların ağız ve diş yapısına uygun forma sahiptir.  

  • Lif içeren formülü sayesinde sindirim sistemi sağlığını korunur. Ayrıca, mamalar kolayca sindirebilir.  

  • Yüksek protein sağlayan kuru mama yavruların günlük enerji ihtiyacını karşılar.  

  • Tüy dökülmesini önlemek için ve tüyleri güçlendirmek için mama içeriğinde yağ asitleri yer alır.  

  • Kuru mamayı bozulmadan saklama koşullarına uyarak belirli bir süre saklayabilirsiniz.  

Hills Kuzu Etli Pirinçli Orta Irk Yavru Köpek Maması 14 Kg. Fiyatları

Orta ırk yavru köpeklerin yeterli ve dengeli beslenmesi için özel olarak üretilen Hills kuzu etli kuru mamalar, yüksek besin maddesi içerir. Yavruların günlük beslenme ihtiyaçlarını karşılayan bu ürünler; protein, lif, vitamin ve mineraller ile zenginleştirilmiştir. Ağız ve diş yapısına uygun formdaki taneciklere sahip kuru mamalar, kilogramlık paketlerde satılır. Her bütçeye uygun fiyatlar sunan Hills, ideal boyutlu paketleri ile dikkat çeker. Bütçeleri sarsmayan yavru köpek maması çeşitlerinin fiyatları formül içeriklerine ve gramajlarına göre değişir. Yavruların sağlıklı bir gelişim süreci için ihtiyacı olan besin maddelerini sunan mamalar, kaliteli formüle sahiptir. Ayrıca, yetişkin hamile ve emziren köpekler içinde bu ürünleri tercih edebilirsiniz. Uygun fiyatlarıyla dikkat çeken Hills kuzu etli mamalar, zengin içerikli formülü ile sağlıklı bir kullanım deneyimi sunar.  

Hills Kuzu Etli Pirinçli Orta Irk Yavru Köpek Maması 14 Kg. Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Her köpek ırkının beslenme ihtiyaçları farklılık gösterir. Hills mama çeşitleri farklı ırk ve yaşta köpeklerin beslenmesine uygun seçenekler sunar. Orta ırk yavru köpeklerin gelişimini olumlu destekleyen formüle sahip mamalar, yetişkin hamile ve emziren köpekler içinde kullanılabilir. Mama içeriklerinin köpeklerin alması gereken enerji ve besin miktarını içermesi sağlıklı bir gelişim oldukça önemlidir. Ayrıca, tüy ve deri yapısının korunması için yağ asitleri içeren mamalar tercih edilebilir. Kilogramlık paketlerde satılan kuru mamaları saklama koşullarına uyarak bayatlamadan uzun süre saklayabilirsiniz.  

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
SPT-HILLS015

Bilgi kartı

Mama Tadı
Kuzulu