100 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Hills Kuzu Etli Pirinçli Orta Irk Yetişkin Köpek Maması 14 Kg.
Hills Kuzu Etli Pirinçli Orta Irk Yetişkin Köpek Maması 14 Kg.
₺509,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Hills Kuzu Etli Pirinçli Orta Irk Yetişkin Köpek Maması 14 Kg.

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Orta yetişkin ırk köpeklere özel olarak tasarlanan Hills kuzu etli pirinçli kuru mama, 14 kilogramlık ideal boyutuyla farklı ihtiyaçları karşılar. Kaliteli ve yüksek besin maddesi içeren mama formülü köpeklerin kas sistemini ve bağışık direncini korur. Uygun fiyatları ile bütçeleri sarsmayan mamalar, köpeklerin günlük alması gereken besin miktarını içerir. 

Stokta
₺509,90
Vergi dahil 1 - 3 iş günü

Hills Kuzu Etli Pirinçli Orta Irk Yetişkin Köpek Maması 14 Kg.

Köpeklerin doğru beslenmesi sağlıkları açısından oldukça önemlidir. Mama çeşitleri sindirim sisteminden tüy yapısına kadar etki gösterir. Tüylerin parlak görünmesi, sindirim sistemi sağlığı ve kemik gelişimi için köpeklerin ırklarına ve yaşlarına göre mamalar kullanılır. Hills köpek maması çeşitleri yetişkin ve orta ırk köpekler için uygun seçenekler sunar. Beyin ve kemik gelişimini destekleyecek kuzu eti içeren mama formülünde pirinçler kullanılarak lif oranı dengelenir. Günlük enerji miktarını karşılayan mamalar 1-6 yaş arası köpeklerin beslenmesi için tercih edilir. 14 kg ambalaj seçeneği ile uzun süreli kullanım sağlayabilirsiniz.  Uygun saklama koşullarına uyarak mamaları bozulmadan saklayabilirsiniz. 

Hills Kuzu Etli Pirinçli Orta Irk Yetişkin Köpek Maması 14 Kg. Çeşitleri

Et, sebze, tahıl ve mineraller ile zenginleştirilen kuru mamalar, köpeklerin beslenmesinde önemli bir yere sahiptir. Kemik gelişimi, tüy yapısı ve sindirim sisteminin sağlığının korunması için her köpek ırkı için değişik mamalar kullanılır. Mamalar özel formülü ile köpeklerin günlük alması gereken enerji ve minerali sunar. 1-6 yaş arası kullanıma uygun Hills kuzu etli pirinçli orta ırk yetişkin köpek maması 14 kg. özel içeriğe sahiptir. Bağışık sistemini dengeleyen kuru mama, orta ırk farklı köpeklerin günlük alması gereken besin maddelerini içerir. Mamalar genellikle kilogramlık paketlerde satılır. Büyük boy paketleri tercih etmek sizler için uygun bir seçenek olabilir.  

  • Orta ırk 1-6 yaş arasında köpeklerin kullanımı için uygundur.  

  • Günlük enerji ihtiyacını karşılayan yetişkin köpek kuru maması protein ve lif içerir. 

  • Ürün içeriğinde yer alan yüksek protein kas sistemini korur. Mineral ve vitaminler ise bağışık sisteminin destekler. İçerikte vitaminlerin miktarı yetişkin köpekler için dengelidir. Sağlıklarını olumlu destekler.  

  • Pirinç içeren mama lif yönünden desteklenerek, sindirim sisteminin düzenli çalışmasını sağlar.  

  • Yüksek lif içeren mama kolay sindirebilir özelliğe sahiptir.  

  • Omega 3 ve omega 6 yağ asitleri ile zenginleştirilen mama formülü köpeklerin tüylerinin parlak görünmesini sağlar. Ayrıca, deri sağlığına olumlu etki eder.  

  • Hamile ve emziren köpeklerde kullanımı tavsiye edilmez.  

  • Tavsiye edilen saklama koşullarına uyarak mamaları bozulmadan belirli süre saklayabilirsiniz. 

 

Hills Kuzu Etli Pirinçli Orta Irk Yetişkin Köpek Maması 14 Kg. Fiyatları  

Hills markası farklı ırk köpeklerin beslenme ihtiyaçları karşılayacak çeşitli kuru mama seçenekleri sunar. Protein, lif ve vitamin içerikli özel mamalar her bütçeye hitap eder. Kilogramlık paketlerde satılan mamalar, uygun koşullarda uzun süre saklanabilir. Mama fiyatlarının belirlenmesinde formül içeriği ve mama miktarı etkilidir. Orta ırk yetişkin köpeklerin günlük ihtiyaçlarını karşılayan kuzu etli mama, 14 kilogramlık ambalajıyla ideal bir kullanım sunar. Köpeklerin omurga sağlığını, tüy yapısını ve gelişimini olumlu destekleyen kuru mamalar, uygun fiyatları ile bütçeleri sarsmaz. Kaliteli içeriğiyle sağlıklı kullanım deneyimi sunan Hills yetişkin köpek mamaları bütçe dostu fiyatları ile dikkat çeker.  

 

Hills Kuzu Etli Pirinçli Orta Irk Yetişkin Köpek Maması 14 Kg. Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Köpek beslenmesi tüy ve sindirim sistemini doğrudan etkiler. Her köpek ırkının günlük alması gereken enerji miktarı ve besin maddesi farklıdır. Mama seçimi yaparken köpek yaşı ve ırkı dikkat edilmesi gereken durumlar arasında yer alır. Yetişkin köpekler için üretilen mama içeriklerinde protein ve lif miktarı dengeli bir şekilde ayarlanır. Kuru mama içeriklerinde yer alan besin değerlerinin köpek ırklarına uygun olması gerekir. Kolay sindirilebilir ve vitamin içeren mamalar sağlıklı bir kullanım sunar. Kuru mamaları tavsiye edilen saklama koşullarına uyarak uzun süre bozulmadan saklayabilirsiniz. Kullanım ihtiyacınıza göre farklı boy ambalajları tercih edebilirsiniz.  

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
SPT-HILLS016

Bilgi kartı

Mama Tadı
Kuzulu