200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Kozmetik & Kişisel Bakım

Kişisel bakım ve kozmetik ürünü çeşitlerine Sepetfy üzerinden göz atın. İhtiyacınız olan kişisel bakım ve kozmetik ürününlerini hemen satın alın!

10 adet ürün var.

Toplam 10 üründen 1-10 arası gösteriliyor

Aktif filtreler

D&C Antibakteriyel El...

D&C Antibakteriyel El Temizleme Jeli Dezenfektan 50 Ml. x...

Normal fiyat ₺49,05 -13% Fiyat ₺42,67
  • -13%
El Dezenfekte İstasyonu...

El Dezenfekte İstasyonu Standı 1 Lt. Hazneli

Normal fiyat ₺235,18 -15% Fiyat ₺199,90
  • -15%
3 Adet Yıkanabilir Maske...

3 Adet Yıkanabilir Maske Beyaz %100 Pamuk (10+ Yıkama)

Normal fiyat ₺29,90 -₺5,00 Fiyat ₺24,90
  • -₺5,00
Kansai 2 Lt. Sıcak Su...

Kansai 2 Lt. Sıcak Su Torbası Polar Kılıflı Termofor

Fiyat ₺24,90
Signal White Now Ağız Bakım...

Signal White Now Ağız Bakım Suyu 500 ml.

Fiyat ₺19,90
Baby Turco Kapaklı Islak...

Baby Turco Kapaklı Islak Havlu Mendil 100'lü x 24 Paket

Fiyat ₺104,90
Sensi 3 Katlı Tek...

Sensi 3 Katlı Tek Kullanımlık Medikal Maske Burun Telli

Fiyat ₺9,90
Sleepy Antibakteriyel Islak...

Sleepy Antibakteriyel Islak Havlu 50 li X 24 Paket

Fiyat ₺134,90
Selin Ardıç Parfümlü...

Selin Ardıç Parfümlü Kolonya 200 ml 80 Derece Pet Şişe

Fiyat ₺14,90
Selin Hanımeli Parfümlü...

Selin Hanımeli Parfümlü Kolonya 200 ml 80 Derece Pet Şişe

Fiyat ₺14,90

Kozmetik ve Kişisel Bakım Ürünleri

Günlük hayatta kozmetik ve kişisel bakım ürünlerini bir rutin halinde kullanarak, kişisel hijyeninizi koruma altına alabilirsiniz. Erkek ve kadın kullanıcılar için markalar tarafından üretilen kişisel bakım ürünleri arasında kendinize en uygun ürünü bulmak için geniş bir araştırma yaparak kaliteli içeriklere ulaşabilirsiniz. Özellikle dışarıda uzun süre vakit geçirdiğiniz zamanlarda yanınızda taşıyabileceğiniz pratik ürünler sayesinde mikroplardan korunabilirsiniz. Sağlığınız için son derece önemli olan bu korunma sayesinde, hastalıklardan ve olumsuz durumlardan korunabilirsiniz. Gözle görülmeyen bakterileri kendinizden uzak tutmak isterseniz farklı markaların hazırladığı kişisel bakım ürünlerini inceleyebilir, kendinize en uygun ürüne kolayca ulaşabilirsiniz. İş yerinde veya dışarıda vakit geçirmek zorunda kaldığınız zaman ellerinizi her zaman yıkayamayabilirsiniz. Bu tarz durumlarda yanınızda taşıyabileceğiniz dezenfektanlardan yardım almak işinizi kolaylaştırır. Güvende hissetmenizi sağlayan bu ürünler, çevreden gelebilecek herhangi bir bakteri ve mikroptan kişisel olarak korunmayı sağlar.

Kozmetik ve Kişisel Bakım Ürünleri Seçenekleri

Antibakteriyel dezenfektan ürünleri hazırlayan birçok marka bulunur. Sektör içinde başarıyı yakalamış olan markalar arasında D&C yer alır. Özen ve titizlikle üretmiş olduğu kişisel bakım paketleri ile dikkat çeken marka, her yaşta ki kullanıcısı için devamlı olarak ürünlerini geliştirir. Kişisel bakım ürünleri arasında olan el dezenfektanları 50 ml şişelerde hazırlanır. Özel formülü sayesinde ele yapışmaması kullanıcılar için oldukça önemli bir nokta olur. Ürün kullanıldıktan sonra hızlı bir şekilde kuruması da yoğun geçen bir gün için ideal bir hizmet sunulmasını sağlar. Kolonya jeli olarak adlandırılan ürün, kapaklı bir şişede sunulur. Sağlam ve kaliteli kapağı sayesinde ürünü her zaman yanınızda taşıyabilirsiniz. Gerekli olan el yıkama ihtiyacınız dışında düzenli şekilde kullanarak bakteri ve mikropları ellerinizden uzak tutabilirsiniz. Özellikle toplu alanlarda vakit geçirdiğiniz zaman mutlaka kullanmanız gereken el dezenfektanlarını, tatili giderken dahi yanınızda kolaylıkla taşıyabilirsiniz. Üretilen kişisel bakım ürünleri arasında oldukça sıkça kullanılan başka bir ürün ise cerrahi maskeler olur. Solunum yolu ile bulaşabilen hastalıklara karşı pratik bir önlem yaratan maskeler, açık ve kapalı alanlarda kullanılır. Fakat her gün dışarıda iseniz ve sürekli olarak tek kullanımlık maskelerden edinmekte zorlanıyorsanız, yıkanabilen maskeleri inceleyebilirsiniz. En az 10 yıkıma olanağı sağlayan maskeler ile tasarruf yapabilirsiniz. Beyaz renkte üretilen maskeler, %100 pamuk ile elde edildiği için cildinize zarar vermeyeceğini bilmeniz gerekir. Uzun süre maske kullanımından kaynaklanan cilt problemleri ve tahriş sorunlarından uzak kalmak isterseniz, yıkanabilir pamuklu maskeleri kullanabilirsiniz. Açık ve kapalı alanlarda rahatlıkla nefes alıp vermeyi sağlayan maskeleri her mevsim kullanabilirsiniz. Burun teli ile üretilen maskeyi yüzünüze uygun şekilde kolaylıkla ayarlayabilirsiniz. Eğer kozmetik ürünlerinin kullanıldığı bir alandaysanız ortak kullanımlar için el dezenfektan istasyonu standı edebilirsiniz. Köpük makinesine sahip olan bu istasyonlar, üç farklı parçadan oluşur. Kolay kuruluma sahip olan bu ürün 140 cm yüksekliğe, 40 cm genişliğe ve 18 mm ene sahip olur. Bu yüzden yer kaplamadan pratik bir kullanım alanı yaratır.

Kozmetik ve Kişisel Bakım Ürünleri Fiyatları

Kozmetik malzemeleri ve kişisel bakım ürünleri belirli faktörlere göre fiyatlandırılır. Bu yüzden aradığınız ürünün kullanım amacı, işlevi ve gramajı dikkat etmeniz gereken noktalar arasında yer alır. Sahip olmak istediğiniz üründe olmasını beklediğiniz özellikleri önceden belirleyerek, size en uygun ürüne pratik bir şekilde ulaşabilirsiniz. Bütçenizi aşmadan ve amacınıza uygun ürüne elde etmek için geniş çaplı bir araştırma ardından karar vermeniz gerekir. Fiyatlandırmalar ürünlerin kalitesini belirlediğinden fiyat araştırması yaparken içeriklere mutlaka göz atmalısınız. Aksi halde size uygun olan ürünü elde etmeniz zorlaşır. Kişisel bakım ürünleri hazırlanırken, markanın harcadığı maliyet fiyatlandırma konusunda etkili olur. Ürünlerin paketlenme şekilleri de bu konuda önemli noktalar arasında bulunur. Eğer sahip olmak istediğiniz el dezenfektanını yanınızda taşımak isterseniz ürünün kapağı ve sağlamlığı önemli olur. Bu yüzden ürünlerin hazırlanma şekilleri oldukça titizlik gerektirir. Aksi halde zor durumda kalabilir, üründen olması gereken performansı alamayabilirsiniz.

Kozmetik ve Kişisel Bakım Ürünleri Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Günlük olarak kullanabileceğiniz kişisel bakım ürünleri seçerken dikkat etmeniz gereken belirli noktalar bulunur. Belirtilen noktalara dikkat etmek hem günlük rutinlerinizi gerçekleştirirken sizlere yardımcı olur hem de bütçenizi aşmamanızı sağlar. Çantanızda kişisel bakım seti oluşturmak isterseniz uygun bir el dezenfektanı ve maske edinerek günlük ihtiyaçlarınızı kolayca giderebilirsiniz. Açık ve kapalı alanlarda temasta bulunduğunuz yerlerde bulunan mikroplardan böylelikle korunabilirsiniz. Sahip olacağınız el dezenfektanı seçerken ürünün içeriğine mutlaka dikkat etmeniz gerekir. Üründe bulunan maddelere karşı alerjinizin olmadığından emin olduktan sonra ürünü tercih etmeniz size fayda sağlar. Ürünün ambalajı da kullanıcılar için önemli bir kriter olur. Düzenli olarak yanınızda taşıyabileceğiniz ürünleri tercih edebilirsiniz. Eğer maske arayışındaysanız, seçmiş olduğunuz maskenin kullanım koşullarını incelemeniz gerekir. Ürünü gerektiğinin dışında kullanmak sizin için olumsuz durumlar yaratabilir. Maskenin tek kullanımlık veya yıkanabilir olması önemli nitelikler arasında bulunur. Ayrıca sahip olmak istediğiniz maskenin hava deliklerinin yeterli olması gerekir. Aksi halde günlük hayatın akışına uyum sağlamayabilirsiniz. Bu nedenle ürünün hava alan deliklerden ve burun telinden oluşuyor olmasına mutlaka dikkat etmeniz gerekir. Belirtilen tüm koşulları göz önünde bulundurduğunuzu düşünüyorsanız kendinize en uygun kişisel bakım ürünlerini seçebilirsiniz.