200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

3 Adet Yıkanabilir Maske Beyaz %100 Pamuk (10+ Yıkama)
3 Adet Yıkanabilir Maske Beyaz %100 Pamuk (10+ Yıkama)
₺29,90 ₺24,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

3 Adet Yıkanabilir Maske Beyaz %100 Pamuk (10+ Yıkama)

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Özellikle son dönemlerde sağlık açısından koruyucu özelliğe sahip olan maskeler kullanıcı açısından ve kullanıcının temas ettiği kişiler açısından oldukça önemli ürünlerdir. Yıkanabilir maskelerin, hijyenik ortamlarda üretilmesi ve bu şartlar altında kullanıcıya ulaştırılması tercih edilebilirliği arttırmaktadır. Kullanımı kolay, hafif ve tutuculuğu yüksek olan pamuklu ürünler, süreklilik arz ettiği için doğa dostudur.

Stokta yok
  • -₺5,00
₺29,90
₺24,90 ₺5,00 kazanın
Vergi dahil

3 Adet Yıkanabilir Maske Beyaz % 100 Pamuk

Birçok alanda kullanılmakta olan maskeler, fiziksel, kimyasal ve biyolojik etkenlere karşı kişisel koruyucu donanım olarak üretilen ürünlerdir. % 100 pamuklu kumaştan üretilen bu ürünler, emiciliği yüksek olduğundan nemi kolayca emer.  Yüz bölgesinde oluşan fazla ısıyı dışarıya kolayca aktarabilir. Tüm yüz hatlarına uygun olan, esnek, yıkanabilen, dayanıklı ve kullanımı kolay olan bu maskeler,  tek kullanımlık maskelere nazaran oldukça çevrecidir. Üçer adet olarak piyasaya sürülen bu maskeler, ekonomik bir çözüm olarak tüketicilere sunulmaktadır. Ergonomik ve kullanışlı kolay beyaz maskeler estetik görünüme sahiptir. Bu maskeler hijyen konusunda ferahlatıcı bir etki vermektedir. Günlük kullanımdan sonra yıkanabilme ve kolayca ütülenme özelliğine sahiptir.

3 Adet Yıkanabilir Maske Beyaz % 100 Pamuk Çeşitleri ve Özellikleri

Tasarımı şık ve kullanımı pratik olması ile kolay giyilebilen yıkanabilir maskeler, kullanıcıların tercihine göre farklı özelliklere sahip olmaktadır.

  • % 100 pamuk içerdiğinden yumuşak yüzeye sahip maskeler tahriş yapmaz ve alerjik durumlara engel olur.

  • Isıya ve neme duyarlı olan bu maskeler, kullanım esnasında nefes alıp vermeyi kolaylaştırır. Solunum zorluğu ve terlemeyi önler.

  • Estetik yapıya sahip 3 adet yıkanabilir maske beyaz % 100 pamuk ürünler, yüze tam oturduğu için, üst düzey koruma sağlamaktadır.

  • Yıkanabilme özelliğine sahip pamuklu maskeler, yıkanma esnasında şeklini korur ve sürekli kullanıma uygundur. Kolayca kurutulabilir ve ütülenebilir.

  • Pamuklu maskeler diğer plastik maskelere göre, bakteri ve tozları yüzeyde daha fazla tutma özelliğine sahiptir.

  • Maskelerin hafif olma özelliklerinden dolayı, yüz ve çevresinde rahatsız edici bir unsur meydana getirmez.

  • Tek kullanımlık maskelere kıyasla, aşınmaya ve yırtılmaya dayanıklı kumaşlardan üretilmektedir.

  • Bu maskeler beyaz rengi ve yapısal özelliği sayesinde, açık alanlarda kullanılırken cilde yansıyan ışınlara karşı yüksek koruma sağlar.

3 Adet Yıkanabilir Maske Beyaz % 100 Pamuk Fiyatları

Yıkanabilen maskelerin yapısal ve fiziksel özelliklerine göre fiyatlarında farklılık göstermesi söz konusudur. Fiyat farklılığına etki eden birçok unsur mevcuttur. Öncelikle paket içindeki maske adedi bu etkenlerden biridir. Yine maskenin estetik özelliklerinden biri olan renk faktörü fiyatları etkileyen özelliklerdendir. Yıkanabilme ve sürekli kullanıma sahip olması nedeniyle kullanıcıların tercihlerini olumlu yönde etkileyen ürünler, bütçeye göre değerlendirilebilir. Zararlı mikroorganizmaları ve tozları solumayı azaltan burun telli maskelerin tercihi de fiyatı etkileyen etmenlerdendir.  % 100 pamuklu ürünler polyester gibi farklı içerikler barındırmaz. Tamamen pamuklu ürünler sağlık açısından daha iyi olduğu için farklı bir fiyata da sahip olabilmektedir. Maskelerde kullanılan lastiklerin kalitesi de fiyat farklılığına sebep olmaktadır.

3 Adet Yıkanabilir Maske Beyaz % 100 Pamuk Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Kullanım alanlarına göre farklılık gösteren birçok maske mevcuttur. Ancak maske alırken kullanıcının alacağı maskenin öncelikle hangi amaca hizmet edeceği çok önemlidir. Gündelik yaşamda kullanılacak olan ve çeşitliliği bol olan maskeler tercih edilirken öncelikle hijyen bakımından elverişli ve sağlık açısından faydalı olan bir ürün tercih edilmelidir. Kapalı paketler halinde satın alınması gereken ürünler olması kullanıcının sağlığı açısından oldukça önemlidir. Burun çevresini saran, tozu ve zararlı mikroorganizmaları solumayı azaltan telli maskeler tercih sebebi olmalıdır. Ergonomik, ekonomik ve süreklilik arz eden maskelerin tercihi hem sağlığı koruyucu hem de bütçeyi sarsmayan önceliklerdendir. Bu sebeple alınacak ürünün fiyatına göre adedi iyi değerlendirilmelidir. Pamuklu maske satın alırken, kumaşın özellikleri de etkenlerden birisidir. Maskenin kalınlığı veya inceliği, kulağa takılan lastik kısmının yumuşak ve esnek olması rahatlık ve pratiklik açısından fayda sağlamalıdır. Maskelerin katlanma özelliğinden kaynaklı yüz ve çevresini yüksek ölçüde sarıp korumasına dikkat edilmelidir. Uzun süre maske kullanmak zorunda olan kullanıcılar için soluk almayı ve vermeyi kolaylaştırılan % 100 pamuklu ürün tercih edilmesi oldukça önemlidir.

Depolama:

·        Kullanılmayan maskeler temiz, kuru ve ışık almayan bir ortamda saklanmalıdır.

·        Her ürün tek tek poşetlidir.

Kullanım Alanı:

·        Bu maske pandemi ile mücadele kapsamında kullanılmak üzere üretilmiştir.

Uyarılar:

·        Yalnızca bu maske sizi pandemiden korumaz, sosyal mesafe kuralına uymanız önerilir.

·        Maske tıbbi ürün değildir, cerrahi amaçla kullanılamaz. 

chat Yorumlar (6)
Değerlendirme
Sepetfy
SPT-SPTFYMASK001

İndirme

Maske Kullanım Kılavuzu

İndirme (412.08k)

Şunlar da hoşunuza gidebilir

El Dezenfekte İstasyonu...

El Dezenfekte İstasyonu Standı 1 Lt. Hazneli

Normal fiyat ₺235,18 -15% Fiyat ₺199,90
  • -15%