200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Matkap Uçları

Filtreleme ölçütü

Fiyat

Fiyat

  • ₺1,00 - ₺17,00

İhtiyacınız olan matkap ucu çeşitlerine ve setlerini Sepetfy'da göz atın. İhtiyacınıza uygun matkap ucunu Sepetfy'dan hemen satın alın!

37 adet ürün var.

Toplam 37 üründen 1-18 arası gösteriliyor

Aktif filtreler

12mm Elmas Matkap Ucu

12mm Elmas Matkap Ucu

Fiyat ₺5,90
10mm Elmas Matkap Ucu

10mm Elmas Matkap Ucu

Fiyat ₺4,90
8mm Elmas Matkap Ucu

8mm Elmas Matkap Ucu

Fiyat ₺3,90
7mm Elmas Matkap Ucu

7mm Elmas Matkap Ucu

Fiyat ₺2,90
6mm Elmas Matkap Ucu

6mm Elmas Matkap Ucu

Fiyat ₺1,90
16mm HSS Demir Matkap Ucu

16mm HSS Demir Matkap Ucu

Fiyat ₺16,90
12mm HSS Demir Matkap Ucu

12mm HSS Demir Matkap Ucu

Fiyat ₺9,90
10mm HSS Demir Matkap Ucu

10mm HSS Demir Matkap Ucu

Fiyat ₺6,90
9mm HSS Demir Matkap Ucu

9mm HSS Demir Matkap Ucu

Fiyat ₺5,90
8mm HSS Demir Matkap Ucu

8mm HSS Demir Matkap Ucu

Fiyat ₺4,90
7mm HSS Demir Matkap Ucu

7mm HSS Demir Matkap Ucu

Fiyat ₺4,60
6mm HSS Demir Matkap Ucu

6mm HSS Demir Matkap Ucu

Fiyat ₺4,30
5mm HSS Demir Matkap Ucu

5mm HSS Demir Matkap Ucu

Fiyat ₺3,90
4,5mm HSS Demir Matkap Ucu

4,5mm HSS Demir Matkap Ucu

Fiyat ₺3,40
4mm HSS Demir Matkap Ucu

4mm HSS Demir Matkap Ucu

Fiyat ₺2,90
3,5mm HSS Demir Matkap Ucu

3,5mm HSS Demir Matkap Ucu

Fiyat ₺2,40
3mm HSS Demir Matkap Ucu

3mm HSS Demir Matkap Ucu

Fiyat ₺1,90
12x210 SDS Plus Matkap Ucu

12x210 SDS Plus Matkap Ucu

Fiyat ₺13,90

Matkap Ucu

Günlük ve profesyonel alanla en sık kullanılan tamir malzemeleri arasında matkaplar yer alır. Mobilya montajında, tadilat işlerin ve hobi amaçlı olarak kullanılabilen matkaplar ile vidalama ve delme işlerini kolayca yapabilirsiniz. Sizlere pratiklik kazandıran matkaplar aynı zamanda iş gücünden tasarruf sağlayan matkaplar, farklı uç seçeneklerine sahiptir. Matkapların verimli çalışması ve istenilen performansı göstermesi için uç takılarak kullanılması gerekir. Farklı modellerde üretilen uçlar sayesinde istediğiniz yüzeyde delme ve vidalama işleri yapabilirsiniz. Plastik, ahşap gibi yüzeyler üzerinde ihtiyacınıza uygun uçları kullanarak basit bir şekilde delikler açabilirsiniz. Yüzeye zarar vermeden delikler açan bu ürünler, model özelliklerine göre farklı boyutlarda üretilir. Ayrıca, ürünlerin yapıları kullanım alanlarına göre farklılık gösterir. Matkap uçları tasarımlarına göre ahşap ve su kabağı oyma işlerine kullanılabilecek seçenekler sunar. Farklı boyutlardaki topuza benzer tasarımlarıyla oyma işlemlerinde kolaylık sağlar. Bu modelleri hobi ve profesyonel amaçlı kullanımlar için tercih edebilirsiniz. Standart ölçülerde üretilen bu modelleri farklı matkap türlerinde kullanabilirsiniz. Kolayca takıp çıkarılabilen bu ürünlerin tekli veya set halinde satışa sunulur.  

Matkap Ucu Seçenekleri

Montaj işlerini ve tadilat işlerini kolaylaştıran matkaplar, en sık kullanılan elektronik aletler arasında yer alır. Her yaştan kullanıcıya hitap eden bu ürünlerle kolayca delme, oyma ve vidalama işleri yapabilirsiniz. Profesyonel ve amatör alanda kullanıma hizmet eden matkaplar, farklı uç seçenekleriyle uyumlu şekilde çalışır. Tasarımlarına göre farklı işlerde kullanılan uçlar, farklı ihtiyaçları karşılayan seçenekler sunar. Matkap ucu çeşitleri, kalınlıklarına ve boylarına göre birbirinden ayrılır. Uçlar içinde demir bulunmayan farklı metal alaşımları, plastik ve ahşap yüzeylerde kullanılır. Metal yüzeylerde kullanmak için ise taşlanmış uç seçeneklerini kullanabilirsiniz.  Standart ölçülerde üretilen bu ürünleri darbeli matkap ve kırıcı matkap modellerinde kullanabilirsiniz. Paslanmayan malzemelerden üretilen modeller, uzun ömürlü bir kullanım deneyimi sunar. Matkap uçları çeşitleri; boy, kalınlık ve malzeme özelliklerine göre birbirinden ayrılır. Ürünlerin boy ve kalınlık özelliklerine göre kullanım alanları değişiklik gösterir. Ahşap yüzeyler kullanılan uçlar genellikle iki parçadan oluşur. İki parçalı bu tasarım ahşap üzerinde düzgün bir delik açmayı sağlar. Dekoratif tasarımlar yapmak içinde kullanılan ahşap uçlar, topuza benzer tasarımlarıyla farklı oyma işlerinde kullanılır. Su kabağı gibi hassas yüzeylerde de kullanılabilen bu ürünler, hobi ve profesyonel amaçlı işler için uygundur. Beton yüzeyler işlem yapmak için özel geliştirilmiş ürünleri kullanmalısınız. Bu sayede beton yüzeylerde istediğiniz performansı yorulmadan yakalayabilirsiniz. Genellikle tamir ve tadilat işlerinde profesyonel amaçlı kullanılan bu uçları kırıcı ve delici özelliğe sahip matkap modelleriyle kullanabilirsiniz. Vidalama yapabilmek için ise yıldız tornavidaya benzeyen modelleri kullanabilirsiniz. Farklı kalınlıklarda üretilen bu ürünlerle vidaları kolayca sabitleyebilirsiniz. Geniş ürün seçeneğine sahip vidalama uçları, tüm vida seçenekleriyle uyum sağlayacak zengin bir koleksiyon sunar. Tek parça ve set halinde satılan ürünler dayanıklı malzeme özellikleriyle uzun süreli bir kullanım sağlar. Kullanım ihtiyacınıza ve sıklığına göre set ve tek parça uçlardan tercih edebilirsiniz.  

Matkap Ucu Fiyatları

Amatör ve profesyonel kullanıma uygun bir ürün olan matkaplar, iş gücünü hafifleten pratik elektronik aletler arasında yer alır. Delme, oyma ve vidalama işlemlerini kas gücü gerektirmeden yapmaya yarayan bu araçlar farklı uç seçenekleriyle her ihtiyacı karşılar. Kullanım alanlarına göre değişik seçenekler sunan matkap ucu modelleri, standart ölçüleri ile farklı cihazlarda uyumlu çalışır. Ürünlerin boyuna, kalınlığına ve üretiminde kullanılan malzeme çeşidine göre kullanım alanları değişir. Bu yüzden ürün seçimi yaparken kullanacağınız yüzeye uygun modeli tercih etmek sizler için doğru bir tercih olabilir. Bu sayede doğru uç ile istediğiniz etkiyi yaratabilirsiniz. Ayrıca, vidalama ve delme işlerini pratik bir şekilde halledebilirsiniz. Ahşap, beton ve metal gibi farklı yüzeylerde kullanılan bu ürünlerin fiyatları geniş bir yelpazeye sahiptir. Matkap ucu fiyatları, modellerin boyutlarına, kalınlıklarına ve malzeme özelliklerine göre farklılık gösterir. Set halinde satılan ürünler ile tekli satılan modellerin fiyatları da değişir. Set ürünlerin parça sayılarına ve kullanım özelliklerine göre farklı fiyatlandırılır. Matkap ile farklı alanlarda sürekli çalışıyorsanız set halinde satılan ürünler sizler için doğru bir seçenek olabilir. Bu sayede farklı modeldeki uçlar her zaman elinizin altında olur. 

Matkap Ucu Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Geniş ürün yelpazesi suna matkap uçları, amatör ve profesyonel olarak sıkça kullanılır. Tadilat ve hobi işlerinde sıkça kullanılan matkap uçları, tasarımlarına göre farklı alanlarda kullanılır. Ürünlerden istenilen performansı alabilmek için model seçimi yaparken bazı durumlara dikkat etmek gerekir. Vidalama ve delme işlerini yapan bu ürünler, kullanılacak yüzeyin sertliğine göre farklı malzemelerden üretilir. Kırıcı ve delici matkaplarda kullanım için beton delme özelliğine sahip ürünleri tercih edebilirsiniz. Açılacak deliğin kalınlığına ve derinliğine uygun boy ve kalınlığa sahip ürünleri kullanabilirsiniz. Metal, beton ve ahşap yüzeylerde kullanıma uygun uç seçenekleri arasından ihtiyacınızı karşılayacak özelliğe sahip ürünleri seçebilirsiniz. Tek parça veya set halinde satılan uçlar, farklı boy ve kalınlıkta üretilir. Matkap ucu seti farklı boy ve kalınlıktaki ürünleri bir araya toplar. Sık sık matkap kullanarak farklı işlemler yapıyorsanız set halindeki ürünleri tercih edebilirsiniz. Bu sayede ihtiyacınız olabilecek her parçayı bir arada bulabilirsiniz. Kullanım ihtiyacınıza göre sadece delme ve vidalama uçlarını da tercih edebilirsiniz. Kaliteli malzemelerden üretilen bu parçalar, standart boyları sayesinde birçok matkap modeli ile uyum sağlar.