200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Pasta & Cila

Filtreleme ölçütü

Fiyat

Fiyat

  • ₺119,00 - ₺134,00

Aracınızın görünümünde büyük etki edecek pasta cila makinesini Sepetfy üzerinden satın alabilir ve pasta cila makinesi seçeneklerine göz atabilirsiniz.

1 Ürün var.

Toplam 1 üründen 1-1 arası gösteriliyor

Aktif filtreler

Dyo Pasta Cila ve Uygulama...

Dyo Pasta Cila ve Uygulama Seti Süngerli (4 Parça)

Normal fiyat ₺133,23 -10% Fiyat ₺119,90
  • -10%

Pasta ve Cila

Pasta ve cila arabanızın bakımı için tercih edebileceğiniz yöntemlerden bir tanesi olarak karşınıza çıkar. Pasta ve cila yaparak araç üzerindeki çizik görünümünü kolay bir şekilde kapatabilirsiniz. Genel olarak ise pasta ve cila işlemleri aracınızın boyasını daha parlak ve daha belirgin yapmak için tercih edilebilir. Pasta ve cila işlemleri aracın görünümünü son derece değiştirebilen bir işlemdir. Bu sebeple de yıllar geçtikçe aşınan arabanızın dış görünüşünü çok daha iyi bir şekilde göstermek için tercih edebileceğiniz yöntemler arasında yer alır. Pasta ve cila makinesi tercih ederek kendiniz de bu işlemi kolay bir şekilde garajınızda gerçekleştirebilirsiniz. Pasta ve cila işlemi dikkatli yapıldığında son derece farklılık oluşturan bir işlem olur. Bu sebeple de yıllardır pek çok kişinin tercih edebileceği işlemler arasında yer alır. Siz de kendi aracınız için pasta cila işlemini uygulayabilir ve aracınızda küçük de olsa bir yenileme işlemine gidebilirsiniz. Pasta cila makinesi temin ederek oldukça basit bir şekilde işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

Pasta ve Cila Seçenekleri

Pasta ve cila araba sahibi olan herkesin aşina olduğu bir işlemdir. Pasta ve cila işlemleri aslında ayrı ayrı işlemler olsa da yıllardır beraber anılır. Pasta işlemi aracın boyasını sökerken, cila işlemi de boyayı kaplayan ve aracınızın çiziklerini kaplayan bir işlemdir. Pasta işlemi uygulanırken arkasından da cila işleminin uygulanması tercih edilir. Pasta ve cila işlemini kendiniz de aracınıza kolayca uygulayabilirsiniz. Pasta cila makinesi tercih ederek pasta ve cila işlemlerini çok kolay bir şekilde tamamlayabilmeniz mümkün olabilir. Pasta cila makinesi ile hem zamandan hem de enerjiden tasarruf edebilirsiniz. Pasta cila makinesi ile kolay bir şekilde set içerisindeki ürünleri kullanarak aracınızda değişiklik yapabilirsiniz. Pasta cila makinesi içerisinde pasta, cila, pasta süngeri, cila süngeri şeklinde çeşitli ekipmanlar çıkabilir. Bu ekipmanları kullanarak pasta ve cila işlemini gerçekleştirmeniz mümkün olur. Pasta ve cila makinesinin içerisinde bulunan pasta ile boya tozunu ve çevreden gelen tozların giderilmesini boya yüzeylerindeki pürüzlerin giderilmesini sağlayan bir otomotiv pastasıdır. Pasta cila makinesini kullanarak otomobilinizin yüzeyinde renk uyumu sağlayabilir ve dış görünümünün çok daha canlı bir renk kazanmasını sağlar. Uygulamadan sonra aracınızda hiçbir iz kalmaz ve ince bir aşındırma gücüne sahip olması sebebi ile narin bakımlar için tercih edebileceğiniz bir ürün olur. Pasta işleminden sonra cila işlemine geçilmeden önce de araç yüzeyinin tekrar bir kez daha temizlenmesi çok daha iyi sonuç almanıza yardımcı olabilir. Bu aşamadan sonra ise yüzey kurulanır ve daha sonra cila işlemi gerçekleştirir. Ciladan sonra kuruma gerçekleştirildikten sonra da yumuşak bir bezle silinebilir. Bu işlemlerden sonra ise aracınızın yüzeyi adeta yeni bir görünüm alır. Pasta cila işlemi aracınızın yüzeyinin daha yeni ve parlak görünmesinin yanı sıra dış etkenlerden korunması açısından da son derece etkili bir işlem olur. Bu sebeple de bazı kullanıcılar otomobillerine 1-2 yıllık periyotlar halinde pasta ve cila işlemi uygulayabilirler. Arabanızın yıkatma süreniz gibi çeşitli durumlar da pasta ve cila işleminin kalıcılığında değişikliğe sebep olabilir. Güneş ışınları da pasta ve cilanın kalıcılığında büyük öneme sahiptir.

 

Pasta ve Cila Makinesi Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Pasta ve cila makinesi seçerken de dikkat edilmesi gereken bazı özellikler bulunur. Bu özellikleri göz önünde bulundurarak aracınız için en iyi seçimi yapabilirsiniz. Pasta cila makinesi seçerken her kullanıcının istekleri ve arzuları değişiklik gösterebilir. Pasta ve cila makinesi seçimi yaparken seçenekleri dikkatli bir şekilde incelemek, özelliklere göz atmak aracınız için en iyi pasta cila makinesini seçmenizi sağlayabilir. Pasta cila makinesinde cila süngeri gibi ekipmanların bulunmasına da ayrıca önem göstermeniz kullanım açısından sizin için faydalı olabilir. Pasta cila makinesi çeşitleri arasından seçim yapmadan önce işlem hakkında detaylı bilgiler edinmeniz işlemi gerçekleştirme aşamasında çok daha yardımcı olabilir. Pasta cila makinesi modelleri arasındaki tutma kısımları da tercihinizi etkileyen özellikler arasında yer alabilir. Bu sebeple de ürünün ergonomik tasarımına da kolay kullanım sağlaması açısından ayrıca dikkat etmek isteyebilirsiniz. Eğer bu konu hakkında detaylı bilgiye sahip değilseniz ürün yorumlarına da göz atabilirsiniz.

 

Pasta ve Cila Makinesi Fiyatları

Pasta cila fiyatı seçenekler arasında çok fazla değişiklik gösterebilir. Bu sebeple de net bir fiyat bilgisi olmayabilir. Pasta ve cila makinesi tercih ederken bütçenize en uygun olan ancak çok daha iyi bir şekilde, kaliteli kullanabileceğiniz modeli seçmeniz gerekebilir. Aracınızın görünüşünde önemli bir etkiyi sağlayacak olan pasta ve cila işlemini hem konforlu bir şekilde hem de son derece kaliteli şekillerde gerçekleştirmek isteyebilirsiniz. Pasta cila fiyatları değişik pek çok farklı özellikten etkilenebilir. Bu özelliklerin başında ise kullanılan materyaller gelir. Ayrıca ürünün sunduğu konfor ve ergonomik eklentiler de fiyatlandırmada etkili olur. Bunun yanı sıra ürün tasarımı da fiyatlandırma noktasında oldukça önemlidir. Pasta ve cila işlemini kolay bir şekilde kendiniz gerçekleştirebilirsiniz ancak dikkat etmeniz gereken pek çok farklı detay olabilir. Bu sebeple de detaylı bilgi edinerek çok daha iyi bir görünüm elde edebilirsiniz. Siz de sayfamızdan pasta ve cila makinesi fiyatlarına göz atabilir ve kendiniz için en iyisini seçebilirsiniz.