200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Dyo Pasta Cila ve Uygulama Seti Süngerli (4 Parça)
Dyo Pasta Cila ve Uygulama Seti Süngerli (4 Parça)
₺133,23 ₺119,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Dyo Pasta Cila ve Uygulama Seti Süngerli (4 Parça)

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Dyo markası, inşaat sektöründe kullanılan çeşitli özelliklerde boya türleri ve yardımcı boyama ürünleri üreten iyi markalar arasında yer alır. Pasta çeşitleri yüzeyde meydana gelen hasarları gidermek amacı ile kullanılırken, cilalar pasta uygulanan yüzeylerde geçişlerin kolay yapılmasını ve hata gidermeyi kolaylaştıracak yapıda üretilir.

Stokta yok
  • -10%
₺133,23
₺119,90 10% kazanın
Vergi dahil

Dyo Pasta Cila ve Uygulama Seti Süngerli (4 Parça)

Pasta cilalar, yüzeylerde meydana gelmiş tahribatların giderilmesi için kullanılan ürünlerdir. Farklı yapılarda ve farklı kullanım alanları için ürün alternatifi Dyo markasında oldukça fazladır. Pasta cilalar özellikle otomotiv sektöründe sıklıkla kullanılan yardımcı ürünlerden biridir. Yüzeyde meydana gelen çizilme, bozulma veya renk geçişlerinde görüntünün daha kusursuz hale getirilmesini sağlar. Uygulama şekilleri elde sünger yardımı ile veya pasta cila makineleri ile yapılabilir özelliktedir. Pasta çeşitlerinde likit ve kalın yapılı türler vardır. Yeni boya yapılmış yüzeyler ile daha önce boyama işlemi gerçekleştirilen yüzeylerde farklı ürünler kullanılır. Cilaların kullanımı ile de işlem yapılan yüzeyin boyasında koruma sağlanır.

Dyo Pasta Cila ve Uygulama Seti Süngerli (4 Parça) Çeşitleri

Pasta cila uygulamaları, farklı yüzeylerde meydana gelen hasarların giderilmesi için veya görünümün yenilenmesi için yapılır. Farklı yüzeyler için kullanım amacı farklı özelliklerde pasta ve cila çeşitleri üretilmiştir. Dyo markası, kaliteli boya ve yardımcı boya ürünleri ile kullanıcıların her türlü ihtiyacını karşılamayı hedefler. Pasta çeşitleri likit ve kalın  formda üretilir. Cila çeşitleri ise pasta sonra kullanıma uygun olup uygulama şekline göre çeşitlendirilir. Hare giderici, wax ve el cilası çeşitleri Dyo markasının ürettiği cila türlerindendir.

  • Likit pasta türü güçlü çizik giderici özelliğe sahiptir. Yeni boyanmış ve temiz yüzeylerde kullanıma uygundur.

  • Silikon içermeyen ürün su ile uygulama gerektirmeden el ile veya polisaj makineleri ile kullanılabilir.

  • Kalın pasta türleri yağ ve mikro aşındırıcı partiküller içermesi sebebiyle yüzeylerde boya üzerinde meydana gelen hasarların giderilmesinde kullanılır.

  • Kalın pastaların ve likit pastaların kullanımı ile yüzeyler yeni ve pürüzsüz görünüme kavuşturulur.

  • Hare giderici cilalar pasta uygulaması sonrası yapılması uygundur. Yeni boyalı ve plastik yüzeyler de dahil olmak üzere pürüzsüz ve parlak bir görünüm sağlar.

  • Hare giderici cilalar boya üzerinde meydana gelecek dalgalanmaları giderir ve koyu renkli araçlar da bile kullanılmasında oldukça başarılı sonuçlar elde edilir.

  • Wax cilalar üstün boya koruması sağlayan ve yüzeylerde derinlemesine parlaklık etkisi yaratan ürünlerdir.

  • El cilalarının kullanımı oldukça kolay olup yüzeylerde parlama etkisi ve küçük çiziklerde onarıcı özelliği vardır.

Dyo Pasta Cila ve Uygulama Seti Süngerli (4 Parça) Fiyatları

Pasta ve cilalar, boyalar üzerinde meydana gelen hasarların giderilmesinde  ve boyaların parlatılarak korunması için tercih edilen ürünlerdir. Pasta cila fiyatları ürünün özelliğine göre değişkenlik gösterir. Pastalar ve cilalar farklı fiyatlar ile kullanıcılara sunulur. Pasta ve cilaların uygulama şekilleri farklılık gösterir. El ile uygulama yapılabilen ürünlerde sünger kullanımı daha hızlı sonuçlar elde etmeyi sağlar. Uygulama aparatlarının adedine göre ve yapısına göre fiyatları farklıdır. Dyo pasta cila ve uygulama seti süngerli (4 parça) fiyatları her bütçeden kullanıcıya hitap eder nitelikte olup set halinde olması sebebi ile ihtiyaç duyulan ürünler içerisinde bulunur. 

Dyo Pasta Cila ve Uygulama Seti Süngerli (4 Parça) Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Pasta ve cilalar, farklı yüzeylerde kullanıma uygun özellikte üretilir. Pastalar boya üzerindeki derin hasarların giderilmesinde kullanılırken, cilalar genellikle pasta sonrası uygulamaya uygun özelliktedir. Pasta uygulanan yüzeyin veya yeni boya yapılmış yüzeylerin parlatılması ve korunması için uygulanabilir. Pasta cila seçimi yapılırken işlem yapılacak yüzeye uygun özellikteki ürünler tercih edilmelidir. Yüzeyin renk yapısına uygun özellikteki ürünler kullanılarak daha kusursuz sonuçlar elde edilir. El ile uygulama yapılan ürünlerin kullanımı oldukça pratiktir. Hare giderici cilalar veya wax cilalar ile de yüzeyin son katında pürüzsüz görünüm elde edilebilir. Ürünlerin uygulamasında polisaj makineleri veya süngerler kullanılarak yüzeye işlem yapılır.

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
Dyo
SPT-PASTASET001