200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Pet Shop

Filtreleme ölçütü

Kategoriler

Kategoriler

Marka

Marka

Mama Tadı

Mama Tadı

Fiyat

Fiyat

  • ₺14,00 - ₺775,00

Evcil dostunuz için gerekli olan petshop ürünlerini Sepetfy üzerinden satın alın! Petshop ürünleri ve seçeneklerine Sepetfy üzerinden göz atın!

41 adet ürün var.

Toplam 41 üründen 1-18 arası gösteriliyor

Aktif filtreler

EcoNature Kuzulu Yetişkin...

EcoNature Kuzulu Yetişkin Köpek Maması 15 KG.

Fiyat ₺122,90
Econature Kuzulu Yavru...

Econature Kuzulu Yavru Köpek Maması 15 KG.

Fiyat ₺132,90
Econature Tavuklu Yetişkin...

Econature Tavuklu Yetişkin Kedi Maması 15 KG.

Fiyat ₺152,90
EcoNature Gurme Balıklı...

EcoNature Gurme Balıklı Renkli Yetişkin Kedi Maması 15 KG.

Fiyat ₺159,90
EcoNature Somonlu Yetişkin...

EcoNature Somonlu Yetişkin Köpek Maması 15 KG.

Fiyat ₺128,90
EcoNature Balıklı Yetişkin...

EcoNature Balıklı Yetişkin Kedi Maması 15 KG.

Normal fiyat ₺188,12 -15% Fiyat ₺159,90
  • -15%
EcoNature Tavuklu Yavru...

EcoNature Tavuklu Yavru Kedi Maması 15 KG.

Normal fiyat ₺197,53 -15% Fiyat ₺167,90
  • -15%
Witte Molen Nemli Mama...

Witte Molen Nemli Mama Kanarya Kuş Yemi (1 KG.)

Fiyat ₺34,90
Exovit Kabuksuz Muhabbet...

Exovit Kabuksuz Muhabbet Kuşu Yemi 400 Gr.

Fiyat ₺14,90
Exovit Kanarya Kuşu Yemi...

Exovit Kanarya Kuşu Yemi 500 Gr.

Fiyat ₺14,90
Exovit Paraket Kuş Yemi 500...

Exovit Paraket Kuş Yemi 500 Gr.

Fiyat ₺14,90
Exovit Yetişkin Muhabbet...

Exovit Yetişkin Muhabbet Kuşu Yemi 400 Gr.

Fiyat ₺14,90
Sanicat Active 10 Lt....

Sanicat Active 10 Lt. Topaklaşan Marsilya Sabunu Kokulu...

Fiyat ₺32,90
Sanicat Active...

Sanicat Active 2x10Lt.Topaklaşan Marsilya Sabunu Kokulu...

Fiyat ₺64,90
Sanicat Duo 10 Lt....

Sanicat Duo 10 Lt. Mandalina ve Vanilya Kokulu Kedi Kumu

Fiyat ₺32,90
Sanicat Duo 2x10 Lt....

Sanicat Duo 2x10 Lt. Mandalina ve Vanilya Kokulu Kedi Kumu

Fiyat ₺64,90
Hills Str. Cat Tavuklu...

Hills Str. Cat Tavuklu Kısırlaştırılmış Yetişkin Kedi...

Fiyat ₺774,90
Hills Str. Cat Balıklı...

Hills Str. Cat Balıklı Kısırlaştırılmış Yetişkin Kedi...

Fiyat ₺774,90

Pet Shop Ürünleri

Birçok hayvanın ihtiyaçlarını bulabileceğiniz pet shop ürünleri sayesinde siz de evcil hayvanınızın ürünlerini bulabilirsiniz. Pet shop ürünleri arasında genellikle tercih edilenler evcil hayvan mamalarıdır. Kedi, köpek, kuş gibi birçok hayvanınız için yem ve mama temin edebilirsiniz. Mamalar da sahip olduğu özellikler itibariyle birbirinden farklılık gösterir. Kedi ve köpek mamaları söz konusu olduğunda yenidoğandan kısırlaştırılmış hayvanlara kadar özelleştirilmiş bir takım mamalar bulunur. Yeni doğan hayvanlar tam anlamıyla gelişebilmek adına belli vitamin ve minerallere ihtiyaç duyar. Aynı zamanda hastalıklara karşı dirençli olmak için yüksek bağışıklığa sahip olmaları gerekir. Yeni doğan mamaları ile evcil hayvanınızın bağışıklığını ve gelişimini zinde tutabilirsiniz. Aynı şekilde kısırlaştırılmış hayvanlar görece az hareket ettiği için kilo alabilir. Bu süreçte bağışıklık sistemleri olumsuz etkilenebilir. Bu gibi etkilere karşı daha düşük kalorili ve destekleyici mamalar ile kısırlaştırılmış hayvanınızın sağlığını koruyabilirsiniz. Mamalar içeriği itibariyle de birbirinden farklılık gösterebilir. Örneğin; bazı kedi mamaları protein bakımından yüksek tavuklu içeriğe sahiptir. Genellikle tüm yetişkin kedi ırklarının kullanabileceği şekilde hazırlanan bu mama çeşidi kedinizin beslenme ihtiyacını tam anlamıyla karşılar. Ayrıca köpek mamaları için de geçerli olan zengin protein içeriği sayesinde evcil hayvanınızın gelişimine ve bağışıklığına katkıda bulunur. Pet shop malzemeleri söz konusu olduğunda kedi kumu ve oyuncaklar da bu kategori içinde yer alır.

 

Pet Shop Ürünleri Seçenekleri

Pet shop ürünleri denildiğinde akla ilk gelen kedi ve köpek mamalarıdır. Pet shop kedi mamaları içeriğine göre farklılık gösterebilir. Kedi mamaları arasında tavuklu olanların yanında balıklı mamalara da rastlayabilirsiniz. İçerisinde yüksek oranda işlenmiş balık proteini bulunan bu mama seçeneği kedinizin sağlığını destekler. Diğer taraftan yavru kedilere özel destekleyici mamalar bulmanız da mümkündür. Ayrıca Sanicat Active gibi birtakım markaların sunduğu kedi kumları da pet shopların vazgeçilmez ürünleri arasındadır. Kedi kumları arasında sabun kokulu ve topaklaşan seçeneklere rastlayabilirsiniz. Sıvıyı emerek hızlıca topaklaşan bu tür kedi kumları kötü koku oluşumunu da engeller. Söz konusu köpek mamaları olduğunda tıpkı kedi mamaları gibi bu ürünler de içerik ve özellikleri itibariyle değişiklik gösterir. Örneğin; yavru köpek mamaları zaman zaman kuzu gibi içinde bulunan et ürünleri sayesinde yüksek protein içerir. Bu şekilde yavru köpeğiniz yüksek proteinle beslenerek gelişimine sağlıklı şekilde devam eder. Her ne kadar çoğu kedi maması tüm ırklara hitap etse de bu durum köpek mamalarında farklılık gösterir. Köpekler farklı ırklardan olduklarında boyut olarak ciddi farklılıklar gösterebilir. Doğal olarak büyük ırk köpekler ile orta ırk köpek için farklı mamalar üretildiğini görebilirsiniz. Böylelikle köpeğinizin tam da ihtiyaç duyduğu ölçüde beslendiğinden emin olabilirsiniz. Pet shop ürünleri arasında kuş gibi diğer evcil hayvanlarınız için de yem gibi ürünler bulabilirsiniz.

 

Pet Shop Ürünleri Fiyatları

Pet shop ürünlerinin fiyatlarını etkileyen birçok faktör bulunur. Bunlardan en önemlisi mamamların kaç kg’lik paketlerde yer aldığıdır. Örneğin; pet shop köpek mamaları 15 kg’ye kadar farklı paket seçenekleri içinde gelir. Kg bakımından daha çok mama sunan köpek mamalarının fiyatlarında farklılıklar görebilirsiniz. Aynı şekilde ürünün markası da mama fiyatları üzerinde etkilidir. Daha bilindik ve kalitesiyle ön plana çıkan Hills gibi markalar diğer mamalara kıyasla çok farklı fiyatlara sahip olabilir. Kedi ve kuş yemleri için de bu durum geçerlidir. Ürün çeşidi bakımından daha çok ayrıma sahip olan kedi mamalarında ürünlerin özel üretilmiş olmaları da fiyatını etkiler. Örneğin; hassas mideye sahip kediler için formülize edilmiş kimi mamaların fiyat farklarına sahip olduğunu görebilirsiniz. Kedi kumu gibi diğer ürünler söz konusu olduğunda iki ürünün beraber bulunduğu paket ürünler kullanıcılar bakımından tercih edelebilir. Bu tip paketler fiyat bakımından daha kullanıcı dostu olabilir. Kedi ve köpeklerde yavrular için üretilen özel mamalar da fiyat itibariyle farklılık gösterebilir. Kimi zaman rastlayabileceğiniz pet shop akvaryum gibi ürünler de sunduğu özellikler göz önüne alındığında fiyat bakımından değişebilir.

 

Pet Shop Ürünleri Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Pet shop ürünleri alırken her kullanıcının farklı özelliklere dikkat etmesi gerekir. Bu bakımdan öncelikle evcil hayvanınızı yakından tanımanız daha iyi bir tercih yapmanızı sağlar. Örneğin; hassas bir mideye sahip kediniz varsa bu rahatsızlığı için özel olarak formülize edilmiş mamalara göz atabilirsiniz. Hassas midesi ve derisi için içinde destekleyici vitamin ve minerallere sahip olan bu mamalar kedinizin sağlığına ve mutluluğuna katkıda bulunur. Aynı şekilde yavru kedi ve köpekler gelişim sürecinde oldukları için yetişkin kedilerden farklı bir beslenmeye ihtiyaç duyabilir. Yavru kedi veya köpek mamalarını tercih ederek siz de evcil hayvanınızın ihtiyaçlarına cevap verecek ve gelişimini destekleyecek bir mama alabilirsiniz. Diğer taraftan bazı zamanlar görebileceğiniz pet shop oyuncakları ve kedi kumu gibi ürünlerde de evcil hayvanınızın tercihlerini bilmek işinizi kolaylaştırabilir. Almayı düşündüğünüz oyuncak veya kum her ne kadar sizin için oldukça hoş olsa da evcil hayvanınız aynı fikirde olmayabilir. Her kedi veya köpek birbirinden farklı ürünleri tercih edebilir. Bu gibi noktalara dikkat etmek aldığınız ürünü iyi şekilde kullanmanızı sağlar. Mama alırken mamanın paket ağırlığına da dikkat etmek gerekir. Kg olarak daha çok ürün sunan mamalar fiyatı ve kullanışlı olması bakımından tercih edilebilir. Siz de pet shop kategorisinden arasından evcil hayvanınızın ihtiyaçlarına uygun bir takım ürünler bulabilirsiniz.