200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Piller & Şarj Cihazları

Filtreleme ölçütü

Fiyat

Fiyat

 • ₺5,00 - ₺80,00

Pil seçenekleri ve çeşitli şarj cihazlarına Sepetfy üzerinden göz atabilir, pek çok ihtiyacınıza yönelik pil çeşitlerini temin edebilirsiniz!

13 adet ürün var.

Toplam 13 üründen 1-13 arası gösteriliyor

Aktif filtreler

Varta Şarjlı Pil 1,2V AAA...

Varta Şarjlı Pil 1,2V AAA 550mAh 2'li İnce Pil Şarj...

Normal fiyat ₺26,90 -10% Fiyat ₺24,21
 • -10%
Varta Şarjlı Pil 1,2V AAA...

Varta Şarjlı Pil 1,2V AAA 800mAh 2'li İnce Pil Şarj...

Normal fiyat ₺29,90 -10% Fiyat ₺26,91
 • -10%
Varta Şarjlı Pil 1,2V AAA...

Varta Şarjlı Pil 1,2V AAA 1000mAh 2'li İnce Pil Şarj...

Normal fiyat ₺34,90 -10% Fiyat ₺31,41
 • -10%
Varta Şarjlı Pil 1,2V AA...

Varta Şarjlı Pil 1,2V AA 2700mAh 2'li Kalem Pil Şarj...

Normal fiyat ₺49,90 -10% Fiyat ₺44,91
 • -10%
Varta Şarjlı Pil 9V 200mAh...

Varta Şarjlı Pil 9V 200mAh Kare Pil Şarj Edilebilir

Normal fiyat ₺79,90 -10% Fiyat ₺71,91
 • -10%
Varta CR123A 3V Lithium Pil

Varta CR123A 3V Lithium Pil

Normal fiyat ₺26,11 -10% Fiyat ₺23,50
 • -10%
Varta CR2016 3V Lithium...

Varta CR2016 3V Lithium Para Pil

Normal fiyat ₺5,90 -10% Fiyat ₺5,31
 • -10%
Varta CR2032 3V Lithium...

Varta CR2032 3V Lithium Para Pil

Normal fiyat ₺5,90 -10% Fiyat ₺5,31
 • -10%
Varta AAA Alkaline İnce Pil...

Varta AAA Alkaline İnce Pil LR03 1,5V Kumanda Pili 4'lü...

Normal fiyat ₺19,90 -10% Fiyat ₺17,91
 • -10%
Varta Longlife AA Alkaline...

Varta Longlife AA Alkaline Kalem Pil LR6 1,5V 4'lü Paket

Normal fiyat ₺19,90 -10% Fiyat ₺17,91
 • -10%
Varta Longlife 9V Alkaline...

Varta Longlife 9V Alkaline Kare Pil

Normal fiyat ₺19,90 -10% Fiyat ₺17,91
 • -10%
Varta Superlife 9V Kare Pil

Varta Superlife 9V Kare Pil

Normal fiyat ₺14,90 -10% Fiyat ₺13,41
 • -10%
Varta Superlife AA Kalem...

Varta Superlife AA Kalem Pil 1,5V

Normal fiyat ₺7,90 -10% Fiyat ₺7,11
 • -10%

Pil ve Şarj Cihazı 

Özel tasarımıyla kimyasal enerjiyi elektrik enerjisine dönüştüren pillerin kullanım alanları oldukça çeşitlidir. Çocuk oyuncaklarından küçük aletlere kadar farklı birçok ürünün çalışması piller aracılığı ile sağlar. Ev, okul, ofis, kamp ve park gibi farklı birçok alanda ihtiyaç duyulan bu ürünler, model özelliklerine göre farklılık gösterir. Klasik kalem pil modellerinin yanı sıra farklı ölçülerde ve tasarımlarda piller üretilir. Bu ürünlerin tasarımlarına ve ölçülerine göre çalıştırabileceği aygıtlar farklıdır. Günlük hayatta en sık kullanılan bu ürünler, tek kullanımlık ve şarj edilebilir piller olarak ikiye ayrılır. Şarj edilebilir piller, batarya mantığına uygun bir çalışma prensibine sahiptir. Böyle piller bitince yeniden şarj ederek, kullanabilirsiniz. Fotoğraf makinesi, müzik çalar gibi pille çalışan ürünlerde kullanım için şarjlı pil modelleri uygun bir seçenek olabilir. Dönüşümlü olarak pilleri şarj ederek, sürekli cihazlarınızı kullanabilirsiniz. Pillerin sağlıklı bir şekilde şarj edilmesi için özel cihazlar kullanılır. Bu cihazlar pillerin özelliklerine uygun akımı sağlayarak, ürünlerin dolmasını sağlar. Kullanışlı modeller olan bu ürünler ayrıca çevreye zarar vermeyen cihazlar olarak bilinir. 

Pil ve Şarj Cihazı Seçenekleri  

Günlük hayatta piller en sık kullanılan araçlar arasında yer alıyor.  Geniş kullanım alanına sahip bu ürünler, az elektrik enerjisiyle çalışan ürünler için uygundur. Çocuk oyuncakları, fotoğraf makineleri, tartı ve kumanda gibi kompakt tasarımlı ürünleri çalıştırmak için farklı volt değerlerine sahip piller kullanılır. Ürünlerin özelliklerine bir veya birden fazla pil çalıştırmak için gerekebilir. Genellikle taşınabilir aletlerin çalışmasını sağlayan bu ürünler, farklı volt değerlerine sahip şekilde üretilir. Kullanılacak ürün özelliğine göre farklı türdeki pil seçeneklerini kullanılır. İnce, kalın ve kalem pil olarak adlandırılan ürünler, oyuncak, saat, radyo ve el feneri gibi farklı aygıtların çalışmasını sağlar. Pil çeşitleri tek kullanımlık ve şarj edilebilir olarak ayrılır. Tek kullanımlık ürünler, bittiği zaman tekrar kullanılmaz. Kısa süreli cihazları çalıştırmak veya saat gibi az enerjiye ihtiyaç duyan ürünlerde tek kullanımlık pilleri kullanabilirsiniz. İnce ve kalım seçenekler sunan pil modelleri, farklı cihazlara uyum sağlar. Şarj edebilme özelliğine sahip ürünler, yeniden doldurularak uzun süre kullanım fırsatı sağlar. Bataryaya benzer şekilde çalışan şarjlı pilleri, her alanda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kumanda, radyo, oyuncak ve tartı gibi ürünleri çalıştırmak için bu ürünleri tercih edebilirsiniz. Pillerin volt özelliklerine göre kullanım süreleri farklılık gösterir. Ayrıca, kullanılan ürünün harcadığı enerji miktarı da pillerinin kullanım ömrünü süresini doğrudan etkiler. Şarjlı pillere özel olarak tasarlanan şarj cihazları, elektrik akımını kontrol ürünlerin şarj olması sağlar. Çevre dostu ürünlerden biri olarak bilinen şarjlı pilleri defalarca şarj ederek farklı alanlarda kullanabilirsiniz. Şarj cihazları prize takılarak kullanılır. Ürünün gövdesine yerleştirilen piller belirli süreyle dolar. Pillerin şarj olma süreleri ürünleri volt güçleriyle doğru orantılıdır. Yüksek volt değerine sahip ürünlerin dolum süreleri uzayabilir. Genellikle 4 ile 12 saat arasında dolum yapan cihazlarda, farklı ölçülerdeki modelleri şarj edebilirsiniz. Gelişen teknolojiyle beraber şarj cihazı modellerinde yenilikçi tasarımlar kullanılır. Kablosuz şarj cihazı modelleri, manyetik alan üzerinden enerjiyi ileterek ürünlerin şar olmasını sağlar. Kablo dağınıklığı yaratmayan bu ürünler, kolay kullanım özelliğiyle sizlere pratiklik sağlar.

 

Pil ve Şarj Cihazı Fiyatları 

Kullanılacak cihazın özelliklerine göre tercih edilecek pil seçenekleri de farklılık gösterir. Kalın, ince diye bilinen piller, içeriklerine ve boylarına göre ayrılır. AA, AAA, C ve D boy olarak ürünler, çinko ve karbon bileşenleriyle maksimum performans sunar. Çinko ve karbon içeriklerine sahip modeller genellikle tek kullanımlık piller olarak bilinir. Şarj edilebilir piller ise batarya benzer bir çalışma mekanizmasına sahiptir. Şarj edilebilir piller uzun süreli kullanım fırsatı sağlayan çevre dostu ürünler olarak bilinir. Bu ürünleri şarj edebilmek için şarj cihazları kullanılır. Özel tasarımıyla elektrik akımını düzenleyerek, pillere aktaran bu cihazlar şarj özelliğine sahip ürünleri yeniden kullanılabilir hale getirir. Pil ve şarj aleti fiyatları, modellerin özelliklerine göre farklılık gösterir. Pillerin boyutları, volt güçleri ve markaları satış fiyatlarını etkileyen durumlar arasında yer alır. Şarj aletlerinin desteklediği pil sayısı, şarj etme süresi ve markasına göre farklı şekilde fiyatlandırılır. Ayrıca, tek kullanım piller ile şarjlı ürünlerin fiyatı da kullanım özelliklerine bağlı olarak değişiklik gösterir. 

 

Pil ve Şarj Cihazı Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?  

Taşınabilir birçok aletin çalışmasını sağlayan piller, özelliklerine göre farklı alanlarda kullanılır. Oyuncaktan müzik çalara kadar yaygın kullanım alanına sahip pilleri tercih ederken bazı özellikleri dikkat etmelisiniz. Kullanacağınız ürünün çalışmasını sağlayacak volt değerlerine sahip uygun boyuttaki modelleri tercih etmelisiniz. Ayrıca kullanım sıklığına göre tek kullanımlık veya şarjlı pil modellerini tercih edebilirsiniz. Şarjlı pil yeniden kullanıma uygun tasarımı sayesinde günlük hayatta pratiklik sağlar. Şarjlı pil seçimi yaparken ürünlerin üzerinde yer alan Mah değerlerini dikkate almalısınız. Bu değeri hem şarj cihazı seçerken hem de pilli eşyalarınızı çalıştırırken kullanabilirsiniz. Bazı cihazların çalışması için birden fazla pil kullanımı gerekebilir. Cihaz özelliklerine pil mah değeri ve sayısına dikkat etmelisiniz. Şarjlı modelleri şarj edebilmek için özel cihazlar kullanılması gerekir. Pil şarj cihazları, pil boyutlarına ve özelliklerine göre farklı tasarımlarda üretilir. Kalın ve ince pil modellerini destekleyen yapılara sahip modeller arasında kullandığınız pil türüne uygun olanı seçmelisiniz. Güvenli bir kullanım deneyimi için şarj cihazlarının ürünleri desteklemesine özen göstermek de önemlidir. Tüm bu detayları göz önünde bulundurarak kendiniz için en doğru pil ve şarj cihazını bulabilirsiniz.