100 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Varta Şarjlı Pil 1,2V AA 2700mAh 2'li Kalem Pil Şarj Edilebilir
Varta Şarjlı Pil 1,2V AA 2700mAh 2'li Kalem Pil Şarj Edilebilir
₺49,90 ₺44,91
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Varta Şarjlı Pil 1,2V AA 2700mAh 2'li Kalem Pil Şarj Edilebilir

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Varta AA kalem pil, 2700 mah değeriyle yüksek enerji gerektiren cihazların uzun süre çalışmasını sağlar. Yeniden kullanılabilir özelliğe sahip piller, çevre dostu tasarımıyla dikkat çeker. Kalem pil ile çalışan her cihazı çalıştırmak için bu ürünleri tercih edebilirsiniz. Uzun süreli kullanımda tasarruf sağlayan ürünler, uygun fiyatları ile her bütçeye hitap eder. 

Stokta
  • -10%
₺49,90
₺44,91 10% kazanın
Vergi dahil 1 - 3 iş günü

Varta Şarjlı Pil 1,2V AA 2700mAh 2'li Kalem Pil Şarj Edilebilir

Kalem piller, taşınabilir elektronik cihazları çalıştırmak için kullanılır. Standart ölçülerde üretilen bu ürünler tasarımlarına göre ayrılır. Kalem pil çeşitleri standart ölçüleri ile farklı marka elektronik cihazlarla uyumlu çalışır. Yeniden kullanıma uygun şarj edilebilir piller, doğa dostu özellikleriyle dikkat çeker. Atık pil miktarını azaltan ve ekonomik bir kullanım deneyimi sunan bu ürünler, yüksek batarya hacmi ile uzun süreli kullanım imkanı sağlar. AA piller yüksek güç gerektiren fotoğraf makinesi ve mp3 çalar gibi cihazları uzun süre kullanmak için tercih edilir. Varta şarjlı 2700 Mah piller, dayanıklı batarya tasarımı ile konforlu bir kullanım sunar. Sık kullanılan mouse, el feneri, mutfak terazisi gibi cihazları uzun süre pil değiştirmeden kullanabilirsiniz. Ekonomik ve çevre dostu yaklaşım olan şarjlı piller, kullanışlı tasarıma sahiptir.

Varta Şarjlı Pil 1,2V AA 2700mAh 2'li Kalem Pil Şarj Edilebilir Çeşitleri 

Günlük hayatta kullanılan taşınabilir elektronik cihazların çalışması için pillere ihtiyaç duyulur. Farklı güç değerlerine sahip piller standart ölçüleriyle her cihaza uyum sağlar. Tek kullanım pillere kıyasla şarj edilebilir ürünler, çevre dostu seçenekler arasında yer alır. Uzun süreli kullanımda tasarruf sağlayan bu ürünleri şarj ederek uzun süre kullanabilirsiniz. Varta şarjlı pil 1,2V AA 2700mAh 2'li kalem pil şarj edilebilir özellikleriyle dikkat çeker. Dayanıklı batarya tasarıma sahip ürünleri uzun süre çalıştırmak istediğiniz cihazlarda kullanım için tercih edebilirsiniz.

  

  • Varta şarj edilebilir kalem pil paket içeriğinde 2 adet 1,2V değerinde ürün bulunur.  

  • 2700 mah değerine sahip şarjlı pil uzun süreli kullanım imkanı sunar. Kalem pil ile çalışan mouse, saat, klavye ve fotoğraf makinesi gibi her cihazı kullanmak için bu ürünler tercih edebilirsiniz.  

  • Kutu içinden kullanıma hazır olarak çıkan pilleri, istediğiniz zaman kullanabilirsiniz.  

  • Güçlü ve dayanıklı tasarıma sahip şarjlı pilleri 2A pil ile çalışan her cihazı çalıştırmak için kullanabilirsiniz. Uzun ömürlü kullanım deneyimi sunan piller, dayanıklı yapıya sahiptir.  

  • Şarjlı pillerin kullanım süreleri cihazların çalışma güçlerine göre değişir.  

  • Pil şarj cihazı ile yeniden kullanılabilen bu ürünlerin şarj süreli yaklaşık 8 saattir.  

  • AA kalem piller 1,2 voltaj değerine sahiptir.  

 

Varta Şarjlı Pil 1,2V AA 2700mAh 2'li Kalem Pil Şarj Edilebilir Fiyatları 

Yeniden kullanılabilir şarjlı piller ekonomik ürünler arasında yer alır. Atık pil miktarını azaltan bu ürünler, kaliteli özellikleriyle konforlu bir kullanım deneyimi sağlar. Standart pil çeşitlerine göre şarjlı modellerin fiyatları farklılık gösterir. Uzun süreli kullanım imkanı sunan şarjlı ürünler, ekonomik bir seçenek olabilir. Şarjlı pillerin Mah değeri ve volt değeri ürünlerin satış fiyatlarını belirtir. Modern teknolojiye sahip Varta şarjlı pil fiyatları uygunluğu ile herkese hitap eder. Yeniden kullanıma uygun bu ürünler, uzun süreli kullanımda tasarruf sunar. 2’li paketlerde satılan bu ürünleri farklı cihazları çalıştırmak için tercih edebilirsiniz. Kullanım ihtiyacınıza ve bütçenize göre pil sayısını artırabilirsiniz.  

Varta Şarjlı Pil 1,2V AA 2700mAh 2'li Kalem Pil Şarj Edilebilir Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli? 

Ev, okul, ofis ve kamp gibi farklı her alanda kullanılan taşınabilir cihazların çalışması için pillere ihtiyaç duyulur. Standart ölçülere sahip Varta AA kalem pil çeşitleri, yeniden kullanılabilir özelliklere sahiptir. Pil seçimi yaparken ürün boyutları ve mAh değerlerini inceleyebilirsiniz. Kalem pil ile çalışan her cihazda kullanılan bu ürünler, dayanıklı batarya yapısıyla uzun süreli kullanım imkanı sağlar. Kamp aydınlatması, klavye, mouse ve fotoğraf makinesi gibi cihazlar için 2700 mah değere sahip ürünleri tercih edebilirsiniz.  

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
Varta
SPT-PIL004