100 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Varta Şarjlı Pil 1,2V AAA 1000mAh 2'li İnce Pil Şarj Edilebilir
Varta Şarjlı Pil 1,2V AAA 1000mAh 2'li İnce Pil Şarj Edilebilir
₺34,90 ₺31,41
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Varta Şarjlı Pil 1,2V AAA 1000mAh 2'li İnce Pil Şarj Edilebilir

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Varta 3A şarjlı pil, 1000 mah değerindeki bataryası ile farklı cihazları konforlu şekilde çalıştırma imkanı sunar. Uzun süre dayanan bataryaya sahip piller, standart ölçülerdeki boyutları ile ince kalem pil gerektiren her cihazda çalışır. Uygun fiyatları ile bütçeleri sarsmayan şarjlı piller, uzun süreli kullanımlarda tasarruf sağlar.  

Stokta
  • -10%
₺34,90
₺31,41 10% kazanın
Vergi dahil 1 - 3 iş günü

Varta Şarjlı Pil 1,2V AAA 1000mAh 2'li İnce Pil Şarj Edilebilir

Tek kullanım pillere ekonomik alternatif olan şarjlı piller farklı ihtiyaçları karşılayan seçenek sunar. Ayrıca, çevre dostu ürünlerden olan şarjlı pilleri uzun süre kullanabilirsiniz. Kaliteli batarya özelliklerine sahip şarj edilebilir ürünleri ofis, ev ve okul gibi farklı her alanda kullanabilirsiniz. Kumanda, saat, el feneri ve mouse gibi cihazları çalıştırmaya yarayan şarjlı piller yüksek mah değeri ile uzun süreli kullanım fırsatı sağlar. AAA piller ince tasarımı ile küçük elektronik aletleri çalıştırmak için kullanılır. 3A ince kalem pil çeşitlerini özellikle yüksek enerji harcayan fotoğraf makinesi ve mp3 çalar gibi sık kullanılan ürünler için tercih edebilirsiniz. Tek kullanım pillere kıyasla daha ekonomik bir yöntem olan şarjlı piller çevre dostu ürünler arasında yer alır.

Varta Şarjlı Pil 1,2V AAA 1000mAh 2'li İnce Pil Şarj Edilebilir Çeşitleri

Atık pil miktarını önemli seviyede azaltan şarj edilebilir pil çeşitleri her alanda kullanılır. Ekonomik ve pratik bir kullanım deneyimi sunan bu ürünleri farklı elektronik cihazları çalıştırmak için tercih edebilirsiniz. Varta şarjlı pil 1,2V AAA 1000mAh 2'li ince pil şarj edilebilir özellikli tasarımıyla konforlu bir kullanım sunar. Kumanda, saat, fotoğraf makinesi ve mp3 çalar gibi sık kullanılan cihazları çalıştırmak şarjlı piller ekonomik bir yöntem olabilir. İnce kalem pilin standart ölçüleri farklı cihazlarla uyumlu çalışır.

  • 3A Varta şarjlı pil, 1000 Mah değeri ile uzun süreli kullanım imkanı sağlar. 

  • Paket içerisinde 2 adet 1,2V ince kalem pil yer alır. Piller paket içinden kullanıma hazır olarak çıkar.  

  • Yüksek bataryaya sahip bu ürünleri kumandadan fotoğraf makinesine kadar farklı ürünlerle birlikte kullanabilirsiniz. 

  • Cihazların çalışma güçlerine göre pillerin kullanım süresi farklılık gösterir.   

  • Pilleri yeniden kullanabilmek için pil şarj aletlerinin kullanılması gerekir. 

  • Ekonomik ve çevre dostu olan şarjlı ürünler ve yenilikçi tasarımıyla konforlu bir kullanım deneyimi sunar.  

  • 1,2 voltaj değerine ihtiyaç duyan her cihazı çalıştırmak için pili kullanabilirsiniz.  

  • Kaliteli ve sağlam dış yüzeye sahip ürünlerin kaplaması hızlı aşınmaz.  

  • Tekrar tekrar kullanılma imkanı sunan şarjlı pillerin AAA özelliği mevcuttur.  

Varta Şarjlı Pil 1,2V AAA 1000mAh 2'li İnce Pil Şarj Edilebilir Fiyatları

Şarjlı piller, yeniden kullanılabilir olması sebebiyle sıklıkla tercih edilir. Çevre dostu araçlar arasında yer alan şarjlı piller, pil atık miktarının azalmasını sağlar. Uzun süreli kullanım imkanı sunan bu ürünler geniş fiyat aralığına sahiptir. Bütçeleri sarsmayan uygun fiyatlar sunan Varta, 1000 mah değerine sahip ince kalem pil çeşidi ile farklı ihtiyaçları karşılar. Klasik pil çeşitleri ile şarjlı ürünlerin fiyatları arasında farklılık vardır. Bu ürünlerin fiyatları Mah değerlerini göre belirlenir. Yeni pil almak yerine ürünleri şarj edebilmek sizler için ekonomik tercih olabilir. Bütçe dostu fiyatları ile dikkat çeken Varta 3A şarjlı ince kalem pil 2’li paketiyle küçük elektronik cihazların çalışmasını sağlar.  

Varta Şarjlı Pil 1,2V AAA 1000mAh 2'li İnce Pil Şarj Edilebilir Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Varta şarj edilebilir 3A pil çeşitleri, uygun fiyatları ile her bütçeye hitap eder. Pil seçimi yaparken Mah değerleri ve ürün ölçülerine dikkat edilmesi gerekir. Kumanda, saat, terazi ve fotoğraf makinesi gibi taşınabilir elektronik cihazları çalıştırmak için kullanılan pillerin boyutları farklıdır. Cihazların pil yuvasına uygun ölçülerdeki ürünleri tercih etmelisiniz. Böylece pil ve cihazlar sorunsuz çalışır. Ayrıca, sık kullanılan cihazlarda kullanım için yüksek mah değerine sahip pilleri kullanabilirsiniz. 1000 Mah değerine sahip şarjlı piller uzun süre dayanan bataryası ile fotoğraf makinesi, telsiz ve mp3 çalar gibi cihazlarda konforlu bir kullanım deneyimi sunar.  

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
Varta
SPT-PIL003