200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Varta Şarjlı Pil 1,2V AAA 550mAh 2'li İnce Pil Şarj Edilebilir
Varta Şarjlı Pil 1,2V AAA 550mAh 2'li İnce Pil Şarj Edilebilir
₺26,90 ₺24,21
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Varta Şarjlı Pil 1,2V AAA 550mAh 2'li İnce Pil Şarj Edilebilir

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Birçok kez şarj edilebilen piller ile hem tasarruf edebilir hem de temiz ve huzurlu bir çevreye katkıda bulunabilirsiniz. Su tüketimine, alkali pil üretiminin azalmasına ve ham madde tasarrufuna sağladığı katkıların yanında, günlük hayatınıza pratiklik ve kolaylık katar. Neredeyse 5 yıla kadar kullanım ömrüne sahip olan piller ile farklı masraflardan da korunabilirsiniz.

Stokta yok
  • -10%
₺26,90
₺24,21 10% kazanın
Vergi dahil

Varta Şarjlı Pil 1,2V AAA 550mAh 2'li İnce Pil Şarj Edilebilir

1887 yıllarına kadar dayanan bir marka geçmişine sahip olan Varta, ürünlerine gösterdiği özen ile kullanıcılara güven verir. Prestijli geçmişi ile kazandığı bu güven sayesinde avantaj kazandırır. Prensipleri ile yaptığı üretimler ile birçok meslek grubuna hitap etmeyi başarır. Aynı zamanda kişisel ve günlük ihtiyaçlarında farkında olarak, ürün yelpazesini geniş tutar. Titizlikle ve özenle hazırladığı ürünlerini uzman kişiler tarafından kontrol ettirerek kullanıma hazır hale getirir. Tecrübeleri ışığından hazırladığı üretimleri arasına ise Varta şarjlı Pil 1,2V AAA 550mAh 2'li ince pil şarj edilebilir ürünü yer alır. Birçok yeniliğe imza atan marka, şarj edilebilir ince pil üreterek dikkatleri üzerine çeker. Kullanıcıların farklı ihtiyaçlarını net olarak karşılayarak, uygulamaları çözümler üretilir. Son derece güvenilir olan ve özel bir üretime sahip olan bu ürünler yenilikçi bir bakış açısını simgeler. Yüksek teknoloji ile hazırlanan piller aynı zamanda çevreye dost olması ile bilinir. Her açıdan avantaj sağlayan bu ürünlerde aranan her istek ve ihtiyaç cevap bulabilir.

Varta Şarjlı Pil 1,2V AAA 550mAh 2'li İnce Pil Şarj Edilebilir Çeşitleri

Günlük yaşantınıza yeni bir ışık tutacak olan Varta şarjlı piller, geniş kullanım alanları ile hizmete sunulur. Solar lambalarda, enerji tüketimi yüksek olan oyuncaklarda, dış fırçalarında, ölçüm cihazlarında, el aletlerinde, alarm panellerinde ve çeşitli telefonlarda rahatlık ile kullanılabilir. Kullanım sırasında sağladığı minimum enerji tüketimi ile bütçenize katkı sağlar.

-   Sürekli olarak gelişen ve yaygınlaşan kablosuz telefon teknolojileri için özenle üretilir.

-   Çeşitli ihtiyaçlar doğrultusunda oluşabilecek ve gün gün artabilecek şarj edilebilme isteğine göre optimize edilir.

-   Birden fazla kez yapılan şarj uygulamalarına rağmen Memory Effect etkisine karşı dayanıklılık sağlar.

-   Enerji tüketiminde gösterdiği hassasiyetin yanı sıra kullanıcılara sağlığı kullanım ömrü ile ilgi çeker.

Marka modeli 58397 olarak adlandırılan ürünün pil ölçüsü AAA, yani ince kalem olarak tanımlanır. 10.5mm çap ölçüsüne sahip olan şarjlı pilin yüksekliği 44.5mm olurken ağırlığı ise 10.0 g olur. 550 mAh kapasiteye sahip olması ise net olarak 1.2 voltaj değeri bulunur.

Varta Şarjlı Pil 1,2V AAA 550mAh 2'li İnce Pil Şarj Edilebilir Fiyatları

Varta markasının cihaza özel çözümler serisinde yer alan şarjlı piller, uzun süreli tasarruf yapmanın en keyifli yolları arasında yer alır. Düşük enerji tüketimi ve kullanım pratikliği ile birçok avantajı beraberinde getirir. Sunduğu tüm özelleştiren özelliklerinin yanı sıra ürünün fiyatı da kullanıcıları memnun eder. Fiyat ve performans açısından değerlendirildiğinde iyi bir tercih olan ürün, uzun vadeli kullanım sağlar. Ürünün fiyatı araştırıldığından karşınıza çeşitli seçenekler çıkabilir. Bu durumun sebebi sunulan avantajlar ve ayrıcalıklar olurken aynı zamanda ürünün teknik özellikleri ile açıklanabilir. Hizmete sunulan ürünün pil ömrü, şarj kapasitesi ve kullanım alanları fiyatlandırma konusunda etkileyici bir rol üstlenir.

Varta Şarjlı Pil 1,2V AAA 550mAh 2'li İnce Pil Şarj Edilebilir Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Farklı alanlarda kullanım sağlayabileceğiniz Varta şarj edilebilen piller, bazı özelliklere göre birbirinden ayrılır. Bu yüzden satın almak istediğiniz pili seçerken belirli noktalara dikkat etmeniz gerekir. Aksi halde ürünü elde ettiğiniz zaman hayal ettiğiniz kullanımı sağlamakta zorlanabilirsiniz. Öncelikli olarak şarj edilebilen pilin 2 adet olarak paketlendiğini bilmeniz gerekir. Eğer bu miktar sizin için yeterli değil ise daha fazla ürün satın alabilirsiniz. Böylelikle amacınıza uygun bir işlem yaparak, dilediğiniz koşulları oluşturabilirsiniz. Ürün incelemesi yaparken aynı zamanda pil ömrüne ve şarj edebilme durumlarına da dikkat etmeniz gerekir. Belirtilen tüm noktaları dikkate alıp, değerlendirme yaptığınızı düşünüyorsanız satın alma işlemine devam edebilirsiniz.

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
Varta
SPT-PIL001