200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Varta Şarjlı Pil 1,2V AAA 800mAh 2'li İnce Pil Şarj Edilebilir
Varta Şarjlı Pil 1,2V AAA 800mAh 2'li İnce Pil Şarj Edilebilir
₺29,90 ₺26,91
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Varta Şarjlı Pil 1,2V AAA 800mAh 2'li İnce Pil Şarj Edilebilir

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Varta, cihazlar için enerji sağlayan pil üretiminde ürettiği kaliteleri malzemeler ile tercih edilen markalardan biridir. Şarj edilebilir piller, kullanıma hazır olarak ambalajlanır. Ürünlerin üretiminde hammadde olarak geri dönüştürülmüş ürünleri kullanmaya özen gösterir. Hem kullanıcıların bütçesine hem de doğaya katkıda bulunur.

Stokta yok
  • -10%
₺29,90
₺26,91 10% kazanın
Vergi dahil

Varta Şarjlı Pil 1,2V AAA 800mAh 2'li İnce Pil Şarj Edilebilir

Elektronik eşyalar, bataryalar ile çalışırken pek çoğunun çalışma düzeneğinde pillere yer verilmiştir. Pillerin kullanıldığı ürüne göre güçleri ve yapıları farklı olarak tasarlanmıştır. Pillerin ölçüleri ve güçleri kullanıldığı cihazlara uyumlu yapılarda olmalıdır. Varta markası pil, akü gibi enerji sağlayıcı ürünleri üreten iyi markalar arasında yer alır. Pil seçenekleri içerisinde tek kullanımlık piller ve şarj edilebilir piller bulunur. Özellikle çocuklu evlerde oyuncaklar içerisinde pil kullanımı yüksek seviyelerdedir. Pillerin şarjlı olarak üretilmesi pil değişim sıklığını düşürür ve daha verimli kullanım olanağı tanır. Oyuncaklarda, kumandalarda, telsiz telefonlarda, kameralarda ve daha birçok üründe pil kullanımı mevcuttur. Pillerin yapıları ve özellikleri kullanıldığı cihaza göre birbirinden farklıdır. 

Varta Şarjlı Pil 1,2V AAA 800mAh 2'li İnce Pil Şarj Edilebilir Çeşitleri

Piller, günlük yaşantıda birçok cihazda enerji ihtiyacını karşılamak için üretilmiştir. Gelişen teknoloji ile birlikte sıklıkla pil değiştirme durumunu ortadan kaldırmak için şarj edilebilir nitelikte ürünler üretilmiştir. Varta markası, pil üretiminde kaliteli malzemeleri tercih ederek hem insan sağlığını hemde doğayı korumayı hedefler. Varta Şarjlı Pil 1,2V AAA 800mAh 2'li i̇nce pil şarj edilebilir özelliğe sahiptir ve genellikle küçük pil yuvalarına sahip cihazlarda kullanıma uygundur. İnce kalem pillerin ölçüleri çapı 10.5 mm, yüksekliği 44.5 mm şeklindedir. AAA pil sınıfında 550, 750, 800,  950 ve 1000 mAh gücüne sahip ürün çeşitleri bulunur.

  • Şarj edilebilir Varta piller, şarj edilmiş olarak kullanıcılara sunulur ve kullanıma hazır haldedir.

  • Şarjlı pillerde kendiliğinden güç kaybı yaşanmaz ve uzun süre kullanıma uygundur.

  • 12 ay sonrasında şarj edilebilir Varta piller, enerjisinin %70’ini saklamayı başarır.

  • Tüm şarj cihazlarına uyumlu üretilmesi sebebiyle şarj cihazı arama sıkıntısı yoktur.

  • Varta 1,2 V AAA ince kalem piller %11 geri dönüşüm malzemelerinden üretilmiştir.

  • Şarj edilebilir pillerde sayı sınırlaması yoktur ve uzun süreler boyunca tekrar şarj edilerek tam kapasite kullanılabilir.

Varta Şarjlı Pil 1,2V AAA 800mAh 2'li İnce Pil Şarj Edilebilir Fiyatları

Piller, günlük yaşantı içerisinde pek çok cihazda kullanılır. Pillerin boyları ve özellikleri birbirinden farklı olarak üretilir. Pillerin fiyatları boyutlarına, markasına ve özelliğine göre değişkendir. Şarj edilebilir piller, yine kendi arasında güçlerine ve ölçülerine göre değişen fiyatlar ile kullanıcılara sunulur. Kullan at pillere göre daha maliyetli temin edilen şarjlı piller uzun yıllar kullanılarak bütçeden tasarruf sağlar. Güç kapasiteleri tek kullanımlık pillere göre daha yüksektir. Küçük ölçülerde ve güç kapasitesi daha az seviyelerde olan ürünlerin fiyatları daha ekonomik olurken boyut ve güç değerleri büyüdükçe fiyatlar da aynı seviyede yükselir. Tek başına ürün almak yerine çoklu paketlerin tercih edilmesi daha ekonomik olacaktır.

Varta Şarjlı Pil 1,2V AAA 800mAh 2'li İnce Pil Şarj Edilebilir Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Piller, birçok cihaz için hazır enerji sağlayan ürünlerdir. Her cihaza uyumlu pil çeşidi farklı özelliklerde olabilir. Piller tek kullanımlık ve şarj edilebilir yapılarda üretilir. Pilli cihazlarda fazla enerji tüketimi yapan cihazlar için şarjlı pil kullanımı doğru olur. Tek seferde alınan ürünler ile uzun süreler kullanım gerçekleştirilebilir. Cihaza uygun ürünün seçilmesi enerji sağlaması bakımından önemlidir. Varta şarj edilebilir özellikteki piller geri dönüştürülmüş malzemeler kullanılarak üretilmiştir ve hammadde kullanımı azaltılmıştır. Şarj edilebilir pillerin kullanımı bütçeden tasarruf sağlar ve cihazlar için kesintisiz enerji kaynağıdır.

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
Varta
SPT-PIL002