100 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Varta Şarjlı Pil 9V 200mAh Kare Pil Şarj Edilebilir
Varta Şarjlı Pil 9V 200mAh Kare Pil Şarj Edilebilir
₺79,90 ₺71,91
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Varta Şarjlı Pil 9V 200mAh Kare Pil Şarj Edilebilir

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

İyon çekirdeğine sahip bu ürünlerin yüksek performansları ve kullanım sonrası şarj edilebilir özellikleri kullanıcılarına maksimum kullanım ömrü sunar. Kullanım alanı geniş olan bu ürünlerin voltaj değerleri ve kapasiteleri yerleştirildikleri tüm cihazları maksimum aralıklarda çalıştırılmasını sağlar. 400 kez şarj edilebilen ve üretim teknolojisi sayesinde 12 aya kadar şarja takılı olarak, kullanılmadan enerjisini koruyabilen bu ürün hem çevre hem de kullanıcı dostudur.

Stokta
  • -10%
₺79,90
₺71,91 10% kazanın
Vergi dahil 1 - 3 iş günü

Varta Şarjlı Pil 9V 200mAh Kare Pil Şarj Edilebilir

Günlük hayat içerisinde hemen hemen sabit veya taşınabilir tüm cihazlar enerji desteğine ihtiyaç duyarlar. Kullanımı oldukça geçmişe dayanan piller hayatımızda yer alan saat, kumanda ve daha birçok cihazın çalışmasını sağlayan ürünlerdir. Enerji ihtiyacı duyan cihaza pratik bir şekilde takılan pillerin kullanım süreleri oldukça fazladır. Tekli veya çift olarak aynı ürüne takılan pillerin görünümleri, renkleri ve kalınlıkları da farklıdır. Boyutlarına göre isimlendirilen bu ürünlerin kullanım sonrası şarj edilebilir özellikli olanları kullanıcılarına maksimum güç desteği sunar. Şarj edilen ürün farklı veya aynı cihaza takılarak maksimum güç ile çalıştırma desteği sunar. Genel olarak tüm cihazlar ile uyumlu olan şarj edilebilir piller gerek kullanımları gerekse kullanıcıya sundukları enerji ile en çok kullanılan ürünler arasındadır.

Varta‌ ‌Şarjlı‌ ‌Pil‌ ‌9V‌ ‌200mAh‌ ‌Kare‌ ‌Pil‌ ‌Şarj‌ ‌Edilebilir‌ Çeşitleri

Yerleştirileceği ürünün boyuna ve genişliğine göre tasarlanan pillerin hem görünüm hem de sunduğu enerji miktarları bakımından farklılıkları söz konusudur.

-        Yüksek kalite standartlarında üretilen bu ürünler kullanıcılarına şarj edilebilir avantajı sunarlar.

-        Ayrıca çevreye duyarlı ve tasarruf desteği sunan ürünlerdir.

-        Maksimum performansları ile cihazları çalıştıran bu ürünler yaklaşık 400 kez kullanılabilir.

-        Oldukça kullanışlı ve çok yönlü yapıları, Varta duralock teknolojisi sayesinde kullanılmadıklarında 12 aya kadar şarja takılı kalabilirler.

-        Yerleştirildikleri ürüne yaklaşık 9 volt değerinde ve 200 mah kapasite desteği sunar.

-        Duralock güç yapısına sahip teknolojisi ile tüm şarj cihazlarına takılabilir.

-        Ürün kimyası Ni-Mh, Nikel metal hidrit ve Nikel Metal Hydride bileşenlerine sahiptir.

-        İyon çekirdeğine sahip olan olan bu ürün, her şarj sonrası aynı performansı sunar.

Şekli itibariyle kare olan ve kullanıcısına fazlasıyla kullanım imkanı sunan uzun ömürlü Varta‌ ‌şarjlı‌ pil‌ ‌9V‌ ‌200mAh‌ ‌kare‌ ‌pil‌ ‌şarj‌ edilebilir‌ ürün, tasarruflu yapısı ile kullanıcı memnuniyeti sağlar.

 

Varta‌ ‌Şarjlı‌ ‌Pil‌ ‌9V‌ ‌200mAh‌ ‌Kare‌ ‌Pil‌ ‌Şarj‌ ‌Edilebilir‌ Fiyatları

Bu ürünlerin üretildikleri teknoloji ve şarj edilebilir yapıları fiyat performans oranını yukarıya çektiği görülür. Maksimum güç desteği sunan ve çalışma prensibi şarj edilme özelliğinden gelen bu ürünlerin sundukları volt değeri fiyatlarını etkiler. Ayrıca kullanıcısına kullanım tasarrufu sunan şarj edilebilir pillerin sundukları kapasite aralığı da fiyatlarının belirlenmesini sağlayan unsurlardan biridir. Pile ihtiyaç duyan tüm cihazlara rahatlıkla takılan ve endüstriyel alanlarda da kullanılan bu ürünlerin kullanışlı yapılarının fiyat düzeylerinin değişmesinde etkisi söz konusudur. Sundukları enerji performansının yanı sıra şarj edilme süreleri ve kullanım miktarları da ilgili ürünlerin fiyat yapısına katkısı mevcuttur. Kullanım alanı oldukça geniş olan şarj edilebilir pillerin değişen boyutları, voltaj ve kapasite miktarları kullanıcılarına farklı fiyat düzeyleri üzerinden seçim hakkı sunduğu söylenebilir.

 

Varta‌ ‌Şarjlı‌ ‌Pil‌ ‌9V‌ ‌200mAh‌ ‌Kare‌ ‌Pil‌ ‌Şarj‌ ‌Edilebilir‌ Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Pratik kullanımları olan pillerin seçimi sırasında kullanıcılar öncelikle kullanılacak cihazın boyutları ile uyumuna dikkat etmeleri gerekir. Ayrıca bu ürünlerin voltaj ve kapasite miktarlarını kontrol ederek almaları önemlidir. Uzun süre yüksek performanslı bir ürünü kullanmak isteyen kullanıcılar şarj edilebilir seçenekleri olan ürünleri alabilirler. Genel olarak çalışma prensipleri ile uzun ömürlü olan şarj edilebilir pilleri tercih etmeleri durumunda hem tasarruf ettiren hem de çevreye koruyan ürünleri almış olurlar. Pil ömrüne, kullanılmadığında dayanma kapasitesine dikkat ederek bu ürünleri alan kullanıcılar daha uzun süreli bir kullanım elde etmiş olurlar. Pil desteği sunan cihazlara yerleştirilen bu ürünün farklı şarj cihazlarıyla uyumlu olmasına dikkat edilmesi kullanıcıya kullanım kolaylığı sunar.

 

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
Varta
SPT-PIL005