200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Sağlık & Medikal

Filtreleme ölçütü

Fiyat

Fiyat

  • ₺24,00 - ₺25,00

Medikal ürün ve ürün çeşitlerine Sepetfy üzerinden ulaşabilir ve ekonomik medikal ürün fiyatlarına göz atabilirsiniz!

1 Ürün var.

Toplam 1 üründen 1-1 arası gösteriliyor

Aktif filtreler

Kansai 2 Lt. Sıcak Su...

Kansai 2 Lt. Sıcak Su Torbası Polar Kılıflı Termofor

Fiyat ₺24,90

Sağlık ve Medikal Ürünleri

Kişisel sağlık bireyler için ömür boyu sürecek olan bir koruma dönemine işaret eder. Bedensel ve psikolojik açıdan sağlığı korumak beslenme veya spor ile fiziksel aktiviteler yoluyla olurken, kullanılan ürünler ile de mümkün olabilir. Kişisel hijyeni korumak için kullanılan medikal ürünleri bunların başında yer alır. Eldiven, maske, dezenfektan gibi ürünler hijyeni sağlamak amacıyla kullanılabilir. Buna benzer olarak, kullanım alanlarına göre bilek ağrıları, sırt ya da bel ağrıları gibi durumlarda kullanılan ve giyilebilen ürünler de bulunur. Bu ürünler destek amaçlı olup tedavinin bir parçası olarak doktor önerileri ile de kullanılabilir. Aynı zamanda fiziksel açıdan yürüme gibi hareket sistemi ile alakalı sorun yaşayan kişilerin de kullandığı ek ürünler bulunur. Bu ürünler ile kişileri engelleyen durumlara çözümler üretilir. Genel olarak ortopedik rahatsızlıklar ve kişisel hijyen için bu ürünler de sıklıkla tercih edilir. Siz de bu medikal sağlık ürünlerine sayfamızdan göz atabilir, özelliklerini inceleyebilirsiniz.

Sağlık ve Medikal Ürün Seçenekleri

Ürün çeşitliliği açısından bakıldığında piyasada medikal malzemeler olarak bulabileceğiniz geniş bir ürün listesi söz konusu olabilir. Kullanım amacı ve ihtiyacınıza uygun olarak aradığınız ürünü tercih edebilirsiniz. Örneğin, medikal eldiven hem tıbbi ortamlarda hem de bireyler tarafından sıklıkla tercih edilen bir ürün olarak düşünülebilir. Bu ürün el temizliği için kullanılacağı gibi, hastane ortamlarında da hijyen amaçlı tercih edilir. Aynı zamanda kimyasal olarak ellere zarar verebilecek bir madde kullanımı söz konusu olduğunda da eldivenlerin kullanılması uygun olabilir. Bu açıdan kullanıma bakıldığında, fizik, kimya veya genetik gibi laboratuvar ortamlarında çalışan kişiler için de sıklıkla kullanılan ürünlerden biri olduğu söylenebilir. Bu malzemenin dışında fiziksel ağrı amaçlı medikal bileklik bireyler tarafından tercih edilebilir. Bu bileklik, sağlık açısından ellerde mobilizasyon veya başka bir açıdan sorun yaşayan kişilerin bileklerindeki ağrıları azaltma amacıyla kullanılabilir. Ancak bu ürünlerin sağlık alanında uzman kişilere danışılarak kullanılması önem taşır. Bu ürünlere benzer olarak, hastaların bakımı için evlerde veya sağlık merkezlerinde hasta bezleri, bandaj, tansiyon aleti, masaj cihazları gibi farklı ihtiyaçların karşılanması amacıyla kullanılan ürünlerden de bahsedilebilir. Örneğin, tansiyonunu düzenli olarak ölçmesi gereken kişiler için evlerinde bir tansiyon aleti bulundurmak önemli olabilir. Buna benzer olarak, hasta bakımı için gerekli olan malzemeleri de evlerde bulundurmak önemli olabilir. Bu açıdan bu ürünleri medikal kategorisi altında kolaylıkla bulabilirsiniz. Ancak ürünlerin bir sağlık uzmanının önerisi karşılığında tercih edilmesi önemli bir unsur olarak ön plana çıkar. Ayrıca, yaralanma veya kaza gibi durumlarda bandaj gibi ürünlerin de evlerde bir ilk yardım çantası içinde bulunması önemli bir nokta olarak karşınıza çıkabilir. Bir ilk yardım çantasında bulunması gereken ürünleri turnike, sargı bezleri, iğne, yara bandı veya cerrahi eldiven gibi ihtiyaç anında kullanılabilecek ürünler olarak düşünebilirsiniz. Bu açıdan hazırlıklı olmak için önceden önem sıralamasına uygun bir şekilde ürünlerinizi belirleyerek ve edinerek kendi ilk yardım çantasını hazır durumda bulundurabilirsiniz. Böylece acil durumlarda gerekli desteğe kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Sağlık ve Medikal Ürün Fiyatları

Piyasada bulunan sağlık açısından kullanılan medikal ürünlere bakıldığında, ürünün çeşitlerine, kalitesine ve bulunabilir olma özelliklerine göre fiyatların değişmesi söz konusu olabilir. Örneğin, eldiven veya maske gibi ürünlerin piyasada bulunması görece diğer ürünlere göre daha kolay olabilir. Bu açıdan bu ürünler arasında ürünün üretildiği materyale göre kalitesi açısından farklılıklar söz konusu olabilir. Bütçenize uygun olarak kalite seviyesine göre bu ürünleri tercih edebilirsiniz. Ancak dizlik, bileklik gibi hareket sistemine destek amaçlı kullanılan ürünleri bulmak için daha çok inceleme yapmanız gerekebilir. Bu ürünler için de terletmeme özelliği, kumaşının esnek olması ve anti-bakteriyel olması gibi ek özelliklerine göre fiyatları da yüksek olabilir. Bu noktada sağlığınız açısından ve bütçenize uygun bir ürün hakkında karar verebilmek için sayfamızı inceleyebilirsiniz. Bu ürünleri seçerken aranılan kriterlere göre filtreler koyarak farklı ürünleri özelliklerine göre karşılaştırabilirsiniz. Benzer şekilde hem ürün özelliği hem de fiyat karşılaştırması yaparak size hitap eden ürünü bulabilirsiniz.

Sağlık ve Medikal Ürünleri Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Sağlık ve medikal ürünleri seçerken dikkat edilebilecek belirli kriterler bulunur. İlk olarak, bazı ürünleri sağlık uzmanı önerisi dikkate alarak seçmeniz gerekebilir. Bir sağlık uzmanının önerisine göre tercih edilecek ürünler için ise kalitesi, malzemesi ve uzun süre kullanımı gibi farklı unsurları dikkate alabilirsiniz. Eğer sağlıkla ilgili olarak acil durumlarda müdahale edilebilmesi için evinizde bulundurmak istediğiniz ürünler var ise bu ürünler için öncesinde bir liste oluşturabilirsiniz. İlk yardım çantası gibi her evde bulunması gereken ürünleri önceden hazırlayabilirsiniz. Ayrıca ilk yardım için gerekli olan ürünleri seçerken miktarını da kendinize göre belirleyebilirsiniz. Daha sık kullanma durumu olan ürünlerden daha fazla bulundurmak isteyebilirsiniz. Bu ürünleri de karşılaştırırken sayfamızdan ürünlerin ihtiyacınıza hitap etmesine dikkate alabilirsiniz. Ayrıca, medikal cihaz gibi ürünleri tercih etmeniz gibi bir durum söz konusu ise bu noktada ürünü daha önce kullanmış olan kullanıcıların yorumlarına göre karar verebilirsiniz. Kullanıcı yorumları ve ürün özelliklerine göre karşılaştırmasını yaparak hem bütçenize uygun olacak hem de ihtiyacınızı karşılayacak ürünler hakkında sayfamızdan kolaylıkla karar verebilirsiniz.