200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Kansai 2 Lt. Sıcak Su Torbası Polar Kılıflı Termofor
Kansai 2 Lt. Sıcak Su Torbası Polar Kılıflı Termofor
₺24,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Kansai 2 Lt. Sıcak Su Torbası Polar Kılıflı Termofor

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Birçok farklı ağrı türüne iyi gelen Kansai sıcak su torbaları, işlevsellikleri ile kullanıcıların ilgisini çeken ürünlerdir. Ağrıları rahatlatmanın yanında termoforlar soğuk günlerde de aktif olarak kullanılır. Polar kılıfları sayesinde kullanıcılar herhangi bir tedirginlik yaşamadan ürünlerinden uzun saatler boyunca faydalanabilir. Aynı zamanda hem ürünün kendisinde hem de polar kılıflarındaki renk seçenekleri ile hoş bir görüntü yaratır. 

Stokta yok
₺24,90
Vergi dahil

Kansai 2 Lt. Sıcak Su Torbası Polar Kılıflı Termofor

Termofor, diğer adı ile sıcak su torbası uzun zamandan beri birçok farklı rahatsızlık için kullanılan alternatif bir rahatlama yöntemi için kullanılan bir üründür. Genelde üretim malzemesi kauçuk olan bu ürün birçok farklı alanda faydalı olur. İçine sıcak su doldurulabilen bu balon benzeri ürünün bir de ağız kısmında tıpası bulunur. Ürün içindeki suyun sıcaklığını uzun süre boyunca korur. Kansai markasının ürettiği termoforlar alanında oldukça başarılı ürünlerdir.Bu ürün genelde karın, ense, alın ve ayak gibi bölgelerin ısınması için kullanılır. Bu ısınma genelde bu bölgelerdeki ağrıların hafiflemesi için yardımcı olur. Aynı zamanda soğuk havalarda kan dolaşımını hızlandırdığı için özellikle gece yatarken yalnızca ısınma amacı ile de kullanılabilir.

Kansai 2 Lt. Sıcak Su Torbası Polar Kılıflı Termofor Çeşitleri

Sıcak su torbaları çok farklı durumlarda kullanıcıların hayatını kolaylaştıran ürünlerdir. Karın ağrısı esnasında karın bölgesine ya da boyun ağrısı çekenlerin boyun bölgesine koyduğunda ciddi bir rahatlama yaşadığı görülür. Hatta ayakların üşümesinden kaynaklanan hastalıklar için de başarılı bir engelleyici yöntemdir. Kansai 2 Lt. sıcak su torbası polar kılıflı termofor ürününün kullanıcılarının hayatını kolaylaştıran birçok farklı özelliği bulunur:

-Öncelikle 2 litre su kapasitesi olan bu ürün, geniş bölgelere ısı uygulamak isteyen kullanıcılar için idealdir. 

-Ürünün estetik olarak da güzel görünen farklı renk çeşitleri bulunur.

-Ürünün polar kılıfı güzel görünmenin yanında sıcak su torbasının cilde doğrudan temasını da keser.

-Ürün polar kılıflı olduğu için ekstra kılıf alma ya da başka bir kumaş materyal kullanma ihtiyacı ortadan kalkar. 

-Ürünün sağlam kauçuk materyali ve tıpası sayesinde su kaçırma ya da patlama gibi sorunlara karşı güvenlik sağlanır. 

-Uzun süreli kullanılabilen bir ürün olup oldukça başarılı bir ısınma ve rahatlama alternatifidir.

Kansai 2 Lt. Sıcak Su Torbası Polar Kılıflı Termofor Fiyatları

Kansai termoforları, uzun vadeli ürünler oldukları için fiyat ve performans dengesi açısından da oldukça başarılı ürünler olarak kabul edilirler. Doğru şekilde kullanılan bir Kansai termofor, kullanıcılarını ömür boyu idare edebilir. Termofor fiyatlarını etkileyen birçok farklı faktör bulunabilir. Fiyatlar genelde ürünlerin farklı özellikleri üzerinden şekillenir. Örneğin; termoforun büyüklüğü ve su kapasitesi ürünün fiyatını etkileyen bir numaralı etmendir. İdeal termofor ebatı kullanıcıların bireysel ihtiyaçlarına göre değişebilir. Termoforun kılıflı olup olmaması da fiyatları etkileyen etmenlerdendir. Polar kılıflı termoforların fiyatları daha yüksek olabilir. Ancak ekstra bir kılıf alma gerekliliğini ortadan kaldırdığı için uzun vadede daha uygun da kabul edilebilir. Bu çeşitlilik arasından tercihinizi yapıp ürüne ayırdığınız bütçeyi rahatlıkla ayarlayabilirsiniz.

Kansai 2 Lt. Sıcak Su Torbası Polar Kılıflı Termofor Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Termoforlar, kullanıcıları hastalık ve ağrı anlarında ciddi şekilde rahatlatan ürünler oldukları için doğru seçimi yapmak oldukça önemlidir. İlk aşamada ürünün su kapasitesi ve boyutu ile ilgili kararlar verilebilir. Örneğin; termoforu genelde karın bölgesinde kullanmayı planlayan kişiler büyük ürün modellerine yönelebilir. Boyun gibi daha dar alanlarda sorun yaşayan kullanıcılar ise daha küçük modeller tercih edebilir. Aynı şekilde bebekler ve çocuklar için de daha küçük modeller tercih edilebilir. Sıcak su torbalarında önemli başka bir detay ise ürünün polar kılıflarıdır. Termoforları kılıf ile kullanmak oldukça önemlidir. Diğer türlü cilt ile doğrudan temasa geçtiklerinde istenmeyen sorunlara sebep olabilir. Polar kılıfların işlevselliği yanında güzel görünümleri de birçok kullanıcı için tercih sebebidir.

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
Hry
SPT-SUTOR001