200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Klasik Ekonomik Bahçe Balkon Çiçek Fide Saksı
Klasik Ekonomik Bahçe Balkon Çiçek Fide Saksı
₺3,50
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Klasik Ekonomik Bahçe Balkon Çiçek Fide Saksı

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Boyut olarak çok çeşitli alternatiflere sahip saksılar, ekonomik modelleri ile pek çok kullanıcıya hitap eden ürünlerdendir. Çiçek ve fide yetiştirmeyi seven kullanıcılar için uygun fiyatlı, kaliteli ve farklı şekillerde saksılar mevcuttur. mekanı güzelleştirmenin iyi yollarından biri olan çiçekler, kaliteli ve sağlam saksılar ile kullanıcıyı çok daha fazla memnun eder.

Boyut
Stokta yok
₺3,50
Vergi dahil

Klasik Ekonomik Bahçe Balkon Çiçek Fide Saksı

Çiçek yetiştirmek, kimileri için bir hobi kimileri için ise bir mekanı güzelleştirmek için yapılan bir uğraş olabilir. Evinde balkonu olan ve aynı zamanda çiçekleri sevenler, saksılara ektikleri rengarenk bitkilerle zamanlarını geçirebilirler. Bir bahçeye sahip konutlar için ise bu uğraş çok daha geniş bir alanı kapsayabilir. Çiçek yetiştirmek, çok zaman ve uğraş isteyen bir durumdur. Bazı bitkiler özel topraklar kullanılarak ve özel saksılarda yetiştirilebilir iken, bazı bitkiler her ortama uyum sağlayabilir. Balkon ve bahçelerde ekonomik şekilde fide ve çiçek yetiştirmek isteyenler için çok uygun saksılar bulmak mümkündür. Çiçekler ve fideler, bir mekanı renklendirmenin güzel bir aracıdır. Bu iş aynı zamanda kişiye huzur veren bir uğraş da olabilir. Klasik ekonomik bahçe balkon çiçek fide saksı çeşitleri, çok fazla alternatif ile kullanıcılara sunulan ürünlerdendir. Küçük alanlarda bitki yetiştirmek isteyen kullanıcılar için klasik şekle sahip ve oldukça ekonomik ürünler bulmak mümkündür. Ekonomik saksı modelleri ile pek çok çiçek ve fidenin yetiştirilmesi bütçeye zarar vermeden bu uğraşı gerçekleştirmeye olanak sağlar.

Klasik Ekonomik Bahçe Balkon Çiçek Fide Saksı Çeşitleri

Saksılar boyutlarına ve geometrik şekillerine göre farklılık gösterebilir. İç mekan saksıları ile dışarıda kullanılan saksıların özellikleri birbirinden farklıdır. Balkonlarda ve bahçelerde kullanılan saksılar, dış mekanlara uygun şekilde tasarlanmıştır. Balkonlarda ve bahçe alanlarında çiçek ve fide yetiştirmek isteyenler için çok çeşitli saksı modelleri bulmak mümkündür.

  • Dikdörtgen şeklinde tasarlanan balkon saksıları, askı aparatları ile balkon demirlerine rahatlıkla asılabilir

  • Yuvarlak şekilli saksılar hem balkon hem bahçe içerisinde rahatlıkla kullanılabilir.

  • Büyük hacimli bahçe saksıları sayesinde limon, kumkuat gibi meyve veren ağaçlar yetiştirilebilir

  • Plastik ile üretilmiş saksılar hafif yapıda oldukları için rahat taşıma imkanı sunar

  • Dekoratif olarak tasarlanan ve tavana asılarak kullanılan saksılar, balkonlara farklı bir hava katmanın yanı sıra yer kaplama sorununu da ortadan kaldırır.

  • Toprak saksılar, suyu tutma ve hava alma özellikleri sayesinde bitkilerin daha sağlıklı büyümesine yardımcı olur.

  • Küçük boyutlu çiçekler için küçük hacimli saksılar renkli ve desenli seçeneklere sahip olabilir.

Klasik Ekonomik Bahçe Balkon Çiçek Fide Saksı Fiyatları 

Saksı fiyatlarını etkileyen en önemli parametre saksının yapıldığı malzemedir. Plastik ile üretilen saksılar, çömlek gibi modellere oranla daha ekonomik ürünlerdir. Bu ürünlerin fiyatlarını değiştiren diğer bir unsur da boyut ve şekildir. Küçük hacimli modeller ile büyük kapasiteli saksılar arasında fiyat farkı olabilir. Balkon saksıları, asma aparatları ile birlikte kullanıcıya sunulur. Bu askı aparatları da ürünün fiyatını etkileyebilir. Büyük bir bahçede fazla çeşitli bitki yetiştirmek isteyen kullanıcılar fazla saksıya ihtiyaç duyabilir. Farklı boyutlara sahip setler halinde sunulan ürünler, tekli satılan modellere göre daha avantajlı olabilir. Saksı fiyatları, kullanıldıkları alana göre de farklılık gösterebilir. Dış mekanda kullanılan ürünler, iç mekan için tasarlananlardan farklı fiyatlarda olabilir.

 

Klasik Ekonomik Bahçe Balkon Çiçek Fide Saksı Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Bahçe ve balkonlarda bitki yetiştirmek isteyen kullanıcılar, öncelikle mekanın boyutlarına uygun saksılar seçmelidir. Dış mekan için üretilen bu ürünler çok çeşitli boyutlarda tasarlanmış ürünlerdir. Balkon saksıları için sağlam askı aparatları kullanılmalıdır. Balkon demirine asılarak kullanılacak saksılar için bu özellik güvenlik açısından da önemli bir kriterdir. Saksı tabaklarının saksı ile uyumlu olması gerekir. Büyük bir saksı için küçük bir taban aparatı kullanmak, bitkinin yeterli su almasına da engel olabilir. Yetiştirilecek bitkinin boyutuna uygun saksılar tercih edilmelidir. Meyve veren ağaçların köklerinin daha iyi yayılabilmesi için büyük saksılar kullanmak gerekir. saksı satın alırken kırık, çatlak, yıpranmış olmamasına dikkat edilmelidir.

 

chat Yorumlar (9)
Değerlendirme
Sepetfy
SPT-SAKSI001

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Cherry Domates Tohumu (2 Gr.)

Cherry Domates Tohumu (2 Gr.)

Fiyat ₺5,90
Sırık Salatalık Tohumu (30...

Sırık Salatalık Tohumu (30 Adet)

Fiyat ₺4,90
Torf Saksı Fide ve Çiçek...

Torf Saksı Fide ve Çiçek Toprağı (4000 Gr.)

Fiyat ₺9,90
Klasik Ekonomik Uzun Balkon...

Klasik Ekonomik Uzun Balkon Çiçek Fide Saksı

Fiyat ₺9,90