200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Fawori Altın Parlak Parke Cilası 2,5 Lt.
Fawori Altın Parlak Parke Cilası 2,5 Lt.
₺104,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Fawori Altın Parlak Parke Cilası 2,5 Lt.

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
Stokta yok
₺104,90
Vergi dahil

Fawori Altın Parlak Parke Cilası 2.5 L

ÖZELLİKLERİ

 Yüksek ve  kalıcı parlaklığa sahiptir. Uygulandığı iç cephe ahşap yüzeylerin doğallığını bozmaz ve renkdeğişikliği yaratmaz. Şeffaf renktedir. Sararmaya karşı dirençli olup, sert bir film oluşturur. Evlerde kullanılansıvı temizlik malzemelerine dayanıklıdır. Fırça izi oluşturmaz.

 UYGULANACAK YÜZEYLER

 Mukavemet gerektiren iç cephe ahşap döşeme, merdiven ve parke yüzeylerde güvenle kullanabileceğiniz bircam ciladır. 
  
İNCELTME

Fawori Sentetik Tiner ile ilk kat uygulamalarında %25 oranında inceltilmesi, ikinci ve gerekirse üçüncü katuygulamalarında ise %10-15 oranında inceltilmesi tavsiye edilir. Farklı marka tinerlerle yapılacak inceltmelerdeyüzeyde kabarma, büzüşme, çatlama ve kuruma problemleri oluşabileceği unutulmamalıdır.

KURUMA SÜRESİ (20ºC, %65 HR’de)

Sert kuruması: 12 saat. 24 saat sonra yürünebilir. Maksimum 4 günde fiziksel ve kimyasal dayanıklılık kazanır(daha yüksek bağıl nem ve düşük sıcaklıkta kuruma süresi uzayabilir). 

SARFİYAT

Ahşap cinsine ve emiciliğine bağlı olarak tek katta 1 Litre ile 14-16 m2alana uygulama yapılabilir. Kullanılanahşabın cinsine, yüzeyin durumuna, uygulanacak kat sayısına ve uygulama şekline bağlı olarak renk ve sarfiyatdeğişikliği olabilir. Kesin sarfiyat için kontrollü numune çalışması yapılmalıdır

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
SPT-FAWOR009