200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Fawori Sentetik Astar 2,5 Lt
Fawori Sentetik Astar 2,5 Lt
₺70,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Fawori Sentetik Astar 2,5 Lt

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
Stokta yok
₺70,90
Vergi dahil

FAWORİ SENTETİK ASTAR 2.5 L

ÜRÜN TANIMI

Modifiye alkid reçine esaslı astar boyasıdır.

 

ÖZELLİKLERİ

Rahat tarama ve örtme gücü sayesinde işçilikten tasarruf sağlar. Düzgün bir üst yüzey oluşturur, yüzeyi son kat uygulamaya hazır hale getirir. 

 

UYGULANACAK YÜZEYLER

İçeride ve dışarıda her cins ahşap, beton, brüt beton, sıva, betopan, alçıpan, OSB, MDF, demir-çelik-sac yüzeylerde son kat boya uygulamasından önce güvenle kullanılır. 

UYGULAMA

Uygulama yapılacak yüzeyler düzgün, sağlam, astar ve son kat boyayı taşıyabilecek durumda olmalıdır. Boya yapılacak yüzeyler, her türlü kir, pas, toz, kalıp yağı, gevşek tabakalardan temizlenmeli ve gerekli yüzey düzeltme işlemleri yapılmalıdır. Eski boyalı su-solvent bazlı yüzeyler üzerine, astar uygulamasına geçilmeden önce, yüzeylerin tamamına hafif zımpara yapılması unutulmamalıdır.  Eski boyalı metal ve ahşap yüzeylere zımpara yapılıp tozu alındıktan sonra bir kat Fawori Sentetik Astar uygulaması yapılır.

Havasız (Airless) Püskürtmede

Basınç : 140 bar Meme Açısı : 50° Meme Ölçüsü (inch) : 0.013” İnceltme : %10-15 (Hacimce) 

İNCELTME

Fawori Sentetik Astar’ı rulo veya fırça ile uygulama kıvamına getirmek için %5-10 oranında, püskürtme tabancası ile uygulama yapmak için %10-15 oranında Sentetik Tiner ile incelterek tek kat uygulayınız. Havasız (airless) püskürtmede, yeterli film kalınlığı sağlanmak kaydıyla tek kat uygulanabilir.

KURUMA SÜRESİ 

Dokunma kuruması: 2 saat Sertleşme kuruması: 8-10 saat Son kat uygulama: 24 saat 

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
SPT-FAWOR027