100 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Alfa Romeo 145 Muz Silecek (1997-2001) Bosch Aeroeco 550x470
Alfa Romeo 145 Muz Silecek (1997-2001) Bosch Aeroeco 550x470
₺134,90 ₺107,92
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Alfa Romeo 145 Muz Silecek (1997-2001) Bosch Aeroeco 550x470

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Alfa Romeo, farklı araç modellerine uyum sağlayan muz silecek seçenekleri ile ön plana çıkar. Kaliteli yapıya sahip silecek modelleri sayesinde aynı ürün aracınızda uzun süre kullanabilirsiniz. Genel olarak Alfa Romeo muz silecek modelleri aracınızda etkin bir kullanıcı deneyimi elde etmeniz için özel olarak tasarlanır. 

Stokta
  • -20%
₺134,90
₺107,92 20% kazanın
Vergi dahil 1 - 3 iş günü

Alfa Romeo 145 Muz Silecek (1997-2001) Bosch Aeroeco 550x470

Yağmurlu havalar ve kış şartlarında araçla ilgili yapılması gereken birden farklı bakım rutini bulunur. Bunların başında araç için büyük öneme sahip olan silecekler yer alır. Alfa Romeo muz silecek çeşidi aracınız için gereken tam koruma ile etkin kullanımı bir arada sunar. Karlı ve yağmurlu havalarda önünüzü net bir şekilde görmek için muz sileceklere ihtiyaç duyarsınız. Kaliteli ve uzun ömürlü kullanıcı deneyimi için ihtiyacınız olan tüm malzemeler muz silecek çeşidinde standart olarak yer alır. Farklı araçlara uyum sağlayan silecek modeli sayesinde aynı markadan birden farklı araç için ürün siparişi verebilirsiniz. 

Alfa Romeo 145 Muz Silecek (1997-2001) Bosch Aeroeco 550x470 Çeşitleri 

Alfa Romeo 145 muz silecek (1997-2001) Bosch Aeroeco 550x470 aracınız için gereken uygun silecek çeşidini kalite ile birleştirir. Uzun süren kullanıcı deneyimi ile sessiz çalışma özelliği Alfa Romeo ürün modelinde standart olarak yer alır. Bu ürünlerin sahip olduğu özellikler değişim gösterir. Bu değişimin en büyük nedeni ise araç modeline uyum sağlamasıdır. 

  • Aracınızla bire bir uyum sağlayarak kusursuz ve etkili silme işlemleri yapar. 

  • Daha az ses çıkaran özel yapısı sayesinde yolculuk boyunca sizi rahatsız etmez. 

  • Yüksek gücü sayesinde tek seferde bile yoğun yağmur ve karı kolayca temizler.

  • Farklı renk seçenekleri ile birden farklı araç rengine uyum sağlar. 

  • Silecekte yer alan sürücü taraf ölçüsü ile yolcu taraf ölçüsü farklıdır. 

  • Kolay kurulum ve montaj desteği sayesinde kendi aracınıza dakikalar içinde kurulum sağlayabilirsiniz. 

  • Ürün içeriği bir sağ ve bir sol silecekten oluşur. 

  • Kaliteli malzemeden elde edilen yapısı sayesinde uzun süre karlı ve yağmurlu hava  koşulları ile mücadele eder. 

  • Birden farklı araç modeline uyum sağlayacak şekilde tasarlanır. 

Alfa Romeo 145 Muz Silecek (1997-2001) Bosch Aeroeco 550x470 Fiyatları 

Araç için tasarlanan silecekler birden farklı özelliği ve detayı beraberinde getirir. Silecekte yer alan özellikler başta olmak üzere birçok faktör Alfa Romeo silecek modeli üzerinde etkin rol oynar. Sağ ve sol silecekler farklı yapı ve uzunluk seçeneği ile karşınıza çıkar. Sileceği tekli almanız halinde sağ ve sol ürün grupları arasında fiyat farkı görülebilir. Genel olarak birden farklı fiyat seçeneği ile çeşitli bütçeden kullanıcılara kolayca uyum sağlar. Alfa Romeo silecek modelinin kalitesine bağlı olarak ürüne ödeyeceğiniz fiyatlar artabilir. Belli dönemlerde aynı silecek modelini daha uygun fiyattan satın alabilirsiniz. Alfa Romeo muz silecek modelinin uyumlu olduğu araç modeline bağlı olarak fiyatlar değişebilir. Aracınıza uyum gösteren muz sileceği satın alırken bütçenize uyum göstermesi de önem taşır. 

Alfa Romeo 145 Muz Silecek (1997-2001) Bosch Aeroeco 550x470 Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Araç sahibi kullanıcılar, aracına ait parçaları yenilerken oldukça hassas davranır. Özellikle düzenli olarak kullanılan araç parçalarında kalite ön planda tutulur. Söz konusu ürün muz silecek modelini yenilemek olduğunda etkin kullanım detaylarına bakılır. Yeni bir Alfa Romeo muz silecek modeli satın almadan önce kullanıcı yorumlarına bakabilirsiniz. Kullanıcı deneyimlerini dikkate alarak Alfa Romeo ürün modelinin aracınızla olan uyumunu kontrol edebilirsiniz. Silecek seçiminde ürünün kalitesi büyük önem taşır. Bu nedenle tek seferde etkin bir temizlik sunan silecek modellerini tercih edebilirsiniz. Sağ ve sol silecek çeşitleri arasından değişim yapacağınız alana göre sayıyı önceden belirleyebilirsiniz. Aracınızla uyumlu olan silecek modeline sahip olarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
SPT-BOSCH049