100 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Alfa Romeo 147 Muz Silecek (2005-2009) Bosch Aeroeco 550x400
Alfa Romeo 147 Muz Silecek (2005-2009) Bosch Aeroeco 550x400
₺134,90 ₺107,92
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Alfa Romeo 147 Muz Silecek (2005-2009) Bosch Aeroeco 550x400

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Bosch markası kaliteli malzemelerden ürettiği Alfa Romeo 147 muz silecek (2005-2009) Bosch Aeroeco 550x400 serileri ile tercih edilen markalar arasında yer alır. Hemen her bütçeden kullanıcının aracı ile uyumlu ölçülerde ürün seçenekleri mevcuttur. Dayanıklı ve kaliteli malzemelerden üretilmiş muz silecekler uzun süre kullanım imkanı tanır. Araçla uyumlu muz silecekler sayesinde net görüş açısı elde edilir.

Stokta
  • -20%
₺134,90
₺107,92 20% kazanın
Vergi dahil 1 - 3 iş günü

Alfa Romeo 147 Muz Silecek (2005-2009) Bosch Aeroeco 550x400

Trafikte birçok motorlu araç kullanımı mevcuttur. Gün içerisinde sık sık kullanılan araçlarda farklı işlevleri olan birçok aksesuar ürününün kullanımına ihtiyaç duyulur. Araçların temel aksesuar parçaları arasında aydınlatma sistemleri ya da silecek takımları gibi ürünler ilk sıradadır. Silecek takımları, emniyetli sürüş imkanının elde edilmesi için kullanılan ürünlerdendir. Ön ve arka camda net görüş açısının elde edilmesi için silecek çeşitleri üretilmiştir. Aracın modeline göre sadece ön camda veya arka camda silecek sistemine yer verilir. Gelişen teknoloji ile birlikte araç sileceklerinde de farklı alternatifler üretilerek kullanılmaya başlanmıştır. Eski dönemlerden günümüze kadar kullanılan metal ve düz silecek modelleri vardır. Günümüzde ise metal düzenek gerektirmeyen muz sileceklerin kullanımı daha yaygın hale gelmiştir. Muz silecekler araçların markasına, modeline ve model yılına uygun özellikler ile üretilir. Yeni model araçlarda muz silecek kullanımı aracın orjinalinde varken, eski model araçların silecekleri de muz silecekler ile değiştirilebilir. Piyasada hemen her araç modeli için uygun ölçülerde ürün seçeneklerini bulmak mümkündür. 

Alfa Romeo 147 Muz Silecek (2005-2009) Bosch Aeroeco 550x400 Çeşitleri

Araçlarda aksesuar ürünlerinin kullanımı oldukça fazladır. Araç aksesuarları arasında en fazla değiştirilmeye ihtiyaç duyulan ürünlerden biri sileceklerdir. Silecek sistemleri; silecek kolu, silme ucu ve kolların çalışması için bağlı oldukları motor bölümünden oluşur. Muz silecekler günümüzde daha fazla kullanılmaya başlayan ürünler arasındadır. Muz silecekler; aracın markasına, modeline ve model yılına göre değişen ölçülere sahip ürünlerdir. Bosch markasında farklı serilerde ürün seçenekleri mevcuttur. 

- Alfa Romeo 147 muz silecek (2005-2009) Bosch Aeroeco 550x400 silecek takımında ön cam için uyumlu 2 adet silme ucu ve kol ile uyumlu 6 farklı aparat bulunur. 

- Muz sileceklerde metal düzenek bulunmadığı için her türlü hava şartına uyum sağlar özelliktedir.

- Motoru yormayan yapısı ile son devirde bile tam performans elde edilir.

- Düz tip sileceklere göre daha fazla cama temas noktası bulunan muz sileceklerde en zorlu hava şartlarında net görüş açısını elde etmek mümkündür.

- Güçlendirilmiş tel üzerine dayanıklı kauçuk malzeme kaplanması ile silecekler daha uzun ömürlü hale gelir. 

Alfa Romeo 147 Muz Silecek (2005-2009) Bosch Aeroeco 550x400 Fiyatları

Araçlarda en fazla değiştirilmeye ihtiyaç duyulan parçalardan olan silecekler, günümüzde gelişen teknolojiler ile üretilir. Sileceklerin fiyatları silecek markasına, otomobilin markasına, modeline ve üretim yılına göre farklılaşabilir. Zaman içerisinde özelliğini yitiren silecekler hemen her bütçeden kullanıcıya hitap eden silecek çeşitleri ile değiştirilebilir. Bosch markasının ürettiği silecek çeşitlerinde serilere göre fiyatlar değişkendir. Eski dönemler de kullanılan düz ve metal sileceklerin fiyatları daha ekonomiktir. Muz silecekler temin edilirken maliyetli olsa da uzun vadede değiştirme gereksinimi duyulmadığı için bütçeden tasarruf edilir. Aracın modeline göre ön cam için veya ön -  arka camlar için silecek takımları kullanılır. Silecek takımlarında parça fiyatına göre fiyatlarda değişme görülür.

Alfa Romeo 147 Muz Silecek (2005-2009) Bosch Aeroeco 550x400 Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Araç silecekleri, araçların her türlü hava koşulunda net görüş mesafesi ile seyahat etmesi için üretilen ürünlerdir. Silecek tercihi yapılırken öncelikle aracın markasına, modeline ve model yılına uyumlu ölçülerde olmasına dikkat edilmelidir. Bosch markasında farklı serilerde muz silecek alternatifleri bulunur. Eski model araçlarda muz silecek kullanımı yapılırken sileceğin kola takılması için uygun aparatların temin edilmesi gerekir. Yeni model araçlarda ise muz silecekler silecek kolu ile uyumlu olup kolay monte edilebilir. Muz tipi silecekler yumuşak kauçuk malzemeden üretildiği için tam performans çalıştığı zamanlarda bile sessizdir. Yapısı itibari ile cama tam olarak tutunan muz silecekler kullanıcıların sıklıkla tercih ettiği ürünler arasında bulunur. 

Alfa Romeo 147 Muz Silecek Takımı (Bosch AeroEco)

 

Model Yılı    :    2005-2009

Sürücü Taraf Ölçüsü    :    550 mm.
Yolcu Taraf Ölçüsü    :    400 mm.

 

6 Farklı ek montaj aparatı ile tüm araçlara uyum sağlar.

Kutu içerisinde detaylı montaj kılavuzu mevcuttur.
Hiçbir ek bilgi gerektirmeden 2 dakika içerisinde kolaylıkla montajı yapılabilir.
Kargo içeriği; 1 adet sağ ve 1 adet sol silecekten oluşur.
Belirtilen fiyat ön cam için (sağ/sol) takım fiyatıdır.

 

 

Bosch Aerotwin ve Bosch Aeroeco arasındaki fark nedir?

Bosch Aerotwin;  tüm dünya ülkelerinde kullanıcıları tarafından kabul edilmiş, otomobil üreticileri ve araştırmacıları tarafından sayısız ödül alan, 1. sınıf malzemeden üretilen ve herhangi bir montaj aparatı kullanmadan aracınıza birebir ve kolay uygulanabilen uzun ömürlü muz tipi (banana) oto silecek serisidir.

Bosch Aeroeco;  kutu içeriğinden çıkan 6 farklı montaj aparatı sayesinde piyasadaki araçların %96'lık kısmına uyum sağlayabilen, 2. sınıf malzemeden üretilmiş, Bosch Aerotwin'den sonra Türkiye piyasasındaki en kaliteli muz tipi silecektir.

 

 

LİSTEDE BULAMADIĞINIZ TÜM ARAÇ MODELLERİ İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
SPT-BOSCH047