200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Alfa Romeo 156 Muz Silecek (1997-2007) Bosch Aeroeco 550x500
Alfa Romeo 156 Muz Silecek (1997-2007) Bosch Aeroeco 550x500
₺137,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Alfa Romeo 156 Muz Silecek (1997-2007) Bosch Aeroeco 550x500

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Kutu içeriğinden çıkan 6 farklı montaj aparatı sayesinde piyasadaki araçların %96'lık kısmına uyum sağlayabilen Bosch Aeroeco ön cam muz sileceği.

Stokta yok
₺137,90
Vergi dahil

Alfa Romeo 156 Muz Silecek (1997-2007) Bosch Aeroeco 550x500

Özellikle kalabalık şehirlerde aktif hayatları olan kişiler için araç sahibi olmak çok önemlidir. Kişiler, araçlarının her açıdan ideal durumda olmasını isterler. Bu yüzden gerekli bakım ve yedek parça seçimi konusuna da dikkat edilmesi gerekir. Temizlik de aynı şekilde önemlidir. Temizliği sağlayan ürünlerden bir tanesi cam silecekleridir. Cam silecekleri, temizlik dışında güvenlik açısından da önemlidir. Sürücünün görüş açısının kısıtlanmaması için camların temiz olması önemlidir. Camların kirlenmesine sebep olan bazı hava koşulları bulunur. Kar ve yağmur, bu hava durumlarının en başta gelen örneklerindendir. Bunlar dışında camlarda buğulanma ve çamurlanma gibi sorunlar da yaşanabilir. Tüm bunları önleyen cam silecekleri araba modellerine özel şekilde üretilir.

Alfa Romeo 156 Muz Silecek (1997-2007) Bosch Aeroeco 550x500 Modelleri ve Özellikleri

Silecekler, araçların en önemli ek parçalarından bir tanesi olarak kabul edilir. Kullanıcılar, bu ürünlerin özellikleri konusunda bilgi sahibi olmak ister. Oldukça teknik ürünler oldukları için birbirinden farklı modelleri ve özellikleri bulunabilir. Dışardan oldukça basit görünseler de derinlemesine incelendiğinde çok mekanik parçalardır. Alfa Romeo 156 muz silecek (1997-2007) Bosch Aeroeco 550x500 modeli kalitesi ile kendini gösteren ürünlerdendir. Ürünün özellikleri şu şekilde açıklanabilir;

- Birçok silecekte olduğu gibi çok sıcak havalarda performans ile ilgili sıkıntı yaşanmaz.


- Benzer şekilde yüksek hızlarda da kullanıcılara aynı işlevselliği sunar.


- Muz sileceklerin adından da anlaşıldığı gibi kavisli bir yapısı bulunur.


- Aynı zamanda ince çelik teller üzerine kaplanan kauçuk ile çok şık ve zarif bir görüntü sunar. 


- Ürün temas basıncı konusunda başarılı olduğu için daha güvenli bir sürüş deneyimi sunar. 


- Alfa Romeo muz silecekler sağlam materyallerden üretildiği için dayanıklıdır. Uzun süre boyunca kullanılabilir.
Bu model 1997 ve 2007 arasındaki araç modelleri için uygun olacak şekilde üretilmiştir.

Alfa Romeo 156 Muz Silecek (1997-2007) Bosch Aeroeco 550x500 Fiyatları

Araba cam sileceklerinin fiyatları oldukça geniş bir aralığa sahiptir. Bazı ürünler çok yüksek bütçelere sahip kişilere hitap ederken daha uygun fiyatlı fırsatlar da bulmak mümkündür. Cam silecekleri, çoğu  zaman araçların çok daha ucuz kabul edilen ek parçalarından kabul edilir. Muz silecekler daha kompleks ve fonksiyonel yapıları nedeni ile normal silecekler ile karşılaştırıldığında daha yüksek fiyatlı olabilir. Fakat çoğunlukla düşük bir bütçe ayırmayı planlayan kişileri mutlu eden fırsatlar bulmak mümkün olur. Alfa Romeo'nun tüm ürünleri fiyat ve performans dengesi oldukça ideal olan ürünlerdir. Araç modeline uygun muz silecekleri bulduktan sonra fiyatları araştırma süreci gelir. Fiyatlar hakkında kararınızı verdikten sonra Alfa Romeo muz sileceğinizi rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Alfa Romeo 156 Muz Silecek (1997-2007) Bosch Aeroeco 550x500 Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Arabası olan kişiler araçlarının iyi ve temiz bir dış görüntüsü olmasını diler. Cam silecekleri sunduğu güvenlik de estetik de önemlidir. Bu sebeple muz silecek satın almayı düşünen kişilerin dikkat etmesi gerekli olan değişik özellikler bulunur. Fakat diğer araba parçaları gibi cam silecek modelleri de teknik özellikleri ile ilgili bilgi sahibi olması kolay olmayan ürünlerdir. Bu konu hakkında detaylı bir ön araştırma yapmak ideal bir karar olur. Şık ve modern bir model düşünen araba sahipleri için muz silecekler en ideal fikirdir. Bunun sebebi muz sileceklerin ince ve kavisli bir görünümü olmasıdır. Tüm bunlar dışında temizlik performansının da mükemmel olması gerekir.

Alfa Romeo 156 Muz Silecek Takımı (Bosch AeroEco)

 

Model Yılı    :    1997-2007

Sürücü Taraf Ölçüsü    :    550 mm.
Yolcu Taraf Ölçüsü    :    500 mm.

 

6 Farklı ek montaj aparatı ile tüm araçlara uyum sağlar.

Kutu içerisinde detaylı montaj kılavuzu mevcuttur.
Hiçbir ek bilgi gerektirmeden 2 dakika içerisinde kolaylıkla montajı yapılabilir.
Kargo içeriği; 1 adet sağ ve 1 adet sol silecekten oluşur.
Belirtilen fiyat ön cam için (sağ/sol) takım fiyatıdır.

 

 

Bosch Aerotwin ve Bosch Aeroeco arasındaki fark nedir?

Bosch Aerotwin;  tüm dünya ülkelerinde kullanıcıları tarafından kabul edilmiş, otomobil üreticileri ve araştırmacıları tarafından sayısız ödül alan, 1. sınıf malzemeden üretilen ve herhangi bir montaj aparatı kullanmadan aracınıza birebir ve kolay uygulanabilen uzun ömürlü muz tipi (banana) oto silecek serisidir.

Bosch Aeroeco;  kutu içeriğinden çıkan 6 farklı montaj aparatı sayesinde piyasadaki araçların %96'lık kısmına uyum sağlayabilen, 2. sınıf malzemeden üretilmiş, Bosch Aerotwin'den sonra Türkiye piyasasındaki en kaliteli muz tipi silecektir.

 

 

LİSTEDE BULAMADIĞINIZ TÜM ARAÇ MODELLERİ İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
SPT-BOSCH053