100 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Alfa Romeo 159 Muz Silecek (2005-2011) Bosch Aeroeco 550x470
Alfa Romeo 159 Muz Silecek (2005-2011) Bosch Aeroeco 550x470
₺134,90 ₺107,92
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Alfa Romeo 159 Muz Silecek (2005-2011) Bosch Aeroeco 550x470

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Alfa Romeo 159 muz cam silecekleri, çok sağlam ve dayanıklı olmaları ile herkesin dikkatini çeker. Aynı zamanda arabasının tüm parçalarının iyi görünmesini isteyen araç sahiplerini de memnun eder. Yüksek kalite silme performansı ile sürüş güvenliğini maksimum düzeyde temin eder. Bunu sürücüyü rahatsız etmeyen bir düşük bir ses düzeyinde sağlar.

Stokta
  • -20%
₺134,90
₺107,92 20% kazanın
Vergi dahil 1 - 3 iş günü

Alfa Romeo 159 Muz Silecek (2005-2011) Bosch Aeroeco 550x470

Özellikle gün içerisinde sık sık seyahat etmesi gereken kişiler için araç kullanımı ciddi bir önem taşır. Bu araçlara gerekli bakımı sağlamak da hem güvenlik açısından hem de ekonomik açıdan gereklidir. Arabaların bakımını ve temizliği yaptırmak bu aşamada devreye girer. Aynı zamanda arabaların birçok ek parçası da bulunur. Hem güvenlik hem de temizlik açısından önemli bir araba parçası, cam silecekleridir. Bu sileceklerin bir numaralı işlevi kötü hava koşullarında camları temiz tutmaktır. Yağmur ve kar gibi hava durumlarında cam ıslanabilir, buğulanabilir ya da çamurlanma olabilir. Bu sürücünün görüş kapasitesini olumsuz etkiler. Silecekler farklı araba modellerine uygun olacak şekilde özel tasarlanır.

Alfa Romeo 159 Muz Silecek (2005-2011) Bosch Aeroeco 550x470 Modelleri ve Özellikleri

Silecekler ilk bakıldığında basit bir sistem ile çalışıyor gibi görünebilir. Ancak aslında oldukça karmaşık bir işleyişleri bulunur. Sürücünün silecekleri çalıştırmak için düğmeye basması ile sileceklerin çalışması aynı anda gerçekleşiyor gibi görünse de oldukça teknik bir süreç gerçekleşir. Alfa Romeo 159 muz silecek (2005-2011) Bosch Aeroeco 550x470 modeli de birçok teknik özelliğe sahiptir. Bu özellikler şöyle sıralanabilir;

  • Muz silecekler, normal modellere göre daha kavisli bir yapıya sahiptir.

  • Alfa Romeo 159 ön cam muz silecekler oldukça sessiz çalışır. 

  • Sıcak yaz günlerinde de, yüksek hız yapılan zamanlarda da performansından ödün vermez.

  • Temas basıncını en uygun şekilde dağıtır. Bu sayede sürücülerin ve arabadaki diğer kişilerin güvenli hissetmesini sağlar.

  • Çok dayanıklı ve sağlam olduğu için uzun süre kullanılabilir

  • Muz silecekler üretilirken iki tane çelikten yapılmış telin üzerine kauçuk kaplanır.

  • Bu modeller, 2005 ve 2011 arasındaki modeller iyi uyumlu olacak şekilde tasarlanır.

Alfa Romeo 159 Muz Silecek (2005-2011) Bosch Aeroeco 550x470 Fiyatları

Birçok araba parçası fiyat konusunda çok geniş bir aralığa sahip olabilir. Çok yüksek fiyat segmentinde ürünler bulunurken daha uygun seçenekler de bulmak mümkündür. Araba silecekleri genelde arabaların daha uygun fiyatlı kabul edilen parçaları arasında yer alır. Muz silecekler daha karmaşık ve işlevsel yapıları sebebi ile geleneksel sileceklere göre daha yüksek fiyatlı olabilir. Ancak genelde farklı bütçeleri olan kullanıcıları memnun eden seçenekler bulmak mümkündür. Alfa Romeo markasının diğer ürünleri gibi muz silecekleri de fiyat ve performans oranı oldukça başarılı olan ürünlerdir. Arabanızın modeline uygun silecekleri bulduktan sonra fiyatlarını değerlendirme süreci başlar. Fiyat ile ilgili de kararınızı verdikten sonra Alfa Romeo cam muz sileceğinizi satın alabilirsiniz.

Alfa Romeo 159 Muz Silecek (2005-2011) Bosch Aeroeco 550x470 Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Bir arabanın cam silecekleri sağladığı güvenliğin yanında aynı zamanda dış görünüş açısından da önemlidir. Araç sahibi birçok kullanıcı araçlarının iyi ve temiz görünmesini ister. Bu yüzden muz silecek satın alırken dikkat edilmesi gereken farklı özellikler bulunur. Ancak birçok araba parçası gibi silecekler de teknik detayları hakkında bilgi sahibi olması zor olan ürünler olabilir. Bu konuda dikkatli bir araştırma yapmak mantıklı bir karar olur. Daha iyi görünümlü bir model tercih etmek isteyen araç sahipleri için muz silecekler idealdir. Çünkü muz silecekler çok daha ince ve kavisli bir görünüm sergiledikleri daha şık dururlar. Bunun dışında sileceklerin iyi bir temizlik performansı sergilemesi gerekir. Her türlü hava koşuluna ve yüksek hızlara kolay bir şekilde uyum sağlaması da oldukça önemlidir.

Alfa Romeo 159 Muz Silecek Takımı (Bosch AeroEco)

 

Model Yılı    :   2005-2011

Sürücü Taraf Ölçüsü    :    550 mm.
Yolcu Taraf Ölçüsü    :    470 mm.

 

6 Farklı ek montaj aparatı ile tüm araçlara uyum sağlar.

Kutu içerisinde detaylı montaj kılavuzu mevcuttur.
Hiçbir ek bilgi gerektirmeden 2 dakika içerisinde kolaylıkla montajı yapılabilir.
Kargo içeriği; 1 adet sağ ve 1 adet sol silecekten oluşur.
Belirtilen fiyat ön cam için (sağ/sol) takım fiyatıdır.

 

 

Bosch Aerotwin ve Bosch Aeroeco arasındaki fark nedir?

Bosch Aerotwin;  tüm dünya ülkelerinde kullanıcıları tarafından kabul edilmiş, otomobil üreticileri ve araştırmacıları tarafından sayısız ödül alan, 1. sınıf malzemeden üretilen ve herhangi bir montaj aparatı kullanmadan aracınıza birebir ve kolay uygulanabilen uzun ömürlü muz tipi (banana) oto silecek serisidir.

Bosch Aeroeco;  kutu içeriğinden çıkan 6 farklı montaj aparatı sayesinde piyasadaki araçların %96'lık kısmına uyum sağlayabilen, 2. sınıf malzemeden üretilmiş, Bosch Aerotwin'den sonra Türkiye piyasasındaki en kaliteli muz tipi silecektir.

 

 

LİSTEDE BULAMADIĞINIZ TÜM ARAÇ MODELLERİ İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
SPT-BOSCH116