100 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Alfa Romeo 166 Muz Silecek (1998-2007) Bosch Aeroeco 530x470
Alfa Romeo 166 Muz Silecek (1998-2007) Bosch Aeroeco 530x470
₺131,90 ₺105,52
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Alfa Romeo 166 Muz Silecek (1998-2007) Bosch Aeroeco 530x470

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Ön cam silecekleri araçların sürüş esnasında güvenli yol görüşünü muhafaza etmesini sağlar. Yeni nesil Alfa Romeo 166 muz silecek (1998-2007) Bosch Aeroeco ve klasik telli tip olarak silecek çeşitleri sınıflandırılır. Muz tipi silecekler otomobillerin model, marka ve üretim dönemine göre özel şekilde tasarlanarak üretilir. Model, marka ve teknik özelliklerine göre silecek çeşitleri farklı fiyat oranlarına sahiptir.

Stokta
  • -20%
₺131,90
₺105,52 20% kazanın
Vergi dahil 1 - 3 iş günü

Alfa Romeo 166 Muz Silecek (1998-2007) Bosch Aeroeco 530x470

Günümüzde değişen ulaşım tercihlerine istinaden araç modelleri ve aksesuarlarında bir yenilenme söz konusudur. Değişime ayak uyduran ürünlerden cam silecekleri içerisinde klasik tiplere alternatif geliştirilen yen muz tipi silecekler bulunur. Muz tipi silecekler, Alfa Romeo gibi yüksek performans ve kalite seviyesindeki araçlar ile diğer tüm araçlar için çeşitli modeller barındırır. Kişisel ve ticari araçların silecek gereksinimlerini kapsamlı olarak karşılayan muz tipi silecekler farklı fiyat oranlarına sahiptir. Alfa Romeo 166 muz silecekler, 1998 ile 2007 yıllarında kullanıma uygun Aeroeco tipi birçok model içerir. Üretim materyal kalitesi açısından Aeroeco modelleri hesaplı ve kaliteli bir performans sergiler.

Alfa Romeo 166 Muz Silecek (1998-2007) Bosch Aeroeco 530x470 Modelleri

Araçların ön camlarında performans gösteren silecekler, özellikle yağışlı havalarda sürücülerin görüş mesafesinin güvenliğini sağlar. Araçlar için ön cam temizliği en az diğer teknik donanımların sorunsuz çalışması kadar önem arz eder. Cam silecekleri temelde klasik ve yeni tip olarak ikiye ayrılır. Model açısından farklı özellikler sergileyen sileceklerden yeni olanları aynı anda muz tipi olarak bilinir. Alfa Romeo 166 muz silecek (1998-2007) Bosch Aeroeco modelleri gibi muz tipi silecekler çeşitli avantajlar barındırır.

- Muz tipi cam silecekleri sürücü ve yolcu olarak iki silecek parçasını bir arada sunar.
- Otomobillerin marka ve modellerine tam uyum gösteren silecekler bulmak mümkündür.
- Alfa Romeo 166 muz silecek (1998-2007) Bosch Aeroeco silecek setlerinde ana ürünlere ek olarak monte aparatları yer alır.
- Kauçuk yapısı olan muz tipi silecekler cam yüzeyini pürüzsüz şekilde temizler.
- Telli olarak bilinen klasik tipli silecekler geçmişten günümüze kullanımı devam eden ürünlerdendir.
- Klasik telli tip sileceklerin ölçüleri otomobillerin modelleri yerine ürün modellerine göre değişir.
- Klasik silecekler tel yapısı sayesinde daha geniş bir alana uzanarak camı temizler.

Alfa Romeo gibi bilinen popüler araç markalarında pek çok sürücü yeni tip muz silecekleri tercih eder. Muz tipi silecekler sürücü ve yolcu tarafları olarak iki parça halinde üretim yılına göre ortalama 530-470 mm arasındadır.

Alfa Romeo 166 Muz Silecek (1998-2007) Bosch Aeroeco 530x470 Fiyatları

Şehir içi ve dışı mesafeleri güvenle kat etmek için araçların sağlıklı çalışan parçalara ihtiyacı vardır. Sağlam teknik donanım ve sistemin yanı sıra bazı yardımcı parçalarında işlevselliği öne çıkar. Ön cam silecekleri araçlar için hayati değeri bulunan parçalardandır ve maliyetleri değişkenlik gösterir. Muz tip ve klasik tip olarak ayrı türleri bulunan silecekler hem performans hem de sunduğu özellikler açısından farklıdır. Kullanımı gittikçe yaygınlaşan muz tipi sileceklerin fiyatları daha çok araçların marka ve modellerine bağlıdır. Otomobillerin performans ve kalitesi arttıkça ihtiyaç duyulan silecek modellerinin fiyat ve avantajları artış gösterir.

Alfa Romeo 166 Muz Silecek (1998-2007) Bosch Aeroeco 530x470 Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Otomobiller çeşitli teknik donanım ve aksesuar ile üst seviye bir yolculuk konforu sunar. Konfor ile beraber değişen güvenlik ve koruma önlemleri ile sürücü ve yolcuların rahatlığı desteklenir. Sık gereksinim duyulan aksesuarlardan cam silecekleri seçiminde bazı özelliklere dikkat etmek gerekir. Ön camlar için klasik ve muz tipi silecekler kişisel tercihe ve araçların özelliklerine göre belirlenir. Silecek seçiminde öne çıkan detaylar arasında silecek tipi, üretim malzemesi, boyutu ve kullanım olanakları bulunur. Araçların üretim yılı, modeli ve markası gibi detayları inceleyerek araç için ideal silecek modelini kolayca belirleyebilirsiniz.

Alfa Romeo 166 Muz Silecek Takımı (Bosch AeroEco)

 

Model Yılı    :   1998-2007

Sürücü Taraf Ölçüsü    :    530 mm.
Yolcu Taraf Ölçüsü    :    470 mm.

 

6 Farklı ek montaj aparatı ile tüm araçlara uyum sağlar.

Kutu içerisinde detaylı montaj kılavuzu mevcuttur.
Hiçbir ek bilgi gerektirmeden 2 dakika içerisinde kolaylıkla montajı yapılabilir.
Kargo içeriği; 1 adet sağ ve 1 adet sol silecekten oluşur.
Belirtilen fiyat ön cam için (sağ/sol) takım fiyatıdır.

 

 

Bosch Aerotwin ve Bosch Aeroeco arasındaki fark nedir?

Bosch Aerotwin;  tüm dünya ülkelerinde kullanıcıları tarafından kabul edilmiş, otomobil üreticileri ve araştırmacıları tarafından sayısız ödül alan, 1. sınıf malzemeden üretilen ve herhangi bir montaj aparatı kullanmadan aracınıza birebir ve kolay uygulanabilen uzun ömürlü muz tipi (banana) oto silecek serisidir.

Bosch Aeroeco;  kutu içeriğinden çıkan 6 farklı montaj aparatı sayesinde piyasadaki araçların %96'lık kısmına uyum sağlayabilen, 2. sınıf malzemeden üretilmiş, Bosch Aerotwin'den sonra Türkiye piyasasındaki en kaliteli muz tipi silecektir.

 

 

LİSTEDE BULAMADIĞINIZ TÜM ARAÇ MODELLERİ İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
SPT-BOSCH107